Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az a lényeg hogy mit magyaráz a mol góré, hanem hogy a magyar közlönybe mi van. Ott pedig az van amit a gulyás geri mondott.
a kamionosokat letiltották már régebben a kismókusok tankoltak , asszem úgy mondta az egyik ismerős hogy kb 50 liternél spórolt 7-8000 forintot én meg kb 8000 ért szoktam tankolni a kocsiba azért nem éri meg menni oda vissza 25 km-t meg ácsorogni a határátkelőn a másik dolog nemigazán rajongok a mol-os anyagért legalábbis a benya észrevehetően rosszabb mint az itteni gazpromos cucc
Lakat, meg mozgásérzékelős lámpa már van, de most nappal lopják el amikor ki vannak engedve.
Szóval a következő hogy egy olcsó kamerát felteszek én is.
Tegnapelőtt reggel magyarázta a MOL ügyvezetője a rádióban - ezek szerint te nem hallottad. Mondjuk engem nem érintenek a kivételek, magyar tulaj - magyar rsz, innentől pont leszarom 😅
Az az egy bajom az egésszel, hogy ezt már RÉGEN be kellett volna vezetni, akkor a szegíny osztrákok nem fosztották volna ki a határ menti magyar kutakat, meg a tetves román kamionosok nem itt tankoltak volna útban németbe.
Igen, igaza van, sokan nem értik. Te sem. Ugyanis úgy szól, hogy magyar felségjelzésű autó tankolhat, ha ez nem megállapítható akkor ezt a tulajdonosnak hiteltérdemlően kell igazilnia. Nem a tulajdonos a lényeg hanem az autó, a forgalmiban benne sincs az állampolgárság. Azzal te nem igazolod hogy milyen állampolgár vagy.
villanypászort mindenhova
vannak erős acélos támrendszr drótok alig lehet fogóval is elvágni
nem sérül meg tőle csak szarul esik
a földelő szondát nyáron locsolni kell mert akkor jobb a hatásfok
Valójában nem. Ezért kell bemutatni a forgalmit. Magyar tulajdonosnak kell lennie, nem Magyarországon forgalomba helyezett autónak...
...mondjuk abban igazad van, sokan nem értik 😂
Motoroknál is nézhetik? 😋
Ezek szerint sokan nem értik.
Az autó rendszáma kell magyar legyen, nem az aki tankol....
Nem a róka lopja azt. Anyósomtól is a cigók lopkodják a tyúkokat. Rendőr rá se baszik, de ha megbassza a kerítésbe vezetett áram, akkor meg fel vannak háborodva a tetvek.
Már megint a Zolink?! 😟
És ha gazdag minek a cofidis?És lehet hogy eleve egy szlovák kúton áll.....szóval ez a poén nem sikerült.
A gazdagok szeretnek legjobban fillért b@szni: egyébként mire fel használnának szlovák rendszámot?
Szar poén. Egyrészt lehet hogy eleve nem mo., másrészt egy ferkást hol érdekli hogy 480 vagy 680?
Ó, nemá.....!
https://www.facebook.com/customcultmagazine/photos/a.2913848928872540/3281326885458074/?__cft__[0]=AZUl717e0KFNdkxU_ZRfshOmbKjUYRzCoIsIcVQLCpW_WNa5n3PiNN4cY7mY8GOEMuckUO2mWdkn2Fo_ysVrLPfVk4jdqGLbnWzIqxS50b0mGh2g5pqmGAmGb67Rbf9VA2Lw-luM8TuhrAe2wRfT6I4aoduPKUL-Y7C0bbMuPUiNEEsmZrR-ybly8rzV5p1Pj0c&__tn__=EH-R