Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én atf et raktam a crbe az nsrbe még a simsonba is azt rakom a dt be is az került 1800ft 1 lityi és első osztályú bele (Y) vagy öntessz bele 10w40 motorolajat az is megteszi fő hogy híg legyen mert amúgy ragadni fog a kuplungod
Köszönöm szépen
Rendben köszönöm szépen !
De azért cseréljek benne olajat? Illetve Atf kell akkor bele?
Köszönöm
LOL
Nagyon felhígul az olaj, melegíts fel kb fél kg. gépzsírt és azt öntsd bele akkor megoldódik minden probléma.
szerintem beállítás lehet. itt volt egy re dt 04es évjárat és az húzot folyamatosan, bár nemtudtuk mettől meddig mert gyárialg nem volt rajta fordmérő
Tegnap néztem egy 2002-es DT125R-t. Olyan érzésem volt, mintha még a fojtás benne lenne. 5-6 ezer körül indul meg, és olyan 8-9ig húz, utána is forog még 11-ig, de 9 és 11 között már nincs olyan erő mint kisebb fordulaton. Vagy ez csak beállítás kérdése, vagy ezek ilyenek alapból?
Cagiva mito-m volt régebben, meg mentem már KMX-el is, de azok 6-7 től indultak meg és egészen 10-11-ig húztak mint a fene.
Létezhet, hogy benne van a fojtás?
2006 környékén vették meg, és akkor még ennyire sem ment, valamit a poweren meg a karbin állítottak, de fojtást nem vettek ki belőle.
én a yamaha karsait kérdeztem, ők ne tudtak rendelni... pedig ők is márka szervíz meg szalon.
Ha érdekes valakinek DT125R gyári benzincsaptömítés,a garnitúra 3200ft.Yamaha Fehér-nél rendeltem,másnapra megjött.
atf olajat rakj bele (Y)
Sziasztok!


NAGY SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM!
Milyen váltó olajat ajánlatok Yamaha dt 50 r (3mn) levegős -höz?
Illetve miért csinálja azt a motor ,hogy miután megyek vele már jó pár kilométert felkeményedik a váltó és nehezen , hangosan kapcsolja a sebességeket?

Köszönöm a segítséget előre is!
4000.-
Illetve nem tudom erre van e gia rendszer(meg erről voltak is viták)de a gyárira is lehet véget csinálni,nekem a 80-asnak is jo hangot csinált,minimalisan jobbat is megy.ami gond lehet+ 0.2-0.3dl nafta.ha gondolod majd rakok képeket milyeneket gyártunk.vagy saját 5let
haverék levették azt a kis pipát ami az ülés alatt van a légszűrőházon kicsit torkosabb hangja van.....
Illetve még egy kérdés
Hogyan lehet kicsit "felmérgesíteni" egy DT125R-t?
A hangja is legyen jobb (egy picit ha jobban megy az sem baj), sportlégszűrőt használtok? Sportkipufogó?
Szia menyi lenne az ára?
125-ös dt 0-10 fok környékén hidegen hány rúgásra indul?
Szivatózni kell sokáig nektek is? Dugó 2000km ezelőtt lett cserélve, inkább beállítási probléma lehet?
Üdv! Akad egy-két darab, ha érdekel, írj!
Sziasztok...Yamaha dt 80 lc1 -Keresek hengert ha valakinek van meg köszönném.
plusz kéne egy karbitol átmenö gumi harmonika alégszűröbe
Sziasztok van valakinek esetleg egy
Yamaha DT 125 hez egy poverje elektronikával együt eladó

keresnék még egy légszürö fedőt esetleg jó szivacsott bele

köszi szépen
Üdv.

Búcsúzni jöttem hozzátok, mivel tegnap megvették tőlem a Dt-50-emet. Mindenkinek köszönöm az itt nyújtott segítséget és kívánom, hogy továbbra is ilyen segítőkész és összetartó emberek járjanak ide.

Jó szelet mindenkinek.

G.
Meg nézem, de kb 2évig csak 2anya meg 1alátét volt ott. Fullra felújítottam kb 80km gond nélkül mentem vele tegnap fellazult, aznap este meg csináltam de másnapra megint fellazult.
nézd meg manualba kell -e oda csavarrögzítő