Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok napokban vettem egy yamaha dt 125 r tipusu gepet 1990 es kiadas es nem volt meg hasonlo jarmuvem amit tudni kell rolla hogy most volt felujitva a motorja (dugatyu es gyuruk) es az olajpumpaja ki van iktatva kerdesem az lenne milyen 2 utemu olajat ajaltok( asvanyi vagy syntetikus) es hogy milyen mennyisegbe keverjem bel hogy ne legyen se tull sok es se tull keves neki figyelembeveve azt is hogy meg bejaratos valaszotokat elore is koszonom
Sziasztok egy dt 80 lc1 hez (vagy lc2 ha jó hozzá) keresek:
Berugó tengelyt
Berugó kart
Lécci ha neked van írj rám
Jó állapotú 125LCII henger eladó.Érdeklődni 06308740159
Sziasztok! 2007 es dt 50 mocihoz keresek digitális km órát.
Sziasztok!
Yamaha dt 50 (2007) szeretnék digitális km órát. Tud valaki segíteni hol tudnám beszerezni?
Időközben már egy fórumtárs felvette velem a kapcsolatot, és sikerült megegyeznünk, de köszönöm! :)

Más:
A műszerfalon az olaj visszajelző?! (kis kancsó) lámpa pirosan ég a motor járása közben is. Miről jelez vissza a lámpa? A külön olajozás ki van kötve, lehetséges, hogy amiatt?
nekem van!
Sziasztok!Bontok egy 125LcII-es DT-t.Ennek minden alkatrésze eladó! 06308740159
Köszönöm szépen a válaszokat.
Akkor asszem simsont veszek. :)
Szia!A két motor nem egy ligában van.A simo hálás kis joszág,keveset eszik,szinte bárhol van hozzá alkatrész elég jo áron és kis müszaki érzékel othon szinte bármit meg lehet rajta csinálni mert egyszerü mint a faék.A dt is (ha nincs szétgányolva) megbizhato kis gép.De mint irták csak a berugo részre rá lehet költeni 60000 forintot.Ez annyi amennyi a motor vételi ára!Tehát az alkatrész nem éppen olcso.Kezdöként én 60000 ezres keretböl simot vennék.Ha dt-ben gondolkoznék akkor még hozzátenék egy 40-50 ezret legalább.
Üdv!
125 -ös Yamaha DT -hez keresek hátsó lábtartót!
hsroreloaded@gmail.com
Egy olyasmi rugó 3000, ha esetleg tengely is, akkor az 30.000, hozzá a két fogaskerék szintén 30.000 és így tovább......
https://goo.gl/UE8THZ nézd meg magad ott a lista a kép alatt, az árak euróban értendők, tehát úgy 310-el szorozd meg.
Sziasztok
Találtam egy eladó, de elég régi Yamaha dt50-est. A berugókarnak a rugója nem jó, és azért kell vele foglalkozni... 60 ezerért ideadnák.
Mennyik egy ilyen motorba az alkatrészek, milyen nehéz hozzá találni?
Egy yamaha dt 50, vagy egy simson a jobb kezdőként,melyikhez vannak jobban alkatrészek, melyiket olcsóbb fenntartani, úgy ,hogy még nem igen értek a motorokhoz...
Köszönöm a válaszokat
Hello cagivacandy,én is igy jártam,az lc1fötengely jo hozzáua mint a2csak az also csap vastagabb.én is lc 1 föttengely raktam bele,hibátlan 3 éve.ja és a gianelli rezo nekem jo csa tényleg kicsit forgatni kell.
Sziasztok.rég jártam itt,munkáim miatt.most még is kellene segitség.vkinek lenne esetleg fordolatszámmérő.dt80 lc re?az enyémben a rugó meghalt....
Sziasztok!

Adott egy 2006-os 50-es Dt, amelyen a karbi túlfolyón csöpög a benzin. A benzincsapot már kicseréltem, de továbbra is folyamatosan csöpög. Mi a kínja és hogy oldjam meg, van ötletetek?
Jó napot!
Ez hányás évjáratú blokk és hány cm3 ?
Mennyi km van benne?
Mennyi az ára?
Mennyire van elhasználódva?
Jó napot!
Valakinek van esetleg egy Yamaha dt 50R blokkja vagy alkatrészei? Nem horror áron ha lehet!
(2004 és évjáratú a motorom)
Szia. Látom,hogy tavaji hírdetés,de talá mégis.Komplett kuplung kellene. Nekem is ez a tipus van csak AM-6-blokkal van szerelve.Megegyezik a két kuplungszerkezet?Az AM-külső nyomólapja 4 csavaros,alatta vannak a rugók. Ha megvan írj egy árat légyszi. Üdv:"G"
szia,nekem is teljessen ugyan ez volt....meg vettem a motort, nem ment rosszul de azért érződöt hogy nem teljes, a felső gyürüm fele oda volt és a dugó is ugyan így nézet ki mint a tied. egyébként teljesen csörgés mentes volt és 115 ment igy is, szét kaptam darabokra az egész motort mert minden össze volt rohadva rajta, most ment homokszóratni és festetni, és remélem újjászületik. a hengert fúrattam és új dugót kapot, ha a festés kész indulhat a legó össze.
Üdv Népek ! Egy fiatal leendő motoros barátomnak kérnék segítséget . 2007 évjáratú DT 50 mkp-hoz keres komplett gyújtást , vagy Sz.fvár vonzáskörzetébe szerelőt aki mkp elektronikával foglalkozik. Előre is kösz !
szia!
Egybe mi lenne az az ár amiért megválnál tőle? :)
Sziasztok. Benne vagyok a közvetítő fogaskerék perselyezésébe.A rögzítő Zégergyűrű horony nem valami mély és a meg perselyezett fogaskerék sokat tud el mordulni oldal irányba a tengelyen. Nem kéne azt valamennyire ki hézagolni. mert csak a zéger alatt van 1db 0.5mm-es hézagoló ami gondolom a zéger helyén maradását segiti.
Eladó Yamaha DT 125R alkatrészek.A képen látható komplett motor lett elbontva.Minden alkatrésze eladó!Blokkja felújított.(elbontás oka: Nem sikerült egyben megfelelő áron eladni)
06308740159
Elado 4dl blokfelek valtoval rosz főtengelyel 5e
Elsö fogaskerék 1e
Olajdekni 1e
Gyujtasdekni 1e
Lendkerék 5e
Szivocsonk 1e
110/70r17 jo puha repedésmentes 5mm minta 5e
Membrán 1e
4db Zsir uj ledes index 4db 4e
Komáromba postázok bármit
Motor alkatrészek egybe 10e minden egybe 15
06307316232