Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

C: csak elcsavart kormánnyal fért be a kombiba, otthon az ügyes apuka rossz irányba fordította vissza 😁
Egy oda-vissza út így nem összehasonlítható, szerintem.
Ami az egyik irányban emelkedő az a másik irányból lejtő. Nem ugyanaz az egyenes út vezet oda-vissza.
Természetesen lehet energiatartalom különbség más üzemanyagban, de az összehasonlítást a lehető legjobban azonos körülmények között kellene. Pl. ugyanazon irányban, más más üzemanyaggal. De még itt is változó lehet a forgalom, súly...stb.
„nemigazán rajongok a mol-os anyagért legalábbis a benya észrevehetően rosszabb“

Neken is hasonlo tapasztalataim vannak. Hazafele rakottan, akar nem tulsullyal ( motoralkatreszek, szerszamok) 7,2 körül gurul az auto haza Magyarorszagra. Aztan visszafele max nehany kilo lokolbasszal ( csak az ize miatt) meg fel - egy literrel lesz magasabb a fogyasztas. Csereben hiaba rugdosom a gazpedelt, meg szarabbul is veszi a lapot. Utolajara jol „ megspuriztam“ ( adalekoltam) , akkor lett nemi dinamika, meg kedvezöbb fogyasztas. De ez mar 15-20 eve is igy volt, hogy külföldi turakon a motorok is ca 15%- al kevesebbet fogyasztottak.

Szerintem ki fogon tudni „gazdalkodni“ a nem jo arasitott üzemanyagot is. 2.2€ -as nemet benzinhez meg barmi olcsobb, 390 HUF-os arfolyammal meg szinte ingyen van…
De ha berteszem a fillerbaszaszt terep-felezöbe, akkor ketszer - haromszor legurulok 22literes tanku turamotorral a mol kutra aztan atfejten magasabb teraszra felallva az autoba … ;) persze ez csak ski-fi
Ennek a csajnak, olyan teste van, hogy még én is képes lennék vele extra dolgokra. Talán még nyerítenék is közben. Pedig nem vesz le egy díszes női test a lábamról.
Lehet ebböl a családból való:
http://youtu.be/WB3qTVg3hhs
És pofára eshető.....
Hegyesebb villaszoggel jobban "kanyarithato" by dodor. 😆
Készséggel elhiszem, bár nincs benne tapasztalatom. Jellemzően motorszerelők után "takarítok", kerékpárhoz nem sok közöm van. :D
Otthon decatlonban is siman igy szerelik össze…
Én az élvezöje vagyok, hogy sokan egy bringat nem tudnak karbantartani, szerelni, defektet javitani. Jòl felszerelt kerekparokat lehet venni akàr 20-30 €- ert.
A: mert több volt az önbizalom, mint a hozzáértés
B: stoppie-zni akar a majom

Nincs több ötletem.
Miért fordíthatták befelé az első villát?
nekem is van zsiguli trafóból fabrikált
1x értem hozzá zokniban olyat baszott hogy a rarkóm is elzsibbadt
percekig karikákat láttam
baszott meg már párszor hálózati áram is de eznagyon durva volt
Nekem innen van: https://olcsovillanypasztor.hu/

Jóféle magyar kisiparos cucc, hetedik éve ketyeg nálam. Kétszer értem hozzá véletlenül, de biztosan tudom hogy többször nem szeretnék. 😆
évekig tankolt a magyar ukrán kutakon. Szerintem ez törvénytelen, de támogatom :-9
Magyar forgalmi engedélyt kérnek. Magyar tulajdonosnak lehet nem magyar rendszámos autója is. Szóval a magyar rendszám (annak magyar a forgalmija is) a lényeg és nem a forgalmi vagy a tulajnak kell magyarnak lennie. Meg ugye sokszor nem a tulaj van a forgalmiban.
Vagyis tényleg nem értik sokan.... :D
vegyél pásztort, de olyat ami nagy területre van, az basz olyat hogy megroskad az ember
lehet maszekban is csinálni gombokért, kb egy zsiguli trafó meg pár apróság kell hozzá, de a lényeg hogy bolti legyen a cucc, aztán ha valami baja lesz akkor könnyebb védekezni
de ha van kamera mégjobb, fel lehet tenni a youtubra hogy bassza őket meg az áram 😂