Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csinálunk egy feleslegeset a városkádba,nem aprózzuk el.
veszünk fel rá EU támogatást.
Ha megszavazzuk akkor mondhatsz bármit
És csak a bal oldaladra fektethetnek.
Nagy tévedés! ÉN fogom megválasztani, hogy melyik stadionba betonozhatsz be!
Bogyot vagy a szobrat a pancho arenaban kell kiallitani.
Bogyó tökéletesen illik a NAGY ELLENZÉKI képbe.
Mindegy, hogy mi lesz, az is mindegy, hohy kerül hatalomra, csak ne pont ez és ne pont Orbán.
Arra ötlete sincs egyiküknek se, hogy mit és kivel kellene csinálni
Esküszöm, addig idegesít, hogy hazamegyek 22 -ben szavazni és viszem az egész bagázst
Azt a par kiló krumplit még akár saját zsebből is allom3, hogy az összes kollégám O1G -re szavaztassam, utána megnézem itt, hogy kap szívrohamot a vén komcsi
Nem lehetne se ezt,se felkötni őket!
A libsik azonnal jönnének,hogy enyhíteni kell a büntetéseket,mert nem szankcionálni,hanem átnevelni kell őket.
Meg hát ki tudja mekkora az egy főre eső minimális kötélhossz?
Vagyis pont ugyan itt tartanánk!
Srácok azét vénségetekre nem kéne hinni a tündérmesékben.
És persze jó akarjon a Magyar embereknek ugye ????????? Mert az se mindegy kiér munkálkodik a makulátlan politikusunk gondolom én
...plusz ha bevezetnénk mellé a lopás-kézlevágás systemet, működhetne még hatékonyabban
Hallottam már, de nem ezzel a figurával, hanem szőke nővel.
ki lehetne tenyészteni őket, ehhez az kellene hogy az olyan politikus aki nem tartja be az ígéretét(feladatát) fel kellene kötni a parlament előtt, élő adásban közvetítené minden tv és egyéb csatorna
ha így kezdtünk volna neki a rendszerváltásnak szerintem már meglenne a tuti kombináció
Spanyoloknál a legelterjedtebb nép-sör. Nem is tudtam, hogy itt is lehet kapni... annyira nem nagy durranás, de nosztalgiából lehet, veszek párat
Ez nem jó?
Hol találnának olyat? Különben a szoclibsik ebben is tehetségtelenek, volt már rá példa, hogy lasszóval kellett miniszterelnököt fogniuk, akkor is csak egy libatolvajt sikerült
Milyen bohockodás?
Bogyo verkomolyan veszi ezt a sok hulyeseget.
Végig olvastam nagyjából, de el is fáradtam.
Csakhogy legyen valami vicces is!
Köszi igyekszik az ember, mert ezt a sok bolondot nehéz tolerálni...
Egészségedre! Látom szereted a változatosságot.
Én is bedőltem 2010-ben, amikor nagy elszámoltatási ígért a Főni..... azután igaz lett a mondás, hogy azt nézzük, amit csinál, ne azt amit, mond.... hát, igaza lett, szöges ellentétben vannak a tettek és a kommunikáció azóta nem megyek el választani.... illetve 2022-ben hajlandó leszek egy ikszet tenni a Mi Hazánkra, ha addigra teljesen megszűnik a bohóckodás
És kurvaszerencsénk van hogy csak az az 1/3 ilyen síkhülye.
Szerintem.
Szerinted....
Na és melyik a "kisebbik szar"? Hát az, amelyik jelenleg csak egyharmadot ér....