Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az i3 mindig indul 😚
😆 😆 😆
áááá, inkább egy jó renault... 😆
mi a gyereknek kötöttünk valami biztosítást
18 évesen kapta meg a pénzt
úgy indult hogy mekkora tuti befektetés, aztán többre mentünk volna egy malac persellyel
mindig emelték a havi pénzt de valahogy nem akart gyarapodni a plusz pénz
nagyjából mindennel is jobban jártunk volna mint a tuti életbiztosításos befektetéssel
De biztos jó helyre került, gondolom akiknek jobban hiányozott ez az összeg, így nyugodt vagyok. Meg pont leszarom már, mint az ojjtást, meg a savazást is. 🤗
Akkor nejem még egész jól járt: ő az állami nyugdíbiztosítót választotta, de ez MELLÉ 20 éven keresztül fizetett az OTP magánnyugdíjpénztára havi KETTŐEZER forintot. Tavaly, mikor 40 év munkaviszonnyal nyugdíjba vonult, vissza kapott 900 ezer pénzt. Tehát a 20 év inflációjához képest csak keveset bukott a dolgon. 😂
vagyis még a válság ellenére is több volt, mint az állami számítás 😆
lehetett volna rosszabb is
pl usában egész sokan megszívták hogy a nyugdíj alapok elúsztak
persze a bank mindenhol megúszta senkit se lőtek fejbe....
2,5 misiből 140ezret kaptam a többi ment a levesbe.
a nulla jónak mondható
nekem jóval 200 fölötti mínusz volt az utolsó évben
január1 800 körüli induló dec 31 meg 600 körüli záró közben meg 100+ befizetés
ez legalább akkora átkúrás volz mint a frank alapú hitel
Én ezekhez csak annyit tennék hozzá, hogy magánnyugdíj is egy jó nagy kamu volt. A bankárkormány bankár haverjainak kellett egy kis pénz, gyorsan csináltak nekik pár Millió befizető tagot. Amikor változott a rendszer és villantani kellett a hozamot, akkor nekem nulla Forint volt. Nem egy-két évre és mindig is átlag fölötti befizetés mellett. Mi lett volna, ha akkor derül ki mindez, amikor nyugdíjba mennék? Széttárnák a kezüket és annyit mondanának hogy bocs, nem jött be a befektetés?
NagyFater tudta a tutit, bölcs emebr! Itt is mint mindenhol eszik egymást a pÓgárok és ez "nekik" jó. A legapróbb dolgok is sokkal jobbak ezen a sárgolyón mint az egymás idegelése, szapulása stb...
CBLaci albuma vagy akár a mi szarhatárunkal való lődörgés is 1000X jobb mint ami a politikában & "kofidiszben" folyik... 😇 ✌️
Szegény ki öreg nagyapóm, aki még a régi világban cipészmester volt, na ő mondta számomra a legvilágosabb igazságot. "Kerüld messzire az egyházak és a párt embereit, mert az egyik kullancs, a másik pióca, egyik sem végez semmi hasznosat, ellenben remekül elélnek a mások fáradságos munkájából."
Ez ma ugyanúgy helytálló, mint száz v ötven éve.
a választás csak 1 vicc 😂
beállnék mögé a proesszel legalább nem esne a szélvédőmre az eső (fetrengős)
Én a szívemre hallgatok, ezért az összes vérfasszopólószopószarhatárgyennytanya pártra szar6ok! 😇
Hallgass a szívedre, szarjál a Fideszre! 😍
Ugye van első savazóknak emlék érem, na az elfogyott és nem kaptam, csak ígéretet, hogy küldik. Na már akkor átbasztak. 😂
Idén is gurulok 1et x-elés helyett.
ne nekem mond, én csak 1x voltam szavazni még kádár alatt, mikor kötelező volt, akkor is mikor bementem volna kitölteni a papirt, odalépett egy rosszul szabott öltönyben egy fogatlan úriember és előzékenyen megmutatta, h melyik név mellé kell írni az x-et, mert ha nem úgy csinálom, abból baj lehet
azóta, h már nem kötelező, ugy vagyok vele, h ikszeljen a sok buta seggarc ,ha hisznek a sok hazug ígérgetésnek
Olyan nincs, hogy nem megy el senki....papíron ott leszünk. 😁 .....de vicc nélkül, az nem megoldás ha ignoráljuk a szavazást, semmit nem ér sőt.
Ezért kell jobb programot keresni arra a napra. Ha nem menne el senki lennének "arcok"... 😆