Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy bizonyos határon túl neked nem mindegy a vagyoni különbség?Tehát neked nem mindegy, hogy Mészáros Lőrinc vagy Jeff Bezos?
Jól van ez így, csak azon csodálkozom, hogy még kötelezően nem kapott mindenki kolompot a nyakába, bár sokan lennének akik azt is önként feltennék!
Ha vicc, akkor jó. Nem a vicc, hanem jól van.
a kisembert bosszantja ez a dolog, de csak azért mert a rendszerváltás után jó sok évig azt hittük hogy mi is érünk annyit mint a "felső kör" hiszen túlságosan szabadjára volt engedve mindenki
most azért kezdünk avval szembesülni hogy a kisember szart se ér az ő szemükben, de ez nem meglepő hiszen ez volt mindig
a különbség lehet nem volt ekkora, mert hajdanán a földeúr igaz sokkal jobban élt mint a jobbágyai, nem is nagyon halt éhen ha szar volt a termés, de nem volt ekkora mérhető különbség
Miért ne írhatnám le ez vicc topik!
Igazad van, ezek csak aprópénzek, csak így tovább!
De ha meg így gondolkodik, és holnaptól felad mindent, hogy nekem már elég, hétfőtől az ezernyi alkalmazottja keressen más megélhetést, mert ő "nyugdíjba" vonul, akkor meg az lenne a baj.

Azt, hogy legyen jó bolsevik és adjon mindent a népnek, azt meg ugye le sem akarod írni???
Jaj ezt a régi trükköt vették elő 😂 😂 😂 Bocsánat nem tudom hány éves vagy . Mert a idősebb akkor biztos halottad a Orbán bányát ,Orbán szőlőt is . 😂 😂 😂 Már akkor is oda volta ország vagyona 😆 😆 😆 Igazán akkor adósodtunk el amikor Löröt mutatták a tv-be egy chopperel motorozni ,erre a proliknak benyögték 5.5 mill-ka moci ára . 😂 na aztán betette országnak a kaput rendesen
Mondjuk igy ertheto.
Ok.
nem
Csak egy kerdes,kb tudod mennyi volt a strabag eves netto arbebevetele?
Csak 2020 ban.
Ez már az a szint, hogy hiába lesz bármennyivel több sem boldogabb sem jobb élete nem lesz egyiknek sem, csak egyre több tönkretett ember és haragos rosszakaró és előbb utóbb ebből elég lesz 1 pszihopata....
létezik olyan szám amitől nincs nagyobb? ha igen és ezt elérik akkor megáll a vagyon gyarapodás
Lehet nem lesz, de azért pár emberben megfogalmazódik a kérdés, ezeknek semmi és soha nem elég?: http://youtu.be/RIlBviINVvU
nálunk egy ideje minden negyed órában kolompolnak, negyed 1, fél 2, 3/4 3 ütés és egész óránként annyi mint ahány óra van, ennek más a hangja egy kicsit
na hát ennek is kb lófasz értelme van, senki sem tudja hogy ez miért lett így
Akkor a baloldalnak vége lenne, ha egyszer elszámoltatás kezdődne 😆
Ez tény. 😃
Csak ott nem hallatszik a harangozás a forgalom zajától 😆
Druszámnak kértem elsősorban a polikiai totyikot, meg akiket még jobban foglalkoztat. Ott én is szívesebben olvasom a sok faszságot mint máshol. Még egy "pipitúr" totyik kőnye. 😄
Az asztmazenekar mellekhatasa hogy a fejed is herévé zsugorodott vagy az elkenzeki propaganda agysorvaszto hatasa? 😆
Amugy szolok,nem csak nekem van tele a pupom hogy ilyen mertekben tolod tul a hataron,sokan masoknak is.
Nem problem a valasztasi preferencia,szived joga,velemenyt is tolhatsz,de nalad mar atbillent arra a fokozatra hogy irritalo.
Szoval jo lenne visszavennel,van topikod,a dk forumon is aktivkodhasz,leszarom.De mas topikot ha lehet ne mergezz.
A második világháborúban Magyarország hadat üzent az USA-nak (korabeli pesti anekdota):
- Mi az önök államformája?
- Királyság.
- És ki a királyuk?
- Nincs királyunk, kormányzónk van.
- Ki a kormányzó?
- Vitéz Horthy Miklós tengernagy.
- És van önöknek tengerük?
- Az nincs.
- Értem. Van az USA-val szemben területi követelésük?
- Nincs.
- Van valamilyen országgal szemben területi követelésük?
- Igen. Ausztriával, Csehszlovákiával, Romániával...
- Értem, és azokkal szemben is hadat viselnek?
- Nem, ők a szövetségeseink.
Ruhafogast valaki?