Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"AZ IDŐSEK BÁRMIKOR VÁSÁROLHATNAK, DE VAN EGY VÉDETT IDŐSÁV, AMIKOR KIZÁRÓLAG ŐK TARTÓZKODHATNAK A BOLTOKBAN."

Ez megint egy "jól átgondolt intézkedés".
https://index.hu/belfold/2020/...
Index, de nem.itt olvastam elöször.
Hogymi?
Na megint lesz idösáv a boltokba
Annyi különbséggel hogy az idösek.azonkivül is boklászhatnak. Akkor meg minek?
Ez is inkább csak 50e,attól függ mi extra megy még bele.
Ennyiért itthon is csak egy 40 négyzetméteres kaptárlakást vehetsz,az meg nem megy el az alpokba.
Annyi hogy ide nem teszem be a motort.
Zoli, találtam neked egy ilyen szart. Ez van vagy 60ezer ? Jó életük van itt a hollandoknak, pár év aztán ez is egy zsírban tocsogó koszos lelakott szar lesz.
Spaniferrel felkötlek a motorra és filmezem a trükkök százait.
A kutyának legjobb helye a gazdája mellett van mindegy hogy hol.
Dehogynem........
Megy az ezerrel,a gond hogy imádja ha kergetjük..................Nem jön másik cuccért,csak fogja ami nála van,és fut veszettül.
Mondom,a sátán kutyája.
uezeket a trükköket tudom k1600-al..... csak nem tudok fentmaradni a motoron
Pedig de.
...és általában a kutya javára
Ha valaki igényli a szociális kapcsolatot, és ehhez kutya-macska kell neki - ott nem a többi emberrel van baj!
Csak arra figyelj, hogy szuka kutya legyen... bár nyugat Ejrópában lassan kötelező lesz a másság
Igen, tudom.
Mintha vaknak magyaráznám a színeket.
Nem kell vezényszó, persze nem árt közben mondogatni neki az "ereszd" vagy "kérem" parancsot, csak hogy szokja.
Ez a labdacserés trükk, pont az kutya irigységre épít, mert az sokkal izgalmasabb ami a másiknál van.
Fogalmam sincs.
Hogy jön ez ide?
mizgás hiány
nekünk a francia bulldog órákig ül a kerítés előtt és a kecskét nézi mit csinál
de ha pl motort szerelek akkor is odajön leül kb egy méterre és néz
vagy ha kint van a szomszéd kisgyerek azt nézi
nem sok ingert érez a mozgásra
ha néha beszökik a fedett teraszra( kicsinek itt lakott tavasszal) ráül a lábtörlőre és onnan nézelődik
ez ilyen mozis kutya csak nézni szeret
Jobb a komondor. Nekem is az van, lassan kiöregszik s potolni kell
ha még találni rendes vérvonalkal rendelkező kuvaszt az még jobb házörző
ismerősnek volt sok éve, egy kedvenc helyet kinézett magának és ott hesszelt 24 órából legalább 12 órát,
az se zavarta ha 20 centis hó esett azon is fetrengett egész nap
Jó lesz hazorzonek.
Még nagyon nem, be van szarva az ismeretlen helyen és a puli is ugatja így elszeparáltuk úgy 1500nm-en így el tud bújni, hogy ne zavarják.