Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet nem figyeltél, de akkor leírom egyértelműen is. Abban a csoportban volt ez a vicces kép, gondoltam itt is lehet nevetni rajta. Ha nem is te, majd valaki más. 😉
Ja és légyszi, szólj már pl. a Vodafone-nak is, hogy fejezze be az a reklámot, ahogy a "Together we can" szlogennel reklámoz! 😄
Hogy jön ide, hogy túrista vagy-e? Magyarországon te csak magyar felirattal találkozol? Nem hiszem....
Ismerek magyar nyelvű vicceket is, de így szélesebb a kör. 😎
Magyar vagyok nem túrista.
De akkor miért nem abba a csoportba osztod meg a vicceset?
Magyar nyelvü vicceket nem ismersz, olyat nem szoktál találni?
Ez is téves következtetés. 😎
Ha ennyire érdekel....van olyan csoport, ahol nem csak hisztisek vannak és ha találunk valami vicceset, akkor eredeti forrás szerint posztoljuk.
Nem okoz problémát.

Egyébként én kérdezhetném, hogy nekem mi bajod az angol nyelvvel? 😄
Most tanulsz angolul és itt gyakorolgatsz?
Rossz következtetés.
Ki mondta, hogy bajom van vele? Ezt te mondod/képzeled....
Amúgy meg rossz a fordítás. 😎
Neked mi a fasz bajod van a magyar nyelvvel?
Eszem ágában sincs az egyik egy agyon vissza reszelt szörnyeteg azt használom én meg van egy amit mondhatni gombokért vettem annó atomjaira szedtem homokszórva fényezve a váz újravezetékeltem csapágyak szimeringek minden kicserélve benn irányjelző minden működik rajt tank deknik újrafényezve és lezsírozva el van téve majd valamelyik gyereknek jó lesz ha nem kell egyiknek sem akkor sem fogok megválni tőle 😁
El ne add. Ha lenne helyem lenne nekem is egy star de nincs hová tennem sajna.
Nem. Milliomos akkor leszel, ha találsz egy hülyét, aki megveszi tőled őket....
Aztapics@ nem is tudtam hogy milliomos vagyok azzal a két simsonnal ami a garázsban áll 😂
Lenne nyuszifüles naci az tutti! 😆
ne okoskodjá(ujjával nemet mutató) Azt írja azok kíméljék 😂
vagy kp. vagy egy hajabusa(gondolkodós) kawa 70 nek fel kellene hívni felajánlani érte a nagy zizit(szemeit körbeforgató)mivel a busához igen hasonló paraméterekkel rendelkezik. Kíváncsi lennék abba bele menne e vagy megrögzötten csak a busához ragaszkodik 😂
Ez szaré hugyé van. 😅
ez nem vicc hanem elmebaj
de legalább nem rohadnak a fáskamrában a szimók, hülye németeknek kihordták a többségét
végre egyszer fordíva működött a szemét szállítás
😁
Akkor bódog hanukát! 😋
...és ezzel az automata megtudja, hogy ez egy valós működő emil cím - ezzel máris kerestél neki néhány centet.
Én lelkiismeretesen mindig válaszolok rájuk, pl. ilyeneket: szopogassál szépen szart, meg hasonlókat... 😅
Oké,oké,de hova kell utalni!?!?
Hihetetlen, hogy ezek 25 éve keringenek...az első 10 évben be is nyalták sokan - de sztem még mindig akad tollas jószág! 😅