Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kihasználtság miatt eladó egy keveset használt, 2009-es, nagyon jó állapotú Honda Lead 7800 km-el. Ára 420e Ft. A doboz jár hozzá. Érdeklődni privátban.
ezt tudom már régóta, dugni is egyre jobban utálok
de ha termelődik a retek nem lehet mit tenni, ha benn marad akkor feszült és agresszív leszek
Vagy tréning ruhát és kocogva mennek haza...
Nem tudom ki a degenerált...aki beoltatja magát egy ismeretlen kimenetelű oltással ami nem is véd az új mutációk ellen ,vagy aki úgy próbál védekezni ,hogy nincs semmi veszélyes mellékhatás !
Szerinted ?
Nyílván nincs szükség arra ,hogy otthon használd...
Viszont ha elmész egy koncertre vagy moziba ,akkor nem árt.
5 órás védelmet nyújt és napi háromszor lehet használni...nem okoz nyálkahártya sérülést mint a hagyományos orrspray -k ,mert más elven működik (por).
De háromszor senki nem fogja használni szerintem...ja...a garatot is védi természetesen !
Kidobtak egy szopogatós cukorkát is ami véd a COVID ellen ,viszont az nem véd az orron át bekerülő vírusok ellen...ezért nem ennyire hatásos.
Látom, ahogy öregszel, egyre közelebb kerülsz a nyugalmat, lelki békét jelentő megvilágosodáshoz.
Orrspray,degenerál félegysejtű gondolja hogy jó a vírus ellen,A fóliasapi viszont tuti.
az impotencia egy áldás
de csak akkor ha nem is kívánja az ember a rést
ha mindez megvan eljön a teljes nyugalom ideje
nekem meg néha csak egy fekete képernyő van
az újabb nem feltétlen jobb
Na jó, de állandóan fujod az orrodba a sprayt hogy hatékony.legyen?
Ez a frissites nem jott be az oldalon.Asztali gepen megmakkant a bejelentkezes.
Dehogy nincs reggeli merevedés!
Igaz hogy már jó pár éve átköltözött a farkamból a derekamba, de akkor is van.
ebben a korban az már nem számít Akár impotenciát is okozhat azok akik innen a fórumról beoltatták magukat egyébként sem lenne változás az életükben.
A reggeli merevedésük sem volt már legalább 10 éve Pisálni meg egyébként is lankad fasszal kell
Okos ember a bátrak kárán tanul
majd te és az elv társaid lesztek a tapasztalat, akik rohantak magukba adatni egy olyan löttyöt amiről az európai únió is tanácstalan mint kellene vele kezdeni.
választások után majd geriék eldöntik, hogy is tovább
Pont reggel néztem lázár fél órás vidijét a jutún Ő nem reménykedik a fidesz győzelmében Pedig ha valaki tud valamit az biztosan ő, még ha most jelen pillanatban a kormányban bent sem ül.
Úgy,hogy jó lesz ha bogyónak szépen elkezditek fényesre nyalni a p.csáját mert Jó eséllyel 1 év múlva Ők következnek Az tuti első intézkedései között lesz kirakni a fideszfanokat innen Szerencsére én jó kapcsolatot ápolok vele szerintem én maradhatok
Hát írja, hogy ebből nem lesz semmi.
Ha a jövendölésük igaz lenne aminek jelen pillanatban semmi alapja Rugnám ki magam alól a széket azt indulnék oltakozni
Ez arról beszél, ha mindenki be lenne oltva el lehetne felejteni a vírust örökre, le lehetne szerelni a kovid osztályokat oszt mindenki mehetne a saját helyére dolgozni.
De hát ezek egy jósgömb előtt ücsörögnek azt onnan próbálnak információhoz jutni Ezt semmilyen tény nem támasztja alá, hogy ez így is lesz. Ennek inkább az ellenkezője látszik kibontakozni. A beoltott is elkapja a fertőzést és az is belehalhat az alapbetegségébe ami a vírus miatt van. Nagy valószínűséggel ez a rengeteg mutálódás az oltakozásnak köszönhető Ki mondja azt meg, hogy a későbi mutációkkal szemben lesz e az oltásnak védő hatása? Vagy épen ellenkezőleg lehet még ártani is fog?
Ha ezt tavaly ráerszeztik az emberekre oszt leszarják mint ahogy a náthát szokták, akkor már rég elfelejtettük volna még mutálódás sem lett volna
Szerintem a Balaton nem olyan nagy szám hogy szelfizni kellene !
Innen is látszik ,hogy még mindig nagy szám sok embernek sajnos...
De ezt a szelfizést se értem !
Mért jó az ha megosztom bárkikkel hogy éppen hol vagyok ?
Mi közük hozzá ?
Nem értem...
Az lenne a legkevesebb ha csak ezért jönnének. De jönnek azért is hogy csak lófráljanak és erről csináljanak egy szelfit.
Ez humánusabb mint az oltás....szerintem !
De valahogy nem reklámozzák...
aztán szeptember végétől újra indzlulhatva rémhír terjesztés, az eddigi vakcinák semmit sem érnek új kell stbstb