Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezelőtt 60 évvel vitt 40 km-t a falunk papja ilyen "motorral" !
ez feldobja a napotokat főleg hogy 550,000-ért árulják:
https://scontent-vie1-1.xx.fbc...
Dehogynem. Ott vannak a spajzban.
Ha ez így lenne akkor te ilyen beírás után már az előzetesben ülnél.
Persze hírszerző meló van és lesz is de azért nem 3/3 szinten
Így van, aki gazember volt az is marad csak keres új segget a szája elé. Az ügynökaktákat rég nyilvánossá kellett volna tenni és aki azon szerepel annak coki minden állami tisztségből.
Ide (máshova sem!) nem irok fel semmit.Személyesen szivesen mesélek.Legyen annyi elég hogy védem egy közeli hozzátartozom és az emberek ezzel kapcsolatban álomvilagban elnek!
Bövebben?
Ez sajnos tény!
Nincs üldözési mániátok?
3/3-asok a mai napig vannak!!Lesznek is ugyanis a mai napig fenn van tartva a besugo hálozat csak hozzá van igazitva a modern világhoz!
Tiszta mázli, mondjuk az nem, hogy újratermelődnek, ez a fajta nem hal ki mert olyan mint a kaméleon, mindegy milyen segget kell nyalni csak sz@ros legyen a szája és persze járjon jól és belerúghasson valakibe a seggtulajdonos örömére.
lassan vége ennek a korszaknak is ......a vh maradvány emberek már olyan öregek hogy nagyon

a komcsi korból is azért a keményvonalasok már többségében kihaltak
utána már csak buzizni lehet egymást nem lesz 3/3 meg ilyenek
Nyilván eszébe jutott az öregnek, hogy ott volt berlinben mikor a gnóm kicsinálta magát és milyen jó volt kollaboránsként először az orosz (mikor még az ukrajnai erdőkben partizánvadász volt) később újabb kollaboránsként átállva az oroszokhoz a német nőket erőszakolgatni.....persze később ávósként magyarokkal is megtette ezt......hisz az igazi visszaemlékezők rácsodálkozása igaz mert ahogy mondták? milyen kevesen voltunk és milyen sokan maradtunk...
mint a Tom és Jerry
a benny hill többsége még nézhető, már ha talál olyan epizódot az ember amit még nem látott 137x
pl a gyaloggalopp a mai napig az egyik kedvencem pedig 87 óta sokszor láttam már, és még mindig tetszik pedig azóta változtam vagy 30 évet
igazából az a furcsa, abban az időben gyerekként szerettem ezeket Benny Hill show-ból is órákat tudtam volna nézni ha most kellene belőlle 3 percet megnéznem inkább belepisálnék a konektorba Nem a poénok változnak, hanem az ember
Abban az időben mindenhol agysorvasztás ment.
mert nem volt más, amúgy voltak benne jobb részek is de a bohózatok agysorvasztók voltak
Akkor miért nézted, mazochista vagy?.....amúgy tényleg szarok voltak.....