Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

készül a házi kidörrentő
kicsit öblösebb mint a gyári.bár ez a képeken is látszik
Csáó!
Sztetek mivel érdemes lefóliázni vag ymit cisnűljak a kilóméter órával, hogy ne ázzon be? Úgy hallotam ennek a digit-es lófa*nak szokása.
jah de azon nem futna az assassin's creed :P
jövö csütörtökön vizsgázok :P ugyhogy már télleg nem kell sok :D
használj linukszot
nekem lassan 2 éve hibátlan a gépem
Hy! Szívesen fogadnám ha esetleg adnátok minél több olyan linket ahol lehet alkatrészeket rendelni! Lefagyott a gépem és az öszes könyvjelzőm elveszet
kiskőrösön lakom pesten (csepel) melózom menni nem tudok érte
nekem este későn is jó de akár éjjel is hozhatjátok.. pl péntek este
ha jó, a többit mailban
de vegyél fel msnre és holnap megbeszéljük a dolgokat oksa?
ott megadom a számát is!
az a gáz, hogy a csávó autószerelő műhelyben melózik és nem igazán tud elszabadulni.le kéne jönni érte de jó azc a csávó.szal ha azt mondod, hogy szomabton lejössz érte és addig ne adja el félre teszi.csak nem szereti ha átbasszák
érdekelne a dolog
csak nem tudom hogy sikerül kivitelezni
pestre el tudjátok hozni?
komplett blokk vízpumpa, olajpumpa is benne van!a főtengely 1átalán nem lóg.henger és a dugó is fasza.
minden okés vele.asszem mikuni a karbi is.amivel gyárilag kijött.a havernak geci gyorsan kell a pénz és meg akar válni tőlle. szerintem 20ért nagyon jó árban vabn ha csak azt nézed, hogy gyujtás meg karbi meg hűtő is van hozzá
mi van a blokkban?
vízpumpa, olajszivattyú, ?
főtengely milyen állapotú
karburátor mikuni?
csatlakozok hozzád itt is jó idő van motorozni :)
Szia Dani!
Legalább nem egedül vagyok ezzel a problémával! :) Egyenlőre ki van kötve nekem az egész, igy is hasít de jobb lenne a powerrel, meg kevesebbet is enne, mint igy...
Ha tud valaki segítsen rajtunk :)!

Köszi!

Ádám
eladó egy fekete 80as dt blokk. vízhűtéses. karbival gyujtással hűtővel. csak a váltóhibás!
20ezer.SÜRGŐS
BARANYA MEGYEIEK FIGYELEM!
Május 2-3 offroad napok lesznek Nagyharsányban és egyben cross motor futam is!
autós kötél huzás meg stb.stb amik ilyenkor lenni szoktak !
Szia Ádám!

Bocs, sajnos nem tudok segíteni csak csatlakozni szeretznék hozzád, mivel nekem is ezt csinálja a motorom, engem is érdekelne valami épkézláb válasz.

Üdv: Dani
Hello!
Nincs valakinek tárcsás DT-hez első fékkarja? vagy nem tudtok valam bontót? KÖszi!
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni powerszelep problémával kapcs!
A mocim egy yamaha dt 125 LC, (weboldalam: dt125lc.uw.hu ) és elég érdekes dolgot produkál, nevezetesen a power szelep nem igazán működik! A jelenség az, hogy gyújtásra rakom, a powermotort bepozícionálja, de utánna nem reagál a gázhúzásra! Mikor leveszem gyújtásról visszarakja a eredeti pozícióba! Szerintetek mi lehet a gond? CDI? YPVS elektronika?

Előre is köszönöm!

Üdv: Ádám
veszprém elég nagy város bemész 1 csapágy boltba beviszed a régi szimerin get és adnak 1 ujat
szerintem
Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek de tényleg!
Köszi
okok
majd irj ha megnézted...
kössz!
hali!
SZIASZTOK!

Yamaha Dt 125-höz keresek vízpumpa szimeringet!
A motor 1982-es.
Tudtok segíteni?

Köszönöm!
nekem most intézzük, 16 000 volt az eredetiségvizsgálat, átirás hétfőn lesz, a biztositást fater megkötötte amig suliban voltam az meg asszem 8ra jött ki (az mondjuk rohadt sok sztem) plusz átirásnál még lesz nemtom mennyi illeték és nekem kell venni rendszámtáblát is valszeg meg tokot neki mert az eredetis foszer azt mondta h legyártatnak valszeg ujat mert csavarral lett feltéve elözö gazdájánál...
Nem tudom az ország többi részén mi a helyzet...de itt ma brutál jó motoros idő van!
ha van külföldi papírja igen....bár büntetést fogsz kapni h nem lett átiratva meg ienek....de attól még meglehet.....én legalábbis így tudom