Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyivel jobb lenne a pórnépnek hogy nem kell semmin se agyalnia
Mindenki a biztos jövőbeli cél érdekében tenne mindent is, de ez sosem jönne el
Kb a feltámadás szindróma
Lehetne mar valami hardcore diktatura ehhelyett a libsi posvány helyett.
Csomó mindenre van támogatás de valahogy mindegyik szar
Még a hoki pár 10 ezres bicikli támogatás se jött össze ismerős anyjának
A lakásfelújítási támogatás se olyan egyszerű ahogy a tv-ben sztárolták
A napelemes támogatás is egy szopó lett annak aki spórolni akart volna vele
Ezek kb minden arról szól ha van egy csomó pénzed mindenre akkor dobnak még rá egy keveset
Ez jó! Egyébként tovább lehetne már lépni ezen a stadion témán. Győrben épült egy darab stadion. Magán beruházásként. Mellette állami kivitelezésben megújult a belváros, lett három parkolóház, a mosoni duna partoldalai végig sétány van, lett egy új híd a belvárosban, a kórház komplett új szárnyat és parkolóházat kapott, megvalósult az északi elkerülő, stb. Rengeteg évtizedek óta húzott-halasztott dolgot csináltak meg.
Azért valljuk be, szörnyű ez a választási lehetőség
Mondjuk állítólag az sem mindegy, hogy mire kéred.... de tény, hogy utána arra is kell költeni....
Nem, nem azt akarja sugallni. Azt írja hogy ha stadionra van eu pénz akkor stadionra kell költeni. Szerintem nem fogalmazott bonyolultan.
Most evvel ugye nem azt akarod sugallni nem lop a fidesz és nem maffia alapon kormányoz?
Az eu téged meg engem azokkal a pénzekkel nem támogat!Te tényleg nagyon elvakult vagy.Értsd már meg hogy ha stadionra kap pénzt az állam,nem építhet utat.Ha energetikai beruházásra,abból nem adhat neked új agyat!Akkor is arra kell költeni,ha egyébként nincs rá szükség.Ha most adna valaki egy kalap pénzt napelemre,lecserélném a jelenlegit,pedig semmi szükségem rá,de ha arra adják nem vehetek belőle autót.
A csaj nem jelentette fel, és ez a lényege a lejáratásnak, hanem a médiához fordult... Nem büntetöeljárás indult, hanem helyreigazítás a ps ellen a valótlan tényközlés miatt. Neked az életszerű, hogy zaklatnak, de nem teszel feljelentést mert például szégyelled, de az ország elé öntöd a médián keresztül? Ez egy sima lejáratás, ezt érzi szerintem az ügyben eljáró bírónő is, aki vélhetően több nőt látott már, akit valóban zaklattak. A többi nő sem tett feljelentést, csak az állítások hangzottak el a médiában...
Na jo legyen, a MárkiMárkot is sorolhatjuk, azt mikieger utan tennem, kulonesn mert volt fideszes.
Szoval dupla bukta.
Ezt te is tudod, hogy nem igaz Mickey egérnél azért van egy szint, aminél nem megy lejjebb
Apro adalek hogy a szent korrupcoio elleni borzaszto nagy harcosok egyike sem ismerte fel Lacknert. Gajdától Tüttőn at karigeriig, Maga a szent gergely mondja hogy elásnak ha visdzamenbe zugloba, ez se uti át az uvegzseb szekta hivoit, a busztender smafu.
Es meg ott sincsenek a nagy zsozso kozeleben.
De azert nyomatja mindenki a szent lopnak mantrat.
Oszt 22 ben nyeresre felszopni feri bandajat azt lehet, majd utana minden csak tiszta es atlathato lesz.
A zoknihazi is csak a bukta utan nyomatta a jobbikos balfasz eu penz eltunteto bulijat, addig kussolt.
Es ezek lesznek a kozpenz őrzői?
Muhaha.
Ez sem erdekel.
Tevedesben vagy, nekem kibaszotthottmindegy ki van hatalmon mig fletot visszatartja a hatalomtol.Ha o1g akkor ő, ha mikiegér akkor ő. Nem erdekel.Apro hozadeka a dolognak hogy tobb ember tobbet vasarol, sokuk nalam, ez is orommel tolt el.
10 evig sikerult, most minden erőddel fletot akarod visszahozni.Ne tiltakozz, ez a celod.
Nem örülök neki.
Hogy lásd, megalapozott a véleményem a díszes társaságról:

