Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Lum! Van itt még több Yamahás is a gáton! Holnap egy kis Hring A zsebeidet tömd tele sütivel az esküvőn, úgy gyere!
az angol világosabban fogalmaz - ne használj magasabb minőségűt, mint a meghatározott. erre van belőve az erőforrás.

én legalábbis nem tennék bele mást, mint amit a szorgos kis japó mérnökök előírnak nekem
azt tedd bele, amit a gépkönyv előír. félszinti.
Én inkább lebeszélnélek róla . Amikor Castrol R4-et raktam bele, ugyan olajfogyasztás akkor sem volt, de a váltó sokkal keményebb és zajosabb lett. (az enyém 2003-as volt tehát ugyanaz) De pl. az Akt Evo-nál, ami azt hiszem félszintetikus, ezek a kellemetlen jelenségek megszüntek. Egyébként a gépkönyv szerint sem kell csúcsolaj, már az Akt Evo is túlszárnyalja a gyári követelményt. A mostani gépemnél (lásd reglap) sem követelmény a full szintetikus olaj, szerintem kiméld a pénztárcádat. Tudom, hogy mindenki a legjobb olajat akarja rakni a saját gépébe, de szerintem a full szintetikus olaj csak folyamatos pályázásnál indokolt, ill. ha a gépkönyv ilyet ir elő. Persze ez csak jótanács, Te döntesz!
jól teszed.
Sziasztok!

Valaki aki okos és ért nagyon a fazerhez megmondja, hogy jó -e ha a 2002-es FZS 600-as paripába 10w50-es szintetikus olajat dobok nem pedig a 10w40 félszintetikust.

Jót teszek vagy felejtsem el?


Szerintetek?

Taki
én is a puigot választottam de nekem fz6 s em van sajna akár hol néztem 2-3-4 hétre szállítanak
én huszonpárezerért vettem a world-ben
Mivel alapvetően egy 3 éves intervallumról beszélünk (2004-2006), ami mentes volt a technikai fejlesztésektől, ezért inkább az állapot és a futott km számít, mint a kor...

A 2007-es gép más tészta.
köszönöm....

1.3-1.4 körül vannak egész jó 2-3 éves 10e körül futott gépek, nagyon csábítanak, főleg hogy új 1.9 körül van... a 2006-os. Szerintem megéri ez a -500.000 ft azért a 8-10 ezer kilóméterért...
de ha egy idősebb vagy fiatalabb jobban megéri szóljatok
ABS-es kis Fazerek 2006-2007-esek?

thx
Ahogy Krisztián írta:
- 3L olaj
- 1db olajszűrő
- 1 óra munkadíj
+ 1 db profil-kitöltés
Ejjj..én balek, fantomnak válaszoltam!
az csak egy olajcserébe kerül, semmi másba. Legközelebb 30 ezer km-nél fizetsz többet.
Sziasztok,

Használt kis Fazer vásárlásán gondolkodom, 2004-2005-ös gépeket nézegetem. Azt látom egész jó árban lehet kapni 8-12e km-t futott motorokat. Kérdésem lenne, hogy mennyibe kerül kb a 10ezres nagyszerviz, ill hogy egy ilyen motor vásárlásánál a külsérelmi nyomokon kívül mire figyeljek? Furcsa hangok, rezgések stb...

köszi
Google
Szia Bogi!

Megérkezett a platni?
Sziasztok,

nem tud valaki esetleg "98-as Fazerhez eladó hűtőt? Bontókban nem találtam. 400/600-ashoz kellene.


Köszi szépen.
Sziasztok!

Hol lehet jó áron plexit (Puig) venni FZ6 n-re? Havernak kellene.
Köszi!
Sziasztok!

FZS 1000-hez keresek jó állapotban lévő hátsó felnit, komplett kerék is érdekel.

Köszi.
talán lesz első gumim conti szereztek plexit is találtam de nem hiszem hogy megveszem mert teljessen átlátszó és az gáz
agyonszúrom magam ..... beledőlök a kardomba ....... és még sorolhatnám...
Mindenhol...
nekem csak 1szaros első gumi kéne de a worldbe is csak párba éri meg
Jövőre nekem is felfigyel egy pár road attack a vasra...
mind1 csak ha lehet új legyen