Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy mondták, a kommunista az új "liberális", valahogyan nekik is meg kell élniük, de mivel eddig a legtöbb baromságon már más élősködik, valamit csak kikellet találniuk.

Jellemző, hogy a hülye kurva hazug és adócsaló, a sötétzöld konkurencia,, asszem valami haberbeck vagy mi (emlékezetből írom) az ugyanolyan buta és hülye, végzettsége szerint asszem esztétikát tanult, ergo mindenhez IS ért...
HA kormányra jutottak volna, lett volna sokszínűségi és bevándorlási minisztérium, meg klíma csúcs-minisztérium.

:-)

A németek már nem is számítottak volna a saját hazájukban hanem minden más koszlott, tolvaj, cigány és buzi, pontosabban

Rasszizmust megtapasztalt emberek
Olyan emberek, akiknek az élete Németországban zajlik
transz *, furcsa * és nem bináris emberek
Itt élők
roma háttérrel rendelkező emberek
idősek és gondozásra szoruló emberek
Hosszú ideje munkanélküliek
Az emberek a globális déli országokban

Aztán úgy kommunikálnak, pont úgy mint a legutolsó rohadt komcsik, hogy a fényképekről (amik kikerülnek a netre) a nekik nem tetsző, embereket lehagyva, azokat (a fényképeket) megvágják.
Na, ha ebéd után neki undorodom, akkor ez lenne a mai terv:
ebben az aktivistáskodásban rengeteg pénz van, aztán valami ok kell ahhoz hogy tudjanak herdálni
Unatkoznának?
valahol olvastam hogy ez a zöld mozgalom azután lett ilyen "nagy" miután a kelet-nyugat ellentét megszűnt és nem tudtak mit kezdeni magukkal az aktivisták
Sziasztok! Na idén végre újra motoroztam 😁 ❤️
https://www.sportmotor.hu/albu...
Bassza meg, aki anno azt mondta, hogy már biztosan nem fogok, mert nem tudom megoldani időben 😂
Sajnos nem találom csak utalást a baromságra a buta ribanctól, de az meg mindjárt a saját weboldalán:

https://annalena-baerbock.de/l...
azért nem semmi hogy ezen a szép napos szombat reggelen megoldottam 2 olyan világméretű problémát amit eddig még senkinek sem sikerült....
aki később kapcsolódik be annak leírom egyben:
a műanyag hulladék újrafelhasználását-elhelyezését, és a tengerszint emelkedéssel járó problémákat
és még sz@rni se voltam, pedig utána vagyok csak igazán kreatív 😂
Ezt most nekem mondod????
Most keresem a forrást nektek, de még kell kis idő.
Amúgy a ribanc egy adócsaló némber, mellesleg éppen úgy szereti hamisítani a végzettségeit mint nálunk a buzeráns főpolgármester kalácsony geli.
Biztos tök véletlen.
ötletnek nem rossz, egy kiterjedtebb öntözéssel rengeteg vizet el lehetne szórni útközben
de ettől még a sarkokon lévő jég nem olvadna kevésbé és amiatt van több plusz
Aztán meg a folyó árasztanak el mindent 😆
Ostobák, egy körforgást nem.lehet megállitani mint egy vizcsapot
Várjál, most értelmezem, hogy helytelenül fogalmaztam, ezért te meg rosszul értelmezted.
A folyókat AZÉRT zárják el, hogy NE folyjon a tengerbe a víz, ezért nem fog tovább emelkedni a tengerszint.
Hát... akár, de amikor valaki a KOBOLDOKAT keresi az autók akksijában...

http://youtu.be/AP3_AFrKnJk
szerintem ez most lényegtelen, (amúgy a műanyagnak nem kell sok hogy megolvadjon)
világviszonylatban óriási gond a műanyag hulladék megléte, hiszen amióta létezik műanyag azóta a többsége még mindig jelen van, azért mert nem látjuk még nem tűnt el.......
Mekkora energiafelhasználással?
amúgy a hegyekben álló műanyag hulladékból simán lehetne gátakat csinálni az emelkedő tenger mellé...meg lenne oldva a további hulladék elhelyezése is
Erroljut eszembe, a zoldparti elnokkurva azt mondta a tengrszint emelkedesre, hogy el kell zárni a folyok torkolatat es akkor a gond meg lesz oldva.
Ennyire meghulyultek a nemetek.
egyedül a vízerőmű amiből lehetne normális zöld áramot termelni, csak azt meg a libernyák+ méregzöld felfogásuk miatt nem tudnak akkor sem csinálni ha lenne hozzá optimális terep
mert pár várost víz alá kellene tenni ehhez
Ráadásul a szerencsétleneknek elég szenük sincs, kurva drágán hajóztatják kinából. Valahogy a 2.vh után kiirtották a józan gondolkodást is belőlük. Csupa faszságokat csinálnak.
Úgy gondolom inkább az számít mit tesznek a zsebbe nekik nem az hogy okos döntéseket hozzanak
A politikus attól hogy német mèg politikus....
https://www.bitcoinbazis.hu/tu...
A németek teljesen megbuggyantak......mondom én, le kell választani őket a kooperációs hálózatról.
magad nevében beszélj(szemeit körbeforgató) Velem ilyen soha nem történhet meg(kezeit széttáró)
Szemem a pályán 😆
Aztán minek nyúltál oda? Minek szerelted le? Ugye? Azt hiszed okos vagy aztán mégis megtörtént.
Így van ez mindig. Az ember mindig azt hiszi hogy vigyáz, meg nem nyúl oda amíg be nem nézi és meg nem történik a baj.
Ugyan ez van közlekedésben is. Figyelhetsz te kurvára, de mindenkivel megeshet hogy kimarad valami és kész a baj.