Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fater kicserélte a fékbetétet es azóta nem fog a fék......ja és felmaradt egy alkatrész.....pedig mindent a Youtube szerint csinált
😆
Kiszellőztetem. 😉
😄
Az enyémet zemplénnek hívom és mikor veretés van nagy a boldogság. 🤪
Meg rövidebb nappalok. De még lesz jobb idő az biztos
Isteni idő volt, jól tetted! Szerintem ezzel be is zárult az idei, napos 26 fokos időjárás.
De lesz még motoros idő, csak melegebben kell öltözni.
Vagy tíz éve nem voltam arra, ősszel mindig végig megyek a bükkön, az már hagyomány aztán gondoltam ha már ilyen jó idő van tovább megyek.
Nem rossz az. De nekem túl közel van. És már bakfis korom óta megjártam egyszer-kétszer...Rámentünk az öreges, kajálgatós túrázásra.
Mondtam hogy ne az IKEA-ban vegyél bútort....sok idő lesz mire ezt összerakod 😆
Végülis mátra veretés lett....
Hatalmas kajálás volt Abaújszántón. Tépett malac, steakek, hamburgerek, sültek.....
Most értünk haza. Megért egy kanyart. Jöhettél volna, vendégem lettél volna egy ebédre!
Adok én is pár kamionnal, ha égetni kell a negrókat. 🤣
😂 😂 igen igen 😂 😂
adok hozzá
már többen vannak, főleg a fiatalok
Ja......szilvásvárad környékén összefuthattunk volna egy fasza rétesre
Felénk már nincs segély. Közmunka van helyette. Ott sem dolgoznak, de ha kicsit is el kell fáradni érte, már rájön hogy nem ingyen pénz, amit el lehet baszni.
A kulonbseg hogy ha en nem tudok valamin valtoztatni feleslegesn nem jaratom magam morgassal.
Most is azzal járnak. A postára nem lehet tőlük bemenni.
De lehet, hogy felétek jobb a helyzet, én ne állítom.
Vannak menthetetlenek, de szerintem jobb az irány mint amikor taxival mentek a segélyért.
Az a megoldás, hogy megyünk motorozni. 🤣
Megnézzüka tarcali bányatavat, utána eszünk a Forró Kutyában Abaujszántó valami hatalmas grillezett húst. 🤣
Na ennek van értelme, nem aggályoskodni.
Nem az én reszortom megoldani. De a tied se. Te bútorboltot üzemeltetsz, én tűzoltó vagyok és fatelepet üzemeltetünk. Mikor tudatosul már benned, hogy nem a Mi dolgunk ezt megoldani?
Majd ha te leszel a főni, akkor megoldod te, mert érteni fogsz hozzá!
Sokkal nagyobb baj, hogy a rohadtcigany allami gondozasba adja a kolket es a sajat rokona vesz "ki", ergo havi egy szazas korul kap a semmiert.