Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendicsek privát shrooman@freemail.hu a számodat ha átdobod azt megköszönném tmobillal ingyen beszélek
Üdv.
Ha napközben felhívsz, elmagyarázom.
Sziasztok vettem egy Gianelli rendszert és egy 170-es athena hengerszettet nem tudnátok segíteni hogy a karburáláson hogyan hangoljak még nincs összeszerelve ha tudna valaki segìteni az király lenne
Sziasztok! DT 125 LC2 felújítás alatt vagyok supermoto kerekeket szeretnék feltenni de nemtudom milyen felnit kellene keresnem és küllőket a gyári agyakhoz 17 col körül ha jól tudom elől is hátul is ha esetleg lenne valakinek eladó az lenne a legjobb :)
Szia ! Gyujtáskapcsoló esetleg ? :)
Sziasztok!
Hol tudnák venni,rendelni dt-hez kompressziós gyűrűt?Tud esetleg valaki valamilyen címet?csak gyűrű érdekelne..
Köszi a segítséget!
Jah csak nem tudok most strobit szerezni. De elméletileg a másik alaplap megoldaná a problémát mert néha nem ad szikrát de szerintem azért mert 1 csavarral csak mozog a jeladó.Ezt a jeladót én raktam rá mert a gyárija össze volt baszva sziloval ugye jó magyar megldás. De ez a jeladó meg egy picit messzebb van a mágnestől ép hogy a sarkán húz át.
Üdv.
Meg kéne lőni stroboszkóppal, hogy lássad elmászik -e a jel.
Lehet CDI hiba, azért variáltak rá valami jeladót, elunták, és eladták.
Hellóóó Fórumozók.
Adott egy lc2-es 125-ös dt a gyújtásalaplapon a jeladót 2 fül tartja. Na most a tényállás a következő: Le van törve az egyik fül és így csak 1 csavarral tartja a jeladót,de most nem is gyári jeladó van rajta de működik meg adja a szikrát csak dadog mint a fos. De egyszer sikerült elkapnia és kiforgott rendesen.De alig akar indulni. Vegyek másik alaplapot jeladóval? Mert így elmászik mindig a jel szerintem.
lc 2 125 alkatrészek eladók! 20 346 93 60 elektronikák gyujtásalaplap és sok sok minden még ha kérdésed van hivj
Sp zoli nekem van egy uj gyujtásalaplap lendkerékkel ha érdekel irj emailt kovacs.david10@freemail.hu sok másom is van lc2 höz
MEGA ! Küldtem emailt, remélem megkaptad!
helló nekem volna egy ilyenem! megoka@citromail.hu tudsz elérni
Yamaha dt 80 lc2 53v kellene cdi gyujtótrafo kábeköteg feszszabajzo
Gyári állapotú, keveset futott yamaha dt 125 r -t vennék!

http://km-3.jspcdn.com/p/14/02...

Ha esetleg van egy eladó, a képnek megfelelő állpotú példányod, írj, az árát megbeszéljük!
Na kicsit utána olvastam tehát a karmantyunál folyik a fekolaj lehet ilyet találni vhol?
Sziasztok A dt-ém a fekkarnál ereszti az olajat .ott ahol benyomja a munkahengert lehet szerelni vagy kuka?
Sziasztok!
Nincs valakinek ilyen első féktárcsa eladó? Már próbálkoztam a TDR csoportban is.
első tárcsa
Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne hogy yamaha dt 125lc 2 1989es motoromhoz honnan tudnék gyújtàs alaplapot szerezni?
Vettem bele akksit és láss csodát a power szelep működik. Haleluja
Gyujtasra teszem lemegy a teszt fordul balra utána jobbra. Csak egy bibi van utána meg röcög szóval nem áll le hanem kicsit remeg és röcög. Ez természetes?
De menet közben érzem hogyy alulról jobban és egyenletesseben húz. Nincs ugrás 7~8nál aszthiszem hogy ki is pörög de holnap jobban letesztelem mert lessz fordulatszámmérő is.
Azért köszönöm szépen
Fogalmam nincs nekem ez volt benne. Amit lehet rendelni az a 140 es.
Ha vennék giannelli komplett kipuffanot az valamelyest segitene alacsony fordulaton?
Pontosan. Mekkora lehet a fúvóka, vagy honnan lehet szerezni ?
Hali. Nem hiszem hogy az a furat méretét jelentené. Nekem az van beleütve és ezzel jó. A 140essel meg nem. Bedurrog 6ezer felett vagyis igy prüszköl