Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki légtelenített már 2004-2008as dt 50-et? Mármint a fékjét...
Hátsót sikerült 2óra szenvedés után de az első már...
and u?
az tök jó
sűrű gyula vagyok és földvári, eszibe járok 10. b:D a jogsit meg már cask ki kell váltani ha meglesz a vizsgaigazolás! (aztán gumicsere és gogogo:D)
Milyen gyula vagy? vagy hol merre laksz itt pakson?
Most nyomod a jogsit?
Ja ja ez megoldás lehet!.....
Szerintem is hengerfejes, vidd vissza a szervizbe, kezdj el balhézni, hogy hallják a vevők, hogy itt csinálták a motorod és mégis szar, és követelőzz, hogy csinálják meg ingyen! Szerintem nem akarnak vevőket vesztni, és megcsinálják ingyen!
dejoo :(( nem tudtuk szétszedni mert valami ökör állat légkulccsal ráhuzta a tengelyt és meg se nyikkan, pedig nagybátyámn enm egy tápos csirke... pffff holnap gurulhatok le a szervizbe megkérni h lazitsák ki, remélem van 27-es kulcsuk:S
szerintem is hengerfejes
haveromnak a 80-as is ugyan ezt csinálta az is hengerfejes volt
szerintem hengerfejes.
sziasztok..
van egy kis gond a dt-m el és nem tom mi lehet..
Az volt eddig baj hogy elindultam motorzni és mindig elfolyt a víz és ugye kezdettforni..mindig kifolyt a túlfolyón megáltam feltöltöttem..oké..el is vittem szervízbe ott megcsinálták hengerfej okés volt egy ideig full jó volt sehol egy csepp..Eggyik nap felttem bakra hogy kiszedjem a hátsókereket gumicsere
miatt és utána elindultam motorni haverokkal.... egyszercsak látom pirosba kiakadt hőfok mutató ...
azóta ezt jáca hogy feltöltöm vízzel rendesen elindulok és egy utcát mek vele és egyből hűtőnél a tulfolyón jön kia víz elmegy a tágulási tartályba és utána ugye a vázba és folyik szépen el..vagyis nem folyik hanem dől belőle a víz és kb a henger nem is kap vizet és egyből forr...
na gondoltam dugulás jó ...
hűtő ki...semmi baja...rendszer szét zedve vízpumpához jutvíz forog is de seemmi ..ugyan ezt jácca...
persze hengerhez nem nyultam me azt azé nme akarom szétkapni...na lekötöttem a tulfolyót eltömtem ..egy ideig jó volt de egyszercsak a hűtő kupakja mellet elkezdett izomból dölnia víz... úgyhogy ígyse jó... szervízbe se tök felmenni eggyenlőre de szerzek utánfutót nem az csak tanácstalan vok...
ha valaki értett valamennyit abból ami leírtam és sejti hogy mi lehet akkor írjon plíz...
köszi
miki
neke ma régi gumit soltvadkerten vettük ahol majd az ujat is, volt egy szervizeys bácsika aki kicsipte elsönek ugyan, de kicserélte és amugy a szuerelésért 200 Ft-ot kért asszem:D egy ezrest meg megér azh nem baszok el semmit... a szétszedéssel is szivok baszki megint bele van ugy ragadva a tengely beszarás :S
én cseréltem már hátsó gumit.
nem a felrakás hanem a levétel volt gázos. azt a rohadt cross gumit 3man feszegettük le persze mindenki dilizett már, mert mondtam, hogy aki összecseszi a felnit az vesz 1 újat de végülis nagy pajszerrel és 30perc kemény szopással lejött. a mitas enduró gumi felrakása meg kb 3percig tartott és 1 karc nem lett a felnin
Én a multkor cseréltem gumikat, az első lefeszegetése után eldöntöttem hogy a többit a gumis csinálja.
2-3 órás kinlódás helyett 15 perc alatt végeztem, egy ezrest kért az arc centir nélkül (krossz guminál felesleges, az első nagyobb fékezésig tartana csak), arról nem beszélve hogy egy kicsípett belső(amire nagy az esély) többe kerül mint a csere, és se a gumit, se a felnit,se a kezed nem b@szod össze.
amúgy házilag sikerült már valakinek a gumicsere?
mert a hátsót nem bírtam lefeszegetni sehogy sem
500ft kért a gumis rte
az első összejött de az sem volt könnyű
Ahogy már mondták itt elöttem. Csavarok le, láncfeszitő le, lánc le, tengely kiüt, azt kihúzod.
Fékbetétet nem kell feszegetni, kifelé simán kijön, majd ha rakod vissza, akkor előtte nyomd beljebb őket egy nagy(tiszta, nem olajos) csavarhúzóval.
És amíg nincs benn a kerék, addig lehetőleg hagyd békén a fékpedált, különben előfordulhat hogy kiesnek a munkahengerek.
hát ennek is kell legalább ne4gyven centi most 38 körül van csiszen... de hegesztöm sincsXD
érdemes hegeszteni egy sámli szerűséget ilyen esetekre
valami hulladék vasakból
nekem 30x30as vasakból van a lába 30x30es szögvasbót a teteje
ezen van lécdarab és kész
olyan 40 centi magas lehet
elméletileg ha visszább van tolva a munkahenger egyből kijön
leforgatod a láncot és kijön tengelyestül távtartóstul
l
nah ma reggel felpocoltma a gépet a garázsban egy raklapra halmozott fatuskora, egyrész kurva nehéz szétizzadtam a fejem másrészt meg ingatag ugyhogy nem tudom h fogom igy szerelni :S amugy ha leveszem a rögzitöcvsavarokat meg a láncfeszitöket meg mindent a tengelyröl akkor csak le kell forgatni a tárcsárol a féket? ne azzal gyertek ha lehet h balfasz vagyok :D Kawa tudom a tied dobfékes de nem tudsz segiteni?
sziasztok kellene nekem 125 r hez 92 . idomok elöre fekete ha lehet ha tud valaki irjon yamaha450wrf@freemail.hu
Hát erről semmit, de ennek itt nagyon hasonló a blokkja és a kialakítása:
háh paksi vagy?:D akkor lehet összefutunk mert lassan lesz gumim a gépre aztán kiváltom a jogsim és majd leugrok vele suliba meg haverékhoz :D
én azt bírom a legjobban amikor azt mondják hogy azért vett yamaha tzr50/dt50-est mert az japán és benne van a minarelli blokk és olaszban rakják össze
a te dt-d az nem tom milyen úgyhogy arról nem nyilatkozok
okok