Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a jó szakmán nem kell törni a kis buksikádat, mondom a tuti nekem valót:
filmsorozat teszt nézői állás lenne a jó
óránként(40 perc) 5000ft csekély összeg egy epizód gyártási költségéhez képest, nekem meg pont elég lenne napi 3-4 rész megnézéséhez
aztán véleményezném az adott részt, és mindenki boldog lenne
komolyan érdekelne mi lehet az a "jó" meló ini ami minden kritériumodnak megfelel?
Igazából az évek alatt általad felsorolt igények egy munkával szemben hát... most azon gondolkozok, hogy valószínű nem veled van a baj Csak még az a szakma nem született meg ami minden elvárásodnak megfelelne
Nekünk itt elárulhatod, (szűk zárt közösség)hogy mi az ami már majdnem megfelelt itt a nagy kecskeméten
Mégis miben gondolkozzunk, hogy kitaláljunk egy még nem létező rád szabott szakmát
tonna km-be
ehhez egy pár gyereket be kéne vállani
Rajta vagyunk az ügyön - bár lehet hogy a Triumhoddal kell beérned...
Majd ha megpusztultam kotozzetek rá,oszt lehet temetni.
nem feltétlen ott akarok, csak az a link volt a legelső
a régi zephyr a nagy kedvenc, csak régi és drága, és macerás ha valami gondja van
Nekem sokáig ez volt az álmom, pont ebben a zöld színben:
https://totalbike.hu/tesztek/2012/06/12/kawasaki_w800/
OTT te ne vegyél semmit sem. Engem is egy Hondával akartak beszopatni.
ez annyira jól néz ki(fehérben béna de van piros is) hogy lehet elkezdek az utcán motorozni, persze csak a fagyizóig.......
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cb_1100/honda_cb_1100_a_abs-16399494
a 80as évek óta nem láttam ilyet ami tetszett is volna
Nem "avval", hanem azzal!
Miért nem költözöl oda??
Pedig nagy gondolkodók már 20 éve megmondták: " A jövő pinája a segg!"
inkább olyan megvetésre méltó
azért bár lassan mindenhol tolják az arcunkba a buziságot a legtöbb ember megveti őket
még én se igazán kedvelem őket aki meglehetősen toleráns vagyok az embertársaimmal szemben
vagyis igazándiból nekem nem avval van gondom hogy buzi és más seggében turkál mert nem érdekel a téma
inkább a körítés ami zavar ebben a témában
"20 éve egy prius az usában kb olyan volt kint most nálunk buzinak lenni"
Vagyis divatos?
nemrég találtam egyet, kicsit szar de amennyit használom teljesen megfelelő lesz
Ásóra van?
Döbörhegy a tuti.
Itt tuti nix dugó.
10 km biciklivel nyugger tempóval is fél óra, egy jobb biciklivel egész kis idő alatt leküzdhető ekkora táv
20km nekem nyugiban 50 perc volt, és tényleg nem siettem
titok,
félek hogy valaki megkeres és le kell hogy kardozzam
vagyis inkább az ásástól félek mert nincs pénzem savra.......
Nekem most is 10km a meló, ami a reggeli dugóban 1-1,5 óra, ezért is van már elegem Bp.-ből és lépnék valamerre.
Akkor végülis hol laksz? Kaskantyún?
Az meg hogy reggel 10 percel többet utazok, max az alvás időből veszem el nem a nyaralásbl. Nem is értem hogy válthtanék át nyaralásra reggel 10 percet. Ez egy hülyeség.
engem kifejezetten bosszant a vezetés pl kecskeméten intéztek volna jó melót de a 2x50km táv vállalhatatlan volt számomra
főleg télen ködben-hóesésben kurvára zavaró
egy jó ideje ha bárhová megyünk az asszony vezet, é inkább nézelődök és basztatom hogy béna