Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyuszi vagy McFly?
Én inkább motorozni szeretek, amíg lehet. Kocsiban idegbeteg lennék hogy beszorultam a sok idióta közé, motorral meg simán kikerülöm.
Szerintem amíg 0 fok felett van az időjárás addig én motorral járok a budaörsi tanfolyamra. Már csak novembert kell kihúzni jég nélkül. Kocsival halál lenne odajutni....lehet repülővel kéne menni, ott is van egy reptér
Bár igaz hogy én 12évesen kezdtem szocializálódni a budapesti forgalomhoz, így millió olyan apróság van ami nekem el sem jut már a tudatomig, csak alkalmazkodtam hozzá. Tudatosan ezek kezelhetetlenek, csak apránként lehet megtanulni szerintem, ez pedig belátom, hogy neked frusztráló, de kb. meg is magyarázza, hogy én miért egy pici seggrakétával szeretek motorozni annak ellenére hogy pattog a szar úton, a kényelmes túra endúró helyett.
Egy egyszintes épület egy ilyen pici telket agyonvág, főleg ha még garázs is van, sajnos.
Írom ezt úgy, hogy nekem már nem lesz saját ingatlanom ezeken az árakon.
Inkább fizetem a lakbért, minthogy a 3 év alatt duplájára emelkedett ingatlan árakon gazdagítsak valakit, aki nagyon jól jár, én meg 70 éves koromig fizethessem a hitelt. Annyi idő alatt megborulhat a pénzvilág, megszűnhet az ország és oda minden.
Az enyém konkrétan 260 m2, azaz 72 négyszögöles, 13 méter "széles", 20 "hosszú".
250 m2 az nem telek...az garázsbejáró max...
Jajjj a korom huszárok engem is kiidegelnek a forgalomban. A kivénhedt dízel szemétrakásukkal totyognak előttewm a dugóban, én meg zárhatok el minden szellőzőt, hogy ne fulladjak meg...
A kis benzinesem szinte hegyi levegőt fúj ezekhez képest.
Ja, és a mi környékünkön mindössze 250 - 500 négyzetméteresek a telkek, szóval egymás hegyén-hátán vagyunk.
Teljesen letettem a motorozásról a fővárosban. Itt elmebetegek és alvó barmok vannak nagy számban, nem ér annyit az az éves 200 ezer forintos megtakarítás, hogy kockáztassam naponta kétszer azt, hogy egy félig alvó hülye miatt 3 hónap táppénzre kerüljek. A motorral minél hamarabb el szeretném hagyni a várost, ha motorozni megyek.
Melóba járni meg marad a maffia Thalia, inkább tankolom, de így nem számít az eső, hó, hideg és megvéd valamelyest a kaszni.
Nálunk, vidéken sem jobb: az 5 közvetlen szomszédom közül négynek - öreg - dízel autója van, és csak egynek van benzines. Az 5 közül hárman fűtenek fával és háztartási szeméttel, egy gázzal, egy meg villannyal (klíma + infra panelek). Télen, szélcsendes, ködös időben itt is meg lehet dögleni...
-Azt nem tudom. Nálam a köcsög dieseles szomszédok a büdösek, meg amikor begyújt a bontott vizes bútorral.
-Csak a ráckevei duna, meg pár horgásztó, de tény hogy nem séta távolságban van és nem a Balaton egyik sem
-tény, ezért lakok a melóhelytől 5km-re Ezen a részen ahol én lakok a többség munkája kapcsolódik a reptérhez.
reggel van egy idősáv amikor katasztrófa. Előtte fél órával meg utána fél órával is sokkal jobb, illetve megfontolandó vonattal bejárni, mert az viszont gyors, ha sétatávolságban van megálló az ingázó vonathoz.
Amúgy nem tudom mit problémázol. Reggeli dugóban motorral 30 perc alatt eljutok Budaörsre a városon át.
A szmog részt nekem elhiheted, a Balcsi partról felköltözve én nagyon is megérzem. Lehet az itt lakók már nem is érzik.
Három gondom van csak itt a környékkel:
- az általános széljárás a város mocskát, a szmogot és a port pontosan ránk fújja, esténként érezhető, hogy fojtogató a szmog, pedig 15 km-re van a városközpont.
- semmilyen vízpart nincs a közelben.
- borzalmas a bejutás a városba...

Ezeken kívül egy nagyon aranyos kis kertváros lenne.
Ide csak lomtalanításkor jutnak el. Zárni kell a fűnyírót meg a mozdítható vasakat, meg bármi csábítót olyankor.
Néha egy-egy betörő banda pár házat kirámol amikor nincsenek itthon, de amúgy tényleg elég békés környék.
Gyálon, Vecsésen, és Kőbányán koncentrálódtak főleg. Az a rész viszonylag új terület, arra nem volt pénzük,
De ez legalább értelmes cucc
Azééé ennyire nem veszélyes ez a környék. Amúgy nem is gondoltam volna, hogy a sok helyen, ahol éltem eddig, itt van a legkevesebb indo-magyar az utcákon. Túl messze van a várostól, hogy innen járjanak be fosztogatni és hogy ide járjanak ki dögleni, más ötletem nincs, hogy miért vannak ilyen kevesen errefelé.
Ja, és legalább annyira veszélyes lenne.
Az se lesz élmény ha minden induláskor ki kell kapcsolni.
Rühellem a sebesség limitert. Inkább az adaptív tempomatot, sávtartót, meg az elalvás figyelőt tehetnék kötelezővé, annak legalább van értelme.
A bamba sofőrökön a limiter nem segít, márpedig ők csinálják a balesetek többségét.
Én meg a Silent Hill-t néztem épp, amikor egyszer csak elment a házban az áram
Aki nem látta, röviden: Néha elmegy a fény, és akkor jönnek a szörnyek.
Kicsit para volt a telefon fényénél kimenni a biztosítékhoz.
Na ez az ami ebben a formában biztos hogy nem fog megvalósulni.
Is......
Azindex linkekkel?
Hát igen.
Ahhoz nincs türelmem
Fész nem játszik... maradnak a vén hülyék
Most nézem az eredti Holtak hajnala c. zombifilmet, nevetséges módon vannak maszkírozva a zombik, még nevetségesebb módon borulnak fel amikor fejbelövik őket, de amikor valami kazánházban van a történet és tényleg fémcsövek között kell hanyattvágódni a kamera előtt, ott azért nagyon odafigyelve rogynak össze, nehogy bebasszák a fejüket.
:-)