Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Marketingosztály kioktatja a hentest, hogy a vevőt nem szabad üres kézzel elengedni, ha valami hiánycikk, mást kell ajánlani helyette. A hentes fáradt az egész napi munkától, ideges a különféle vevők különféle kívánságaitól, na meg a fejtágító szemináriumtól. Bemegy a vevő:
– Jó napot, tessék mondani, tehénszarvuk kürtnek van-e?
– Nem, kérem, de ajánlhatok egy nagyon szép tehénvalagot szájharmonikának.
kényelmesnek nagyon kényelmes volt
az alja kicsit lentebb volt mint a zsigulinak meg nem is volt olyan feszes a futómű
a minősége sajnos olyan széles skálán mozgott mint egy másik autónak sem
kb mint a rulett
kivételt képzett a féltengely mert az egységesen szar volt de valamelyik rönóé jó volt bele avval egész sokáig bírta
Gondos gazda!
Amúgy tényleg a keleti blokk legkényelmesebb szekere volt és nem is ment rosszul.
volt ilyenünk tlx 5 gangos Nem volt olyan rossz mint amilyen legendák keringtek róla
Komfortosabb volt a többi szoci társánál és nem hullott szét rajta semmi Ment tette a dolgát szerettem
Egyszer lett vele egy olyan, hogy valami miatt nem vette egyből be az 5-iket Ez a hiba megmaradt eladásáig. Annyi volt csak, hogy 4-ből 5-be kétszer kellett rátolni a kart, de ehhez simán hozzá lehetett szokni Egyszer mondjuk akksit cseréltem benne, valamiért fordítva kötöttem rá. Lehet, hogy nem volt különbség a pólus nagyság között. Na akkor elfüstölt az összes vezeték csak úgy megtelt az autó és a garázs fehér füsttel kikaptam az aksit vártam néhány percet amíg visszahűlnek a vezetékek. Azt láttam, hogy a kábelkötegek összeolvadtak szépen Elmondtam egy rövid imát, aztán elfordítottam a gyújtáskulcsot, minden a legnagyobb rendben volt nem ért össze sehol vezeték