Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez már egy komoly bázis 😂
http://youtu.be/nEAGIuBm_zU
Láttátok az új Mad Mexet 😂 😂
Eszem meg áll 😋 amugy én nagyon bírom ezeket a tákolásokat
http://youtu.be/EN0HVVf7cJE
Szellemileg esélyem sincs mindegy mennyi jót kínál cserébe. 😁
Az a Jézusba hogy ott nem kell testileg szétszedned meg össze raknod magad
Szellemileg (lélek) viszont nem ár 😃 😁
Ez teljesen pontos 😁 hisz amit tud a ember abba nem kell hinni (már ha jól tudja)
Én is remélem hiszem hogy e romlandó világ csak állomás 😊 ahol nem lesz gonoszság .......................stb és valós vigasztalódás lesz
Megint nézem a Vikingeket és mindenki annyira vágyik a valhallába hát nem tudom, hogy én annyira akarnám, hogy minden nyomorult napon a ragnarökig szanaszét verjenek és megöljenek, vazz hiába lesz utána lakoma ha minden tagom fáj mint állat ráadásul a levágott részeimet is össze kell szednem és visszavarrnom. 😱
a vallásosoknak a legjobb, hiszen ők abban a tudatban élnek-halnak hogy a halál után valami sokkal jobb lesz
irigylem őket, de ebben hinni nem tudok, a hit és a tudás nem jár együtt
Teremtőbe hiszek 😍 de nem akarom mondani hogy kész szerencse 😂 😂 ugyanis mindenkinek tudatos döntése "választása" mibe hisz 😁
hát igen, pont az anti részecskéket lopták el a cigók és egyből lett anyag 😂

amúgy én abban hiszek hogy vannak földönkívüliek, aztán nekik ilyen hörcsög terrárium féle a föld
Ez csak azért van mert a semmi, valójában nem semmi :)
Ezért lehet a semmiből is valami a fizika mai állása szerint.
Alapvetően kvantum szinten, létrejönnek virtuális részecskepárok. Azaz részecske és anti részecske. És azért virtuális, mert gyakorlatilag azonnal egyesülnek és el is tűnnek. Ez mérhető, számolható dolog.
Ez még ugye nem anyagi részecske, és nem is ősrobbanás, de ez a jelenség lehetővé teszi az ősrobbanást.
Az hogy hogyan, na azt senki nem tudja még, csak sejtések vannak.
És bár sok dolog már tisztázott az ősrobbanással kapcsolatban maga a kezdete és annak oka rejtély, így elég sokféle lehetőség van erre is.

Én amúgy arra szavazok, hogy ez a világ egy szimulált világ...amennyi NPC-vel volt dolgom ez szinte biztos 😂
skywalker lajost kell keresni ő már látta 😂
amúgy azon elgondolkodtatok már hogy a hit szerint jött egy fejlett entitás és a semmiből megteremtett mindent
ami azért nehezen hihető hiszen a semmiből nem sok mindent lehet csinálni....
aztán a tudomány mit talált ki?? az ősrobbanást, ahol ugyancsak a semmiből lett minden, csak úgy magától...
az nehezen hihető hogy egy vödör homokot egy pontba összesűrítjük, hát még az összes galaxist.....
mert ugye a semmiből még mindig nem lesz valami
Az nem, de bándáznai szeretek meg enni inni 😂😂😂😂
nekem van időm 😅
Az egyik ősöm az építési naplót tartotta meg, Ő a vizet hordta tartályáűrhajóval párezer fényévről, de nem fizették ki ezért a feljelentés miatt tartott meg bizonylatokat és a naplót, kicsit régi a nyelvezet, de majd igyekszem értelmezni, de ez pár évbe beletelhet. 🤔
(szemeit körbeforgató) Majd visszanézem a fényképeimet nem ez rémlik de meggyőződve sem vagyok róla rég volt(óranézegetős)
Ne kacsintgass, mert ebben biztos vagyok, a 9. hónapban még csak alig volt több mint szerkezetkész és akkor kezdték még a moszkváról összeszedni a román szakmunkásokat a belső munkákhoz, na azért ilyen amilyen. 🙄
a 11 hónap szinte biztos nem stimmel inkább olyan szeptember közepe felé állt össze a kőhalom egy egységgé(kacsintós)
akkor te még kocahorgász sem vagy 😅
Az én számításaim szerint 4mrd év 11 hónap 24 nap 19.32 volt a kialakuás körülbelüli ideje a másodpercnél kicsit bizonytalan vagyok, de holnapra kiszámolom. 🤔
mi sem radarozunk max annyit hogy hol van valami extra az alján
törés, padka ilyesmi
de csak a nagyobb vizekben
csatornán mindig a megérzésre hagyatkozok
Én kérek elnézést hogy a csorok partról dobálják a halakat 😋 Én az a horgász vagyok aki szerencsére
biza magát , be baszok egy pálinkát mindenki egészségre utána cajgot utána sört és már pihenek is . Nem kergetem a halat csónakkal radaral .......stb 😃😂
be(kezeit széttáró)
Egyébként a föld bolygó 4mrd éves én az elejétől mérem(meghajlós)
Ja , hogy egyik hülyébb mint a másik ! Kapíse ! Beállhatok én is a sorba ! 😂