Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem nem ért bele semmi, egyszerűen megolvadt, nem?
és mitöl lesz lyuk a közepén ?
mibe ért bele
Ismerős kép. Én dugóm is valahogy így néztett ki csak picivel szabályosabb volt a juk és középen volt :D Szerelőm lefényképezte meg elrakta emlékbe mert hogy nem túl gyakori dolog :D
Udv mindenkinek!
Vtam kézvédöt venni a dtm-re!
És láttam a boltba egy kis érdekességet!
Gondolom megosztom veletek!
eü volt már a mopedes jogsibol, a1re meg van elméletem, én is lassan megyek vezetni, de nemtom mi lesz ott mert alattam MEG FOG DÖGLENI az SR125 :D
nekem is van egy Dt-m, 125-ös. pont most szart be, nem tudtok bele v mi cross, vagy Dt blokkot?
Erős volt a picike meg jó pörgős 11000 kétszeméllyel, ja de 8-9 et evett.
nekemsincs még jogsim csak eü meg kressz:D
majd most meek vezetni
Tisztitsd ki a karbit ahogy tudod, nézz át minden fúvókát és próbálj állítani az úszón de csak finoman. Egyébként a napoban nekem is hasonló gondom volt a géppel. szét szedtem a karbit meg a blokkot, hogy megnézzem mi baja van de nem találtam semmit sem eleinte. Aztán mikor össze raktam rosszab volt mint elötte: szívatóval is baromi nehezn indult és ha ment akkor alig akart pörögni csak dadogott. Többszöri átnézés után észre vettem, hogy a levegős fúvóka volt eltömödve de úgy, hogy tűvel alig bírtam kivakarni belölle. Majdnem olyan volt mintha valami kis kavics tömítette volna el.

Menet közben finoman cuppanj rá a szivatóra és ha jobban megy akkor valszeg az a baja mint ami nekem volt. De csak TIPP.

Nah sok sikert széles utat!
Hali mindenki!

Érdeklődnék, nem tudja valaki, hogy honnét lehetne venni használt, de jó vagy új főtengelyt dt 80-ba?

Köszi
ja és tisztának kell lenia a karbinak a csapnak
bár ha fuvoka cserével probálkoztál biztos kitisztitottad
szerintem nem a fuvoka mérettel lehet baj , hanem inkáb a benzin levegő keverékkel
Sziasztok!Lenne egy nagyon nagy problémám:
Van egy 96os 125Res dtm.A karbival van vmi gondja és a következő tüneteket produkálja:
-csak szivatóval indul és akkor se elsőre...
-nem lehet a max fordulatot elérni ha jó kedve van 9,ha nincs akkor 6-7nél dadog.
mi lehet vele?Már próbáltuk a fúvókaméretet is növelni és még mindíg semmi.
Ha kifogy a benzin belőle mondjuk zárt csappal indulok,megáll aztán ha rányitom szivatól be is indul aztán megy mint a disznó,egy darabig.Aztán megint dadog. Légyszi segítsetek mert nagyon irritáló!
jah az egy szerencsés dolog benne h még nincs jogsim szal nem vagyok elkésve, csak lemaradok minden fasza üzletröl...
Hello,

valaki meg tudná mondani, hogy a 2002-es DT-kben is ugyanaz a blokk van, mint az újakban? (Minarelli AM 6)
Vki meg tudná mondani az első teló szimeringjének a méreteit?
Yamaha Dt 50 R 2004-es
Köszi..
Esetleg nemtud vki valami épphogy működőképes Simson s51-et?
Haver most csinálta meg az övét és olyan erő lett benne énis csak kamilláztam és és gondoltom ha 15-20ba tudok keríteni eggyet akkor miért ne
Hát most énis ilyesmi helyzetbe vagyok...
Van motorom de nem tudom használni mert hiányzik pár cucc nembaj szerlő átnézi és pont akkorra(elvileg)
jön meg az alkatrész szval március 2. 3. hetébe újra retteghetnek Eger lakosai:P
Amikor hirtelenjibe kell mocc akk sosincs !
Nekem se volt soha amikor eladtam az eggyiket és kellet másik!
De amikor van akk mindig adódik jobb, de akk már mind1.

Látom csoola szenvedsz eléggé ! Isemerős a helyzet!
Rem minnél előbb beszerzel egy vasat!

Széles utat mindenkinek!
"az enyém ki van hegyezve" ez mit takar?
Tényleg csak egy eladó Dt van itt a fórumon? Nem hiszem el!
nem tudja valaki, hogy a dt125 kipufogó szelepes és a kipufogó szelep nélkülinek a hajtókaron kívül megegyezik-e a főtengelye.
Enyémnek is valahol ott volt a vége :D Most fel let újítva mer szétment :S bejáratós de kiváncsi leszek letekeri e megint az órát :D Elöte bontatlan 89-es blokk szétment azt let felújítva télen.
Figyu hogy érted hogy kihegyezver? Írd le léci hogy miket alakítotál rajta és miket raktál rá!hogy így menjen. Köszke :D
Kösz az infót.
na tényleg léptem heloka
385 ért vettem