Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem leginkább a sor taszítana,ahol sor van,én oda nem megyek,sehol.
az mondjuk azért lenne neki jó, mert másfélszeres haszna lenne belőle nyilván több munkával(kezeit széttáró) De mivel adott helyen csak adott időben van árusításra lehetőség ahogy mondtad 1 hónap, így tudná kivenni a meghatározott idő alatt a legnagyobb hasznot.
Persze ha ilyen sorban állós a buli akkor ahogy írod az kontraproduktív is lehet faszomnak volna kedve 1 órát ácsorogni egy kürtöskalácsért(kezeit széttáró) A hosszú tömött sor az taszító. Ha meg megveszik annyiért akkor adja annyiért én mondjuk nem fogom(kezeit széttáró)
Én meg pont azt mondtam hogy adja drágábban,kevesebbet ad el de pénzénél van.Miért jó ha 1800ért adja és kétszer annyit kéne gyártani?Így is az van hogy hétvégén sor áll,ha olcsóbb lenne és nagyobb lenne a sor akkor az lenne a vége hogy sokan nem állnának be.Én a drágábbra voksolnék,kevesebben vennének ugyanaz a pénz,kissebb sor,így annak is vonzó akinek a pénz nrm számít de sorba nem akar állni.
Nem tudom(gondolkodós) lehet 1800 ba eladna kétszer annyit összességébe nagyobb haszonnal(kezeit széttáró)
Na a lényeg minden vállalkozó maga dönti el mennyiért adja a portékáját én meg mint vásárló vagy vásárolni szándékozó magam döntöm el, hogy vagyok e hajlandó adni érte annyit. És nem nem vagyok(kezeit széttáró) Felénk 1600-1800 körül van a kürtöskalács bódéból amiért helypénzt fizetnek. Lángos a teszkó előtt a sima 800 piacon ugyanez 600. Nálatok a balatonnál 2000+. Mindenki eldönti hova költi a pénzét. Egy csomó olyan dolog van amit nem muszáj megvenni. Eddig sem volt csak eddig elfogadható áron volt így megvásárolta az ember. A karácsonyi vásár önmagába egy népszopató lehúzás, 2000 forintos forralt borokkal 😅 Na nem is jár oda csak külföldi túrista azok meg had fizessenek(kezeit széttáró)
Most történetesen a kürtöskalácsról tudok beszélni,a bátyám szokott menni karácsonyi vásárba kürtöskalácsozni,az ár valami ilyesmi szokott lenni amit írtál.Végig dolgozik egy hónapot reggeltől estig hétfőtől vasárnapig,talán egy-két hétköznap van amikor nem megy,de november huszon valahánytól dec.31-ig végig megy.kb olyan 1.5milla marad neki.Annyira nem rossz pénz,viszont ha kiszámoljuk úgy már nem is tűnik olyan nagy lehúzásnak.
pedig az alkohol meg a cigi sokkalta lassabban öl mint a motor(gondolkodós)
majdnem ráhibáztál(fetrengős) Ha ott járok akkor el szoktam hozni egy éves adaggal zsepiből meg budipapírból bár konkrétan nem azért megyek 😅
hát a kocsmák belőlem sem fognak meggazdagodni, de 500 ftba kerülő hamburger ne legyen már 5000, 200 forintba kerülő kürtödkalács ne legyen 2500, 1500 ft-os hekktörzs kilónként ne kerüljön már 10 dekánként 1000 forintba na(kezeit széttáró) Vagy én tőlem kerülhet de én ezt nem vagyok hajlandó megfizetni. (kezeit széttáró) Én kerülöm az ilyen balekcsapdákat, baszki ezek az árak még a margitszigeten is kivernék a biztosítékot 😅 Mondjuk lehet a római part paréba lenne vele na ott sem fogok többet enni(kezeit széttáró) Bennetek úgy húznak le ahol akarnak én a tisztességes haszonig vagyok hajlandó fizetni és ez nem az. Pontosan tudom milyen sokba van a bérlés az alkalmazottak fizetése, járulék a könyvelő az millió adó a rezsi és a többi. De ha más helyen ezt tudják adni fele áron tisztes haszonnal akkor ott is tudnák. Nekem erről ez a véleményem de nektek meg jó étvágyat(meghajlós) El fog jönni nem is túl soká az az idő, hogy nem én leszek kisebbségben aki így vélekedik ezekről a dolgokról. Mindennek van határa. Nálam a mostani alapanyag és rezsiárak mellett mondjuk egy pizza vagy egy hamburger az 2200- max 2500 ft-ig lehet valóságos(kezeit széttáró)
Le kell jönnöm a szerről? A motorozásról? Inkább maradok ennél a szenvedélynél, ha lehet?! A többit meghagyom a söpredéknek. És enni is imádok, arra se sajnálom a manit. 🤣
mátra már nem jó a sünök miatt. Egerbakta van hozzám közel.
Lehet gyakorolni kanyarvadászok 😂 😂 😂
https://www.youtube.com/shorts...
Remélem kértél Youtube felárat.
Elfogyott a covidos budipapír?
Akkor tulképp meg is van a baj forrása, le kell jönnöd a szerről, tessék elkezden dohányozni, inni és horgászni akkor az talán segít megszabadulni a motorozás és drága helyeken történő zabálás káros mételyétől. 🧐
Nem iszok, nem cigizek, nem drogozok. Ha elmegyünk motorozni, nekem az is egy feltöltődés. Ilyenkor nem nézem a motor fogyasztását, és a hamburger-különlegesség...... árát sem. Nem mindennap ebédelek ilyen helyen, és nem mindennap kóstolhatok ilyen ételkülönlegességeket. Ha összehasonlítom az árakat, nem került többe a kaja, mintha elszívtam volna a napi egy doboz cigit, és pát sört ittam volna utána. Inkább választom ezt. De mindenkinek szíve joga......
na megnéztem. Szóval ott ahol 3500 forintól kezdődnek a hamburgerek engem nem érdekel. 5000 forint környékén is van hambi 😅
Hát basszák meg. pont ugyanazt mondom mint a bogácsi 1000 forintos hekkre. Tudnak érte annyi pénzt kérni amennyit én már nem vagyok hajlandó megfizetni. (kezeit széttáró) Ha több pénzem lenne mint lőlőnek ilyenért akkor sem adnék pénzt. Tízszeres szorzót nem vagyok hajlandó megfizetni. Mint ahogy nálatok a dobótéren sem fizettem a kürtös legendának egy kalácsért 2500 forintot ugyan ez normál helyen 1600 amin szintén van tisztes haszon.(kezeit széttáró)
legalább a betét nem kopott(gondolkodós)
az mi az. nemsoká nekem is kell mennem abaújra bár nekem a papírgyárba 😅
hát értenek hozzá. Majd csinálnak megint híd a munka világába 2-őt azt lenyúlnak megint pár milliárdot 😅
hát mintha ezt már megszüntették volna(gondolkodós) Szép csendben szerintem kezdik bezárogatni a kiskapukat. Mondjuk lassan halad a meló. Drasztikusan nem merik mert akkor az összes libbsi rassisztázik. Bár, mondjuk erre én szarnák. Az itteni cígók meg nem fognak fellázadni(kezeit széttáró)
likvidálni őket. A vérüket lecsapolni a szerveiket eltenni a maradékból állati takarmányt készíteni(kezeit széttáró)
Vagy ettől van jobb ötleted?
egy ideje javuló tendencia van. Egyre töb cigányt látok dolgozni. Jellemzően ugy útépítéseknél. de most kötik a gázt egy pecóhoz, jöttek a kis kotróval megcsinálgatták a munkát ilyen levegős valami fejjel átfúrtak
az aszfalt alatt. Két cigány gyerek volt, Rendesen dolgoztak illedelmesek voltak. megengedtem, hogy a kotróval meg a teherautóval meg aggregátorral meg az összes felszerelés az udvarban éjszakázzon. Mondták, hogy a holnapi munkájukhoz ami 800 méterrel odébb van nem szívesen hagynák a gépeket az utcán haza meg nem vonulnának a teljes felszereléssel /50 km/ Szóval egyre több pozitív példát látok de ez még mindig nagyon alul marad az elvárttól.
Ha rajtam múlna akkor én az evést is a munkához kötném. Volt ez a jó kommunista mondat, hogy, aki nem dolgozik ne is egyék én bevezetném 😅
bányásznak jók lettek volna beleolvadnak a környezetbe 😅
Ójajj :D
Még jó, hogy a dugattyú nem tudott kiesni a nyeregből.
valami bádoglemezt oda kell szegecselni aztán jó lesz az a nyereg még bármire is 😂