Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lőttem, mondhati, egész sokat A lábat nem kell felhúzni, kinek hogy jobb. Nyilván kéne lőzsák vagy bipod, de ha nincs, akkor csak két kar van, mindkét könyök a földön, tus a vállban, ennél nincs stabilabb. Célzott lövésnél meg a sorozat nem számít, az úgyis elmegy, akárhogy megtámasztod. Egyesre meg jó így.
...de ezen ne vitázzunk, maradjunk a seggnél. Én pl. jó sok ideig maradnék nála
Hosszú ideje ma dolgoztam a legtöbbet
Majd akarsz dolgozni menni amikor egy kis jó hideg sörre megszomjazol!
Milyen furcsa, hogy ma nem kellett menni dolgozni. Olyan mintha holnap se lenne kedvem menni....
Ma láttam a fogorvosom kocsiját a városban, holnap jó lenne találkozni, mondjuk egy nőgyógyásszal..
ez jó..mint étteremben a kiírás "Wifi nincs, beszélgessetek"
Tegnap este elromlott a wifi otthon. Beszélgettem a családommal. Egész rendes embereknek tűnnek....
Ez egy lövész pozíció..kell hozzá némi lazaság..és az ép ész teljes hiánya
Nem látod?! Régen lőtték meg becsületesen!
Hát ennek meg mi baja van?
és van aki erre a pozícióra is rátesz
Pedig azzal kellene kezdeni, hogy itt van édes , fogd meg a pisztolyt!!
Én is ismerem ezt a figurát, de eszembe nem jutna közben még fegyvert is adni a kezébe..az már túl Kovis lenne
így kurvára nem
lőtél már egyáltalán hason fekve? egyik lábat fel kell húzni kb addig ameddig bírod
de igazándiból a kéztartás a gáz, egy ilyen ismétlőfegyver még egyes lövésnél sem egy szelíd airsoft puska
a segg tényleg pompás, ezt nem is lehet vitatni
Talán akkor, ha valamilyen támasztékon (pl. zsák) fekszik fel a fegyver. A válltámasz felőli lábat enyhén behajlítva feljebb kell húzni, akkor lesz igazán stabil.
valójában ez a legstabilabb lövő helyzet, a segg meg hibátlan.
Igaz, igaz..a nadrág útban van.
Teljesen életszerűtlen ez a beállítás
Szerintem így nem lehet célzott lövést leadni
Van az a pénz