Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én a kanapén fekve vertem rá azt a kört
de tényleg kimaradt hogy nekem akkor egy szimó volt a munkába járós gépem
utána cseréltemvel egy robogóra
Ebbe van igazság, mert nagyon kell a panel elé a szabad ég alatt rohasztani a 25 éves lefingott Bmw meg Merci meg a többi vacak.
nekem a ktm évente pár alkalommal van indítva
idén 1x mentem vele a gyerek meg talán 2x
azt se szoktam tölteni
valami tuti fasza yuasa van benne mert aranyáron adták
Az is remekül kiderül az írásodból, hogy a kollégád Babettával volt, te meg egy megvadult szamár hátán surfözve dzsaltál körbe körbe a körforgóban. Informatív írásaid vannak, öreg.
Amit leírtál, az azt jelenti, hogy 10 körön belül 1 kört kapott tőled a kollégád, miközben összesen mentetek 6-8 kört.
A kocsi hetente egyszer van beindítva (bevásárlás) pár km-re, hosszabb utat meg átlag havonta egyszer megyek vele (amikor tényleg feltöltődhet). A kacatok meg merítik álltában is.
A motor meg sokszor még ritkábban. Ezért töltögetem őket, nem azért mer "nem indul". Tizenéve így teszek, és sok évet bírnak az aksik bennük, nem belőlem gazdagodnak meg az akkugyártók.
napelemhez volt az olcsó nagy akku
mondjuk én inkánbb megeszem mint megiszom az akku árát
Szerinted. Leírtam hol tartok a tescos akksikkal. 2év?ugyan már.
sosem töltök egy akkut se
ha tölteni kell egy akkut akkor az beteg, ki kell dobni
De te ini márkás sört iszol azért veszel gagyi akkut, én meg gagyi sört iszok azért veszek prémium akkut.
nekem a drágábbik bosch is kihal mindig
az audiba bannerz vettem tesztnek de nem tudom már tesztelni
a toyotába nem tudom mi van, nem tudom hol az akku benne
Látod,itt már alap esetben is spórolnál 6-7 ezret, de tescoba sokszor le is van akciózva. Én a 100AH-at vettem 17ért,nézz már utána hogy az mennyibe kerül! Ẹgyszer megdöglött az akksim, mentem a villamosságis barátomhoz(aki nem belőlem akar megélni), kérdem mit vegyek. Azt mondja menjek a tescoba és a legolcsóbbat, na, én így tettem. 7éves volt az az akksi mikor az autót eladtam, és hibátlan volt. Az asszonyéba most 5 éves az enyémbe 3.
Én meg - ha már a téma felmerült itt - épp az előbb tettem rá a töltőt a Clio-ra.
Autóét nem töltöm kint áll remete sex. Motoré meg tavaszig csepptöltésen azt bírja az is símán 6évet.
régebben linkeltem valami újfajta olcsó akkut
arra kellene inkább beruházni
már nem emlékszem mi volt, jó nagy és tök olcsó(pl kocsi akkuhoz képest)
aztán bekaphatja az áram szolgáltató
Vagy nem: az olcsót 2 évente, a drágát meg 4-5 évente dobálod el....
Ezzel vettem anno akkor vatta új volt.
Nálam legalább 4-5 évet szokott kibírni egy akku, motorban és kocsiban is. Motorba csak Yuasát, kocsiba meg Exide-t, Bannert szoktam venni. Nyáron havonta egyszer, télen 2 hetente feltöltöm őket teljesen az Aldi-s automata töltővel.
akkor is sokkal olcsóbb mint az ex....
Én is.még.most gyorsan rábővitek pár kw-ot.
Én már a linkeltet veszem eldöntöttem. Azt mondják 3év után minden nap ajándék egy akkunak. A mostani 8éves még indít rendesen, de van már, hogy pislákol a tompított közvetlen indítás után. Nem várom meg míg megellik. Mint ahogy párezerét sem tankolok csak a motorokba.
70Ah-s akkuról volt szó....
de
pl egy ilyennel jelentős a spórolás https://akkubox.hu/termek/7804...
nem ismerem a típust, de ha egy év a gari akkor annyit biztosan bír