Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jahhhhh 😂
az öregelkel az a gond hogy egyrészt nagyon öntudatosak tudnak lenni, emiatt szinte sosem lehet meggyőzni őket semmiről sem
másrészt meg nem a mostani világban élnek hanem a "fénykorukban"
emiatt nem előre tekintenek többet hanem vissza
persze tompul is a tudat valamilyen mértékben
kivétel persze mint mindenhol akad de elenyésző mértékben
Ne mondd… jegyzetelnem kell már… 😂 akinek nincs esze, legyen notesze 😂
Meg te is 😅
Sajna igen, csak ez nem píszí...
Én is hülyébb vagyok mint 10 évvel ezelőtt - mi lesz 10 év múlva? 😁
Kicsit megpittyedt az eleje! 😆
Ö is öreg már.........
Az? 😆
Tehát az öregek hülyék szerinted?
Mzp hozzad képest kedves ember 😆
Öregektől nem szabad rossz néven venni... ők az életüket a 3,60-as kenyérrel élték le, azóta meg már igencsak elhülyültek... ők nosztalgiából szavaznak a baloldalra 🙁
Poénnak elmegy, de hibás, mert a CD kisebb, a 115-ös flex korong menne bele csak 😁 Az olvasó fejet meg nem tenné tönkre, mert nem ér hozzá...
Falnak megyek ettol a tevkepzetol. Tegnap voltam anyamnal a postamert, jott a kormanytol a level, hogy aprilisban valasztas. Egybol nekiallt a mama kampanyolni, hogy muszaj elmenni szavazni, ezeknel barki jobb, el fogjak oket szamoltatni, satobbi. Akarmennyire szeretem, hisz az anyam, annyira nem ertem, hogy lehet ilyen naiv.
Bogyo sokban emlekeztet ra, pedig anyam nem is olvas Nyugati Fenyt :D
Nemondd már......gyurcsotányt se számoltatták el, az elözö fidesz kormányt se, de föképp a haza el.és kiáruloját antalljoskát se.....viszont kapott szobrot. Gondolom annyit azota se tudott senki lopni, azért.
Most mér? Hátul.biztos nem.fért el.
baszki
vagy másfél percig agyaltam hol láttam ezt a hölgyet, de végül rájöttem melyik sorozatban volt
10 évvel ezelőtt ezek a dolgok még fél percen belül megvoltak
Csodálom ebből nem csináltak még "kivert" mémet. 😂
Gechi jól nyomta! 💯