Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondold át: Mikor mobilozol a rádiósugárzó telefont szorítod a fejedre! De senki sem él örökké, valamikor így is úgy is fel kell dobni a bocskort!! Akkor meg mit vagytok beszrva??!!
Kaptak valami szr használt infrafilmet oszt jóvan!!
Régen , amikor még a tv-kben képcső volt az elektronsugár esetleg észlelhető volt ! De az a marhaság, hogy az infrafűtés káros legyen??! Annyira káros, mint az ivóvíz! Mekkora hajók süllyedtek el benne! ráadásul nyaranként hányan fulladnak a Dunába Tiszába Balatonba pl??!!
"Mióta megcsináltam az egérfogóba öklömnyi pókok vannak " Nem nézted meg , pörköltnek nem jók??! Milyen remek lenne:Paprikás pókpörkölt!
Pedig aztán úgy por-szárazan nehogy meggyulladjatok !!
Tehát a villanyosok pont olyanok mint a BMW.... jó tudni akkor te BMW-s vagy
Valamennyi elektroszmog biztos van de egy izmosabb wi-fi Router is odabasz rendesen
A gyertya meg füstöl szóval nincs menekvés minden káros
ÁLLÍTÓLAG be is mérték a sugárzást egy ilyen infrafílm felett....és kurva sok.
De szerintem akkor nem lehetne forgalomban.
Hülxeség
Mióta megcsináltam az egérfogóba öklömnyi pókok vannak
Az UFO-k ellen van teeee
Csináld meg egyenáramra
vegyel fel aluminium csákót.
Na látom van szaktudás...ezen felbuzdúlva lenne egy kérdésem. Hátha...
Van egy úgynevezett infrafílm (fűtőfilm) . Én ezt raktam a nyaralómba padlófűtésnek,mert korszerű,kényelmes a telepítése,nem eszik sokat...blablabla
Aztán mikor egy társaságban szóba jött,le lettem hülyézve,hogy rákosak leszünk,mert olyan elektroszmogot nyomnak ezek a fóliák,mintha egy trafó mellett aludnék. Na azóta csak akkor fűtök vele,ha nem vagyunk ott...melegen tartja a nyaralót,aztán ha kiérkeztünk átkapcsolok légkondira meg kandallóra. Mi az igaz ebből szerintetek?
Csak hogy legyen mit átvágni, hogy biztosan áramtalanítva legyen, mert azt látja. A belső védelmekről meg semmit nem tud milyen állapotban van.
Gondolom nem keletkezik annyi durranógáz, ami gondot okozna, különben nem ez lenne az előírás.
Lehet hogy te piázhatsz meló közben,de mi nem!
Szolgálat után néha előfordul egy 24 órás csapatépítő tréning,de az már más dolog
Csak olyat aki megérdemli, olyanokat mint a hibrid priusosok
"Teslánál is csak azért van az a hurok szerintem, hogy a tűzoltók jól érezzék magukat. " Legyen mibe kapaszkodni részegen??!
Látom érted a lényeget
Levinek mindegy csak utálhasson valakit.
Gondolom a tűzoltók ugráltak örömükben!?
Köszönöm a tájékoztatást! Azt én is tudtam, hogy földfüggetlen, ezért lehet vízzel oltani! De a többit nem . Olyan nem lehet, hogy az oltóvizet elbontja H-idrogé-Oxigénre , és utána azért robban? Az agro-áruházban okosítottak egy vevőt mi a teendő az akkus fűnyíró litium akkujával, és én ott eldöntöttem, hogy nekem nem kell!
Nem is a motorosvandor... hanem a hetkoznapi motoros akit megnezek mar
Azokat mindig is utáltam par van csak akit megnézek. Most már a Motorosvándort is megnézem, javult, már nem negatív a srác.
Azokat rühellem amelyikek a semmitérő unalmas szar életükről pofaznak motorozas közben.
Túrabeszámolókat csípem, ByFerko meg hasonlók.
Nemtom mi,ki,hol de a K....annyát ha a levi monnya.