Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi, a fejedet hozták létre kubikolással, nem a Desedát.
Még nincs. Még sok villanyautó sincs, meg sok olcsó ökoáram sem...Ezek a célok. Nem az enyémek, az energetikai szakembereké.
Miért minden? mire lesz minden autó elektromos?
egy ismerősnek meg volt csapolva a bemenő vezeték és arról vasalt hajszárítózott meg mittudomén az asszony
az első perctől ilyen volt mindig a hálózat, azonos áramszámla így ellenőrzés se volt sosem
havi párezret meg simán benyel a szolgáltató
egy másik ismerős meg a portán lévő gázcsonkról főzte a pálinkát, disznóvágások stbstb, mivel nála nem volt semmi földgázas így senki sem ellenőrizte, az is csapolva van így a kint lévő csonkon lévő csap full rozsda, szem előtt is van így senki sem gondol illegális vételezésre
szóval aki nem millákat lop lophatja kb élete végéig...
Így kell csinálni és minden ingyen van: http://youtu.be/X99VbXT_-9o
Na akkor ki irtom az összeset az utcában 😃
Pedig könnyebb lenne most a világnak..... 😘
Anyura(Kérdőjeles) Ő sosem használt ilyet(kezeit széttáró)
Akkor teszel még hozzá még egy 25 méterest ez azért nem akkora befektetés(fetrengős) de légyszi ne kezdjétek el nekem számolni az ellenállást(fejét fogó)
Nem. A tíeidre........
A közvilágításba már nem mindenhol(ujjával nemet mutató) Van egy nagyon fasza cég aki napelemes közvilágításokat telepít. ugyan qrva drága, meg nem is lehet látni közvetlen a lámpa alatt sem de a mienk 😂
És ha csak a szomszéd háztömb előtt találtál parkolóhelyet?
36 méter magas egy 10 emeletes a tetejéig. A parkoló autódig elég legfeljebb 50 méter tyúkbél. Kt obisat összedux azt van töltéshez áramod(kezeit széttáró) Hol itt a probléma(kérdőjeles)
most a szüleidre gondoltál(kérdőjeles)
kipisálta a macskátok(kezeit széttáró) A fű az ilyesmit nem bírja (szemeit körbeforgató)
nekem a födgázé jött meg 72 (szomorú)
Többet tud ellopni. 😂
badacsonyt már oda vitte minek neki még a mátra is(gondolkodós)
majd lesz. kaposvári deseda tavat ki tudtak kubikolni annó lapáttal, talicskával akkor a mai korszerű gépekkel sem probléma szerintem(kezeit széttáró)
balaton a mészárosé gondolom közpénzből majd megcsinálja ezt is 😂
nekem a támogatás meg az asszony régi autójának a vételára (Már 3 millerér vinnék holnap) nem lesz 2 milla az új vellanyautó 😂 Nekem nem drága(meghajlós)
na pont ezt a beetetés éveit kell meglovagolni oszt néhány év alatt ingyé lesz az ótó(kezeit széttáró)
ezek utatépítenek te(fejét fogó) Lézeres szintmérők(puszit küldő)
hát ezen nem is gondolkoztam még akkor el(szemeit körbeforgató) Lehet ennyi év után előveszem a családot tartok otthon egy kis eligazítást(gondolkodós)
Én itt vagyok a szülőhazámba, élek és rendben van minden.Nem kell migránsnak lennem ahhoz hogy életben maradjak.