Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyenkor nem kell parázni hogy megreped a blokk vagy akármi meleg alkatrész?
hát vanni van fazer oldal, de eléggé döglött... vagy ezt kéne beindítani vagy valami újat...
fazer oldal
(ha segítség kellene weboldalhoz szóljatok, ezzel (is) foglalkozom)
Sajnálom. :-((
Nekem is előbb volt motorom mint jogsim.
Nagyon köszönöm a meghívást!
Ezzel egyetlen egészen apró, szinte elhanyagolható problema van.
Nincsen még jogosítványom, s a motorom Pápán található amit hétvégenként tudok egyenlőre hajtani.
A csapat kb. három hét múlva túrázik egyet Szegedre.
Ha gondolod gyere el, és tudsz fotókat készíteni.
Maximálisan megértelek
Utálom a galambokat! :-)))))
szerencsésen megúsztad! galamb? kóstoltad már? faterom galabokat tenyészt s vasárnaponként, Anyám szokott galamb levest, pörköltet, avgy rántott galambot készíteni. A legfinomabb hús minden közt. sztem.
Egyben maradt a bukó. Szerencsére!
Elhúztam a fejem, és a sisak jobb szélét kapta el. Így is felnyitotta a plexit két centire.
De a bukón egy horzsolás sincs, csak a plexit kell beállítani.
Sziasztok!

eszembe jutott hogy, ( a neten nem nagyon kutattam van-e márka klubbunk - FZ6 ) csinálhatnánk egy fotóbemutatót a gépekről, esetleg magunkról itt a fórumon belül. mit szóltok?

A gépem már láttátok, a pofám még nem.
azé a vasat is mellé dobom )
Sztorno, már látom.
Király, merre voltatok?
motorozz....hu
Nem lehetett kellemes. Bukód egyben marad vagy cserés?

Sajnos a melegnek van egy ilyen negatív hatása: a motorosok mellett előjönnek az állatok is (...).

1 hete majdnem őzpörköltre valót sikerült keríteni, aztán valami pocokfélében majdnem felborultam, ma egy rókatetemmel találkoztam... És persze ne is beszéljünk arról a sok rohat szárnyas kamikázéról, ami összemocskolja a bukót meg a motort...
Sziasztok!
Szerencsésen hazaértünk szombaton. Igaz, kis kellemetlenséggel.
130-al lefejeltem egy galambot. Nem volt kellemes érzés.
ja ja köszi mindent
Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek, A tböbi bteű lheet tljees összevabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovallusk el mniednigyk bteűt mgaát, hneam a szót eszgébéen ltjáuk.
többiek nevében is: Előre is köszönjük fáradozásodat.
Részemről vendégem vagy egy fincsi halászlére!
Hali!
Ma már csak este 19.00 körül tudok géphez jutni,mert kicsit sűrű lesz a napom.
HA,sürgős kérdésetek van telefonon elérhető vagyok.
Szevasztok!
Van 2 jó hírem!
1,Az elküldött előlegeket nem nyúltam le.
2,Az idomot ma elvittem a Mikihez.
Az utalásokat csak holnaptól tudom nyomon követni,mert 3 munkanap kell hozzá,hogy átküldjék őket.
Volt lenn nálam 2 srác COMBI és KARESZ,remélem semmi gond nem volt az úton és
épségben hazaértetek.Ők is azt a formációt támogatják,hogy ,ha elkészül mind a 10 db.akkor egy közös túra keretén belül lejöttök Szegedre kajálunk 1 jót,aztán megbeszéljük a fényezést stb.
Most már ketyeg az óra max.még 3 hét.
Üdv:
Ezt a témát körbejártam én is párszor. Amikor 2005 telén be voltam sózva, hogy a cudar tél ellenére nem gördülhetek szabadon, addig addig csűrtem csavartam, hogy álló helyzetben eldőlt a cucc. Ekkor letört róla a gyári gomba, amit akkor kellő nemtetszéssel fogadtam, de ma már örülök neki, hogy kiderült: ezen tartozékot bizony már a dizájnerek és a pénzügyisek találták ki, a minőséghez (mivel tartozék, nem a moci technikai része) már semmi köze kizárólag az öntvény (nem CNC mart) fémelem előállítási költsége játszott szerepet.
Ekkor gondoltam okosat és szétfűrészeltem a másikat is, csináltam mindkettőből erőkar nélküli, esztergált acélcsavaros megoldást az eredeti gumi-gombájának felhasználásával. Na az egy 20 km/h-s csúszásnál tört el, de felfogta amit fel kellett fognia. Ekkor jött a v3.0 Jelenleg ez van fent. Annyi változott, hogy nem két lépcsőben hanem 3 lépcsőben esztergáltattam bele a gyengítést 10mm, 12mm és 20mm (ami egyben a csavar átmérője is) így nem egyértelmű hogy el kell törnie azonnal... Bár ne derülne ki sosenem
Ja-ja.bár személyesen nem ismerem,de tuti láttam már mert sokat járok arra.
Szeva!Még egyenlőre nem,de most szeretnék majd egy egyedi bukógombát tervezni rá és az egyik szerszámkészítő haveromat megkértem hogy gyártsa majd le nekem.Csak még nem gondoltam ki milyen anyagból legyen.
Így visszaolvasva amit írtam, egy kicsit furi, hogy érted. Ebéd előtti diszlexia...