Gugli kereső, beírod gréczy, az első a facebook, a második a róla szóló wiki, a harmadik ez:

https://www.origo.hu/itthon/20...

A iványi gáborral is szó esik benne. Iványi gábor a Metodista egyházból kivált és új Magyarországi Evangéliumi testvérközösség "alapítója" most már talán csak tagja. Apja 11 gyermekes Iványi Tibor bácsi, ők azért váltak ki a metodista egyházből, mert a kiválást megelőzően szuperintendensi választáskor a szokásjogtól eltérően nem a Tibor bácsi lett a szuperintendens, hanem egy másikat választottak. Annak okát nem tudom, megkérdezhetném, de amúgy meg lényegtelen. Az iványi a keresztapja patás első lányának, de már nemm olyan jó a kapcsolatuk. Az iványi, hogy megéljen létrehozta a Wesley János főiskolát, ez egy hittudományi iskola, csinálta az Oltalom Karitatív Alapítványt. Voltam az épületében, ahol melegedő, meg a főiskolának volt kollégium, könyvtár meg minden. Honnan tudom? Mert a feleségem ott tanult teológusnak. Az Oltalomnál dolgozott érdekes móődon majdnem minden iványi gyerek, a gábornak a tizeneggyel szemben asszem már csak nyolc gyerek lett. Az iskolában "tanított" solt ottília is, demszky haverja is, többek között.
Az iskolában és a körülötte csoportosuló szellemi gittegylet hírhedt alakja majsai tamás - aki amúgy egy rendkívül értelmes és rendkívül nagy tudású ember - beszéltem vele is, de ő követte el két évtizede talán azt a förmedvényt, hogy a Szent Jobbot tetemcafatnak nevezte.
Az amúgy egy dolog, hogy vallástörténeti tanárként és teológusként így gondolta, de eközben a solt ottília - mert ezek odavoltak a holokauszt történetéért - Oswieczimből származó szögesdrótból kialakított Dávid-csillagot biggyesztettek az iskola bejárata fölé vagy mellé, arra már nem emlékezem.

Van, volt itt még ettől érdekesebb történet is, nem ide tartozik, sokan el sem olvasnák, ezt is csak mint érdekesség írtam le a gugli találat miatt.
Hidd el kedves barátom, hogy bár abszolút nem vagyok csalhatatlan, sem hibátlan, de ha én valakiről vagy valamiről véleményt alkotok, annak van oka és alapja.
Ja, egy érdekesség: az öreg Iványi Tibor bácsi annyira prűd volt a szó jó értelmében, hogy őszerinte az sem szerencsés, ha férfi és a nő egy motoron ülve motorozik. Et csak a motoros fórum miatt írtam le.
Olvasd inkább ezt, hátha esetleg.......
https://www.origo.hu/gazdasag/...
Akkor ki is a hívő? Ugye-ugye.
én anno 2006-ban döbbentem rá, hogy vannak, akik akkor is Gyurcsányra szavaznának, ha az ő hátukon hasítana fát Fletó. Szomorúan tapasztalom, hogy Orbán viszonylatában legalább annyi vakhívő létezik :(
Légyszi nilkeld be ujra, nem volt idom elolvasni.
Már megint te?!
Szétültetlek!
Asszzem bogyo megtalálta a lelki társát.
te is agysorvasztó drogot fogyasztasz nagy dozisban.
Kurvára nem.