Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én utána terveztem az indulást.
Na, délben elindulok.
Nekem mondjuk.
Ha szülsz helyettem, és jött bébiszitterkedni, felőlem lehetnek 20-an is 🤣
Aki lusta vakarózni - az fürödjön. 😆
Kékkel...
az a lényeg fog még 😉
nincs is vele gond
eddig a szuri sokkal jobban fájt
a vége törhet avval nincs utána gond, csak szar vakarózni pár hétig
Ne túlozz: nem ceruza, hanem satnya, kopott zsírkréta darab...
a mellékhatás az hogy még mindig fáj a picsám
plusz ilyet már túléltem párat, a ceruza se halt meg tőle
ujjban? Kinek nem 😂 az magától gyógyul
nekem eltört a csont is
én nem végzek félmunkát 😆
De hát honnan tudod mi van benne? Tuti kiderült már valami durva mellékhatás, nem éri meg kockáztatni, a sár az meg végül is természetes, sokan túlélték már, úgy is csak a gyengék kapnak szepszist 😂
Lánckenés Erdélyben, járó motorral? 😂
full sár volt, ilyenkor megéri a tetanusz
Te csak ne motorozgass, kész van már a focicsapat? 😆
😂 én ugyan nem fotóztam le, de az enyém durvább volt. Leugrott a villáskulcs a csavarról, és pont a lemez szélébe basztam be teljes erővel úgy hogy a körömágynál csontig bevágta.
Kimostam, fertőtlenítettem, bekötöztem, gumikesztyű és folytattam a melót. Amíg nem gyullad be, dagad fel, és indul meg a piros csík a karomon addig minek aggódjak?
Egyébként volt olyan is. Na azon beparáztam. Nem komoly sérülés volt csak egy kis felületi vágás a kisujjamon. Estére kicsit bedagadt, 10kor már a csuklómnál tartott a csík, mire dokihoz kerültem az ügyeleten az alkaromon. Belém nyomta a lószérumot, aztán reggelre elmúlt.
Azért besz@rok neked: félsz a tűtől, az oltásokat ezért elkummantod, de egy ilyen kis pörsenésért rohansz az ügyeletre tetanuszért.... 😆
Abaliget nincs is tervben - arra legutóbb jártam.
Abaligeten tali!
Fogak voltak a punciban?! 😲
Mert mindig rossz helyekre nyúlkálsz...
Na, megszaladt a körömolló?
...hogy a komcsi, tolvaj állibsi tempó, nem elfelejtve a szadeszcigány, szoci, bolsi felmenőket, alá legyen támasztva, hogy a megszokott eljárást továbbra is művelik:

https://www.facebook.com/palin...
nekem nem kellett varrni, de ez kb egy centin múlt csak, bár az a kis rész szerintem nem hiányzott volna se a tv nézés se a peca közben 😂
átkötöttem a rettenetet aki akarja megnézheti, nem teszem be direktbe
http://www.kepfeltoltes.eu/vie...
Kicsit rövidebben, de én is ezt írtam volna mint visszavart ujjújúj. 😄