Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi kawa!
Ma is próbáltam mielőtt még felnéztem volna ide, egy óra szenvedés után rájöttünk h a légtelenítőcsvar nem 2részből áll hanem eltört...
Holnap megérdeklődöm kisebb boltokba h kapok e, ha nem akkor jöhet yamaha
de attol erösebb nem lesz
Szerintem ha sport kiput akarsz rá akkor szerintem eséjesebb lenne találnod 1 végdobot..( sz.tem)
Hát nem tudom hogy mennyibe mennek a rezok dt-re . mert én az enyémre nem találtam GYÁRIT SEM. :-(
Nem is mondtam hogy a ginnelli van a képen rajta
Sziasztok! Van egy eladó yamaha dt-m 50 es 2006 os supermoto kivitelben érdeklődni :06205276126
hy!
elől 21 hátul 18as kerekek vannak
nekem terepen ha húzom 6körül ha aszfalton hosszútávon megyek akkor olyan 4.2-4.5 körül van
azokra gondolsz amik nem engedik h elhagyjam a kereket? azok nincsenek már benn
meg jobb oldalt van a láncfeszitő elött a rögzitöcsavar, azt is leszedtem... és mostk eményen paskoltam a tengely végét de meg se moccan :S
Hello! Azt szeretném kérdezni, hogy mekkora a dt 125 R nek a kerékmérete? MEnnyit eszik egy ilyen gép, ha terepen és ha úton van használva? Köszönöm előre is!
a villa 2 végén kilazitottdad a csavarokat amik a tengely mögött vannak
ezen a képen szerintem eredeti dt rezonátor van és nem gianelli
sztem nem tudjuk, állapottol függö ha szép és jo akkor 10 körül biztos kérhetsz érte
köszi igyekszem de nem tudom elhinni mivel rakták bele :S
Megtudná végre vki mondani hogy mennyibe tolják ezeket használtan?
csak ki kell ütni
de a menetre vigyáz nehogy összegányold a nagy kalapálásba
Még egy kérdés :D Kellene legyen hengertalp tömítés is? én nem raktam olyat be anno
Hengerfej tömítéstszeretnék 80as LC2 DThez, ki tudna segíteni?
ne röhögjetek ki de a hátso tengelynek csak egyik oldala menetes nem, az a rögzitöcsavaros? ha lenn van csak ki kell ütni mitn a réginél nem?
Lovasn szerintem csak azért nincs a másik oldalról kép, mert akkor szembe sütött volna a nap. Megfordítani meg lusta volt.
Egyébkén eléggé jónak tűnik. Megvan a kézvédője is, szép piros. Talán alkudni is tudsz belőle. Szerintem faxa.
Sztem menj el egy motoros boltba, és panaszold el a problémád. Gondolom, hogy a kroszmotorokon sem "ronggyal van körbetekerve a gyetya". Az enyémen ilyen gumis pipa van, ami faszán illeszkedik a gyartyára. Ha leveszem, akkor cuppan egyet.
Hali Bence/gixer/!
Nekem is ez volt a gond a géppel, egy kis eső és máris eltestelt máshol a gyertyapipa. A megoldás egyszerű: Fogsz valami ruha darabot és olyan kisújnyi vastagságúra tekered, a hossza pedig mondjuk 10-15 cm. Ezt aztán rá tekered a gyertyára (lehetőleg a tövére) és a rongytekercs utolsó 4-5 cm-éterjét hátra felé berakod valamely hűtőbordák közé. Aztán rá rakod pipát és kész. A lényeg hogy a pipa szája és a gyertya közt lenyeg anyag rendessen. Nekem így van és azóta még egyszer nem ázott be a pipánál.
nekem a váltóban 10w30 repsol transmission van benne azóta könnyebb váltani
emberek..yamaha dt-vel nyomják az egyik filmben épp most az rtl-en..lol
Mennyibe mennek a GINNAELLI rezonátorok?(használtan)
A váltóba direkt 2t-s váltóolaj kell. lehetőleg castrol vagy fuchs. nem kell 10W40esnek lennie. az enyében sem az van.