Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8,5l a tank és 1,5l a tartalék.... mármint nekem 8,5L -nél több nem fért bele kopp tanknál.... a tartalékot meg még régebben leírták de a cső hosszától függ
jaja lehet egy kicsit elnézted!
Megtudja vki mondani hogy a 80-as dt tankja hány literes?,és a tartalékja mennyi?
hány amperos biztositék kell a 80-as dt be?
nemtudom kajak akkor lehet hülyeséget mondtam.......
Miből veszed hogy ez 93-as széria?egyébként a "plakátjába"is az van írva hogy 95"-ös na mind
nem akarlak kiábrándítani de ezt a szériát ami neked van csak 93ba gyártották. amúgy nekemis ilyen van:)
hát nem kértem el tőle de nemhiszem hogy odaadta volna meg az nem kicsit lenne nagy nekem :)
nekem a saját izlésemnek kitalált szám került 800ba asszem, de láttad, nem apro kis szaros, de a srác 5 rognybol megcsinálja nekem a gyárit meg a számokat rá kb.. de nem akarok gyárit a tankrol is leszedném de nemtom h van rárakva mert nem jön le... inkább rakok rá számot fehéret fekete körvonallal elöre meg feketét plusz majd matricázgatom promocios cuccokkal:D
ez az oldal qrva drága sz.tem mert 2db dt felirat 1800hufba keröl plussz a posta költség 4rugo lenne a 2db felirat! Én az egész matrica szettet vettem 4.600ért!
Hy!

Én 200km-ert megyek el 1tank benyával! (De nem szétpörgetve!)
De nem tom hány literes a tankja! olyan 9literkörül lehet?
De akkor még van benne tatalékon valamennyi.
3,5 - 4 liter a fogyasztása kb.
van egy dekoros ismerösöm, reklámokat meg ilyen szarokat csinál és a régire is szinre szagra méretre csinálta a számot spec, de bármit összehoz annyibol amennyiböl egy ilyen matricaszettet veszel :P söt sztem többet is:D én megyek hozzá amint megvan a jogsim
van egy gumiabroncsom, most amit vettem motoron azon a hátso vadi uj, bridgestone bt45r sport-tura mintázattal, 20 000 forint, ujan amugy 30, csak nekem lesz rá véve enduro garnitura, amugy 22éert adok pluszba egy első mitas endurogumit
De az ugy elég húzos mert ki kell csengetni a postaköltséget !
Én multkor rendeltem egy másik fajta matricaszettet nekem összesen 4.640HUF volt!
De ha van a közelbe mtoros bolt ott is van és akkor nem kell posta költség!
Kardhal a www.nagyvas.hu n van matrica szett de az csak sima yamaha!
Heló mindneki

aki tud lécci segítsen: Yamaha Dt 125.höz kellene matricaszett, vagy csak matricák, és hátsó gumiabroncs (felni, lánckerék)

köszi
hát nemtom Slim talán meg tudja mondani mennyit evett a volt 80-as... sztem 3 körül ha nyugodtan mendegéltem... a 125ös elvileg rohadt sokat eszik 6-7 de ha gyilkolom akkor 10 is...
És a 110-es mallossi nem sok a 6literrel szerintem......
Az én 93-as dt 80om semm tuning nélkül 4litert eszik 100on szerintem ea többi is igy eszik
enyém is lc2 94es
elég az a műanyagos is amit csináltam
egy év alatt egyszer sem dobta le a láncot pedig kopott a fogaskerék
ha ledobálja akkor nincs síkban a 2 kerék

nekem a 80as tuningmentes terepen max 100km 1 tank de néha csak 80.........
közúton meg 3.5-4.5
140kg terheléssel
16-51es fogakkal
Szerintem egyáltalán nem sok
nekem 125-ös van csak endúrózni szoktam vele de 10-11 litert simán megeszi
Üdv!
Eladó a DT-m!
http://motor.hu/hasznaltmotor/...
akit érdekel ott vannak az elérhetőségeim a hirdetésbe!
Üdv!
HY!csak az a kérdésem akinek 95"-ös dt 80-as a van de 110 malosi henger van rajta hogy akinmek ilyen mocija annak mennyit eszik 100km en?
mert nekm átlag az 5,6l/100km.ez szerintem sok .de nem tom.
lci válaszoljatok4thx
szeva,
segitsetek rajtam..pls
hogy kell helyesen beállitani a powert? képek, leirások,infok, tapasztalatok.. minden érdekel powerrel kapcsolatban.hogy tudom megnézni h működik-e rendese? mert annyira nem vadul meg nagy fordulaton sem.. pedig mentem ui dt -vel ami nagyobbat ment mintha turbos lett volna..:D akkorát nyitott. eddig rosszul is volt bekötve..most 1-1 2-2 -höz mutat ..:D
minden infot előre is köszönök..
én elkértem volna töle, vagy nem adta oda?