Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vannak ilyenek, direkt és nem véletlen. :)
Ki rak osszeforditott villaval egy biviklit?
de legalább meg lett 😅
plusz aminek 4 lába van az billeg, 3 lábú tartó az ideális erre a feladatra
Szaros lesz a fa...... 💩
Nem, samsung tv-t elsőre utána még párszor voltunk akkor vicket vackot, a tv viszont annyival jobb voot mint bármely akkori hazai, hogy összehasonlítani sem lehetett, videót itthon vettünk a kölcsönző vállalatól 36 havi kölcsönre összesen 78000-ért, drága volt, de jvc és még talán ma is működik.
Még a 90-es években a haverom egy gyújtó gyertyát kapott el. Beleállt a hátsógumiba. 😃
belenyomsz 2 kukacot aztán lehet menni vele alaszkáig meg vissza
én ami legdurvábbat láttam az egyben vicces is volt
valahogy benne maradt a szerelővas és kibújt félig útközben
😃
amúgy tuti a cucc
egyszer lett benne akku cserélve mert elment az óra ha áram szünet volt
ez lehetett 25+ éve mert meg se voltam nősülve
azt mondta sz ember ez az akku örök élet lesz, elektronikai években számolva teljesen igaza volt
olyan nem volt
csak itt 😁
Ott nem volt? 😆
anyáméknak még mindig működik az itt nokia....
Meg az ITT videómagnót 😆
Gorenjét hoztal? 😄
Load "ACE" ,8,1
😄 derégenvolt
én inkább a nyugis 80as évek közepét-végét választanám a mai helyett
a mostani élet elég stresszes, még úgy is hogy semmi elérhetetlen vágyam nincs
Szerintem meg akkor kezdett jobb lenni, nem nosztalgiázok a komcsi időkre pedig akkor még azt sem tudtam, hogy miért rossz csak annyit, hogy nem volt jó főleg mikor megnyílt a határ és először voltam bécsben. Tehát én nagyon nem kívánom vissza.
elindíthattad az elején is mert megkereste, csak geci lassú volt
mert ha épp a 15. percnél volt a játék eleje akkor annyit tekert
egyszer voltam számítástechnikai táborban szegeden de már ott rájöttem hogy én ehhez hülye vagyok
bulinak jó volt, már amennyire tud vadulni egy 13 éves emberke
Nálunk a tsz elnök fiainak volt 2 db komodor 64 😁 Viszont videómagnójuk meg nem volt(kezeit széttáró) Nekünk meg az volt 87-ben Seltron vs 600. Amikor már meguntuk azt a 7 db filmet ami volt hozzá akkor elcseréltük nyáriszünetbe a komodorra 😁 volt magnóval is floppyval is(meghajlós) A magnósnál a játékok kezdete és a vége ki volt írva honnan kezdődik a számlálónál. Úgy kellett elindítani. Amikor tekrtél oda voltak fura hangjai(fetrengős) A floppy megbízhatóbban töltötte be már a játékokat oda valami parancssort kellett beírni de már nem emléxem(kezeit széttáró) a vége az volt, hogy ,8,1 😆 ACE,The last ninja, play over moscow és más hasonló fasza játékkokal volt tele, gyerekkorom jó élménye volt bár nem sejtettem akkor még, hogy onnan kezd a világ elférgesedni (kezeit széttáró)
Persze, hogy magnós még, hogy floppy-s? Akkor még nem is hallottunk ilyenről. 😁 Pár napja vette és maga volt az űrtechnika, örültem ha átmehettem és játszhattam vele.