Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DT 125-höz kapcsolási rajz kéne nagyon fontos lenne 1989-es a gép
sztem nincs aksi benne az enyém is hasonlokat csinál és nincs benne aksi , de lesz mert jó ha van (ma mondta a szerelő )
Szatyina Géza tarján tel.:06 20 427 1314
náluk van minden dt hez megmindenféle motorhoz és postán is tudnak küldeni
az ő honlapjuk: http://gerecsemotor.hu/
és ez mindenkinek szol aki bonto után érdeklődőtt
amugy DID vagy Iris láncot nézzek majd rá inkább? JT lánckerék lesz valszeg csak a két lánc ugyanannyi kb
srácok! fontos lenne sürgösen egy hátsótengely számomra, mert a yamahánál azt mondták 21 000 körül jön ki csak az anya meg a tengely! 125R-hez kell, nem tudom ha többi különbözik-e azért mondom! rohadtul fontos lenne ha bontót tudtok mondani az is jo csak hamar légyszi
az lenne a kérdésem hogy vettem egy dt 94 es álitolag de ha ráforditom a kulcsot gyujtásra semi nem torténik a power nem moztul lámpa semmi de beindul és csak akkor van világitás gázra power nyit és a kérséd most akkor nincs benne aksi vagy nem is elektromos power szelep van benne hanem mehanikus,aki tudna válaszoljon megköszönném
125-ös karbiról és a powerszelep állításról érdekelne valami infó.
Köszi
Sziasztok, lenne egy 125-ös Lc dt-m eladó.http://www.hasznaltauto.hu/1918699_yamaha_dt_1989
nekem sikerült megheggeszteni a zárszerkezetet
kicsit ferde lett nehéz rátenni de üzemel
Sziasztok!

Hátsó kerék csapágy méretet ha nem tud senki mondani, keresek eladó ülést, DT 80 LC2es fajtát, az alján a tartószerkezet széttört, nem tudom javítani sehogy. ha van akkor csak külön tartószerkezet is jó, mert az ülés szép.
müanyag tankot lehet kapni DT-hez?
Akit érdekel 125 r-es dt robbantott blokk ábrája,az megtalálja a motorosok.hu szervízkönyvek menüpontja alatt,derbi gpr 125ös álnéven .A blokk ugyanaz,mint a dt-ké.
Jelszóért írjatok e-mailt,lesz ott egy cím is.
sztem igen xd
én pont azért akaro mmegcsinálni, hogy a jard ha baszaxik lássa, hoyg 50es és bekaphatja a japánok nem hazudnak XD
nekem meg nincs is adattáblám:D az baj?
nekem a 80asban ugy emléxem nincs semmiféle ccm az adattáblában.
de majd megnézem azért
Sziasztok!

Holnap szeretnék venni hátsókerék csapágyat az LC2 80as DTmhez, tudnátok mondani méretet? ha nem, akkor ugyanaz mint a 125é? egy méretet nagyon szeretném ha írna valaki:) és hány kell bele? 2 ?:)
enyémen is ilyen volt, amugy Mo-FA-KER a magyar forgalmazója, mofaker.hu
sztem jol tapad aszfalton és a földutat is birja, óriási homok az amit már nem bir
sziasztok légyszi segítsetek!
a hiányzó 2 helyre mi a rákot kell írni? mert szintereztetni fogom a vázat é kelesz új adattáblát csináltatno mmeg akkor már hár helet, hogy 50 lesz benne
ilyen van az enyémen is..
és ahol vettem ott a 2ért 18800at fizettem
Szatyina Géza: 06 20 42 71 314
Még másfél éve ő foglalkozott 125ös DT-k bontásával. Nem tudom, h ez a száma-e még, próbáljátok ki mind a ketten.
Újat, Heidenau K60 Enduro gumit. Első ~7000Ft, hátsó ~12000Ft.
Nem innen rendeltem, de itt rátalálsz.
http://www.gumaker.hu/heidend....
Sziasztok!

Kb. mennyibe kerül bontóból 125ös Dt-hez,
- Váltóvilla
- Váltó tengely ?

Kicsit trapára ment, letört egy feszítő darab így nem vált és nem húzza vissza a váltókart.

Előre is Thx.
na faszaq srácok...
uj hátsotengelyt, gyárit honnan lehet szerezni, mennyiért? kellene sürgösen mert valahogy kimütjük ezt a retket de vissza már nem kerül... aztán lánckerék-lánc szett... gumi... kicentirozás... müszerfal is kellene...
télleg, valakinek nem kell a mostani gumi? 3 napja használom mert eddig állt a motor de utcai nekem nem kell! Bridgestone Battlax BT45R 120/80-18"-as, ujan 30 000 Ft (forgalmazo honlapján ellenörizheti aki nem hiszi), 20 000 Ft-ért adom és hozzájár egy első Mitas "TRIAL" is (képeket meg lehet nézni)
Sziasztok eladó a yamaha dt-50 esem 2006 os szervíz könyv stb...06205276126

Supermoto
Milyen gumit vettél rá? Újat? Mennyibe fájt?