Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Á M E N !
Nálunk a betonozás is, már össze is csődítettem a női ivarúakat júliusra.
Nem pont verve
De pl egy taknyosra szopatós mélytorkozás urán meglágyul az ember szíve aztán engedékenyebb lesz
Ilyenkor sok mindent megcsinal ami amúgy nem
Mondjuk a fűnyírás így sem, az nagyon női munka
Ferj a felesegnek:
- A fenebe is mar husz eve allandoan csak kijavitassz engem
- huszonketto
Az asszony verve jó! Hejhó..!
Mivel túlságosan is jó party vagyok ilyen gond nincs
Nem mondom hogy geci kemény vagyok mert nem vagyok az de azért az asszony ne szóljon be mert elásom a tyúk udvarban
Ez Ini
Te vagy nős....
felétek ez a divat?
pajtás 13-14 évesen már haverokkal hétvégéket töltöttünk a nyaralóba. A szüleim sem korlátoztak soha, meg még az a nőszemély sem született meg aki ilyet tudna
kinyílik a bicska a zsebedbe, majd nagy levegő, lenyeled a békát és meghunyászkodsz....
ez állat
Be az ágy alá? Teljesen a falig?
én az átlagtól higgadtabb, nyugodtabb vagyok, nagyon sok mindent elviselek, szinte mindenkit elfogadok olyannak amilyen
de amikor egy nő "csicskáztat" valakit akkor kinyílik a bicska a zsebbe, legszívesebben egy szívlapáttal verném addig amíg mozog
sajnos nagyon béna törvényeink vannak így nem lehet a nőket megfelelően bántalmazni
vannak ismerőseim akik remegnek az aszonytól, de olyan szinten hogy az már a papucs négyzete
Mindig a tied az utolsó szó: “igenis drágám”
kemény vagyok mint a kecskeszar
Nálatok valószínűleg neked kellene költözni kapnál egy tescos túlélő szatyrot és tünés....
mi a fasznak kell igérgetni az asszonynak?
ha nem tetszik neki valami csomagoljon és húzzon a rákba
be is baszna ha nekem időre kellene hazaérnem, már 17 évesen se szabták meg mikor és hova mehetek
Egyik este a kollégákkal voltam bulizni.

Megígértem a feleségemnek, hogy éjfélre otthon leszek... esküszöm!

Az órák gyorsan múltak, a sör jól csúszott.

Hajnali három felé, tök kokin hazaindultam.

Épp az ajtón belül voltam, amikor a kakukkos óra háromszor kakukkolt.

Hirtelen, mivel tudtam, hogy a feleségem valószínű felébred, kakukkoltam kilencszer.

Igazán büszke voltam magamra, hogy ilyen gyors és eszes megoldást találtam még részegen is.

Másnap reggel a feleségem megkérdezte, hogy mikor értem haza.

Erre én mondtam, 12-kor. Nem látszott felindultnak egyáltalán.

-Mázlim van! - gondoltam.

Viszont megjegyezte, hogy új kakukkos órát kell szereznünk.

Mikor kérdeztem tőle miért, így felelt:

- Hát, tegnap éjjel kakukkolt 3-szor, majd azt mondta "a kurva életbe!", azután még 4- szer kakukkolt,

majd megköszörülte a torkát, kakukkolt még 3- szor, kuncogott egy darabig, majd kakukkolt még 2- szer.

És azután egy nagyot fingott.