Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked meg az adatlapodat kellene kitölteni, ( még azt se tudod) nem más honlapját becsmérelni.
krisztianfz6!

Ízlések és pofonok. Örök alaptörvény. Lehet hogy nincs is értelme az irandómnak, mégis megostom Veled, Veletek.
2007-et írunk s az én "szemüvegemen" keresztül bizony pókhálós és hogy finoman fogalmazzak kidolgozatlan az oldal.
A fikázás relatív, nem pediglen jogos vagy nem jogos.
A kritika mindíg szubjektív, s ez így van rendben. Objektív kritika nincs.
Ha közösen összeállítanánk egy site struktúrát, melynek után formába, színekbe önthetném, tán megmutathatnám mit értek mai, kortárs szemmel kialakított website alatt.

A Te ízlésed olyan amilyen, ugyanez igaz az enyémre, és igaz nbk-éra is.

Ha összejön, reméljük mindenki élvezettel gondozza és látogatja az oldalt.

Mindenkinek jóéjt!
Csak annyit tudtam meg hogy 9-10 körül indultok, de hogy melyik nap azt nem tudom.Igazából az érdekelne hogy mikor értek Szegedre, mert én makói vagyok és szeretnék megismerkedni egy pár FZ tulajjal.
erre kíváncsi leszek
Szobi!
Az én FZ-m is másfél évesen került hozzám, 3400 km-el. Most 5700 van benne és előjött az az idegesítő szelephang amiről irtál. Leginkább gázelvételkor,motorféknél hallom. Jövő hét szerdán viszem kötelezőre szervizre. Akkor majd rákérdezek mi lehet az oka.
Hi Tarka! Jövő héten csütörtökön viszem szervízbe a Kórnélékhoz.Valami TPS-t is cserélnek meg megnézik a szelephézagot.Csak azt nem értem,hogy az én motorjaim miért zörögnek.Pedig nem is hajtom...
lassan vége! kampó grosso!

csao kisöcsi!
Sziasztok!Kb 2 hónapja vettem egy 1,5 éves fazert(Fz6) és szerintem szelephangja van(ciripel)
A szervízbe azt mondták hogy van ilyen és majd ránéznek.Ti tapasztaltatok hasonlót?A mociba 5000 km van.
Hm........ Sárospatak felé mentek Szegedre?
szerintem igen jobb de úgy igazábol még nem kergettem meg de a mindennapi motorozásba szerintem jobb . kicsit zavar hogy ehhez a tipushoz gyártották de nem rakták rá azt a fület amibe belehet akasztani a tükör gumit . de ha megyünk szegedre szivessen kölcsönadom hogy kit tudd próbálni. a tipus ismerettel nem lesz gond meg ott láthatod személyessen is . az minden esetre mellette szól hogy jó az ára és szépen illeszkedik. de mondom ez csak egy utángyártott darab szóva így kell nézni
figyu, a srác esténként tanulta meg valakitől hogyan kell weboldalt szerkeszteni, így hobbiból kezdett neki, ha egy profi informatikusé lenne az oldal akkor fikázhatnád, de így szerintem nem jogos. Ahhoz képest hangulatos, jó az. Nekem tetszik.
Péter!
Ha visszaolvasol pár oldalt, akkor választ kapsz a kérdésedre.
Üdv.
Üdv mindenkinek!

Én régebben személyesen beszéltem a fazer oldal tulajával, akkor azt mondta, hogy szívesen átadja valakink, aki ért hozzá.
A szegedi túráról valamit tudnál írni?
Arról már nem is beszélve, hogy képzelj el folyamatos esőben motorozást, ez annak az eldurvított esete...
Nem tudom ,de azért jó magyar szokás szerint belevauvau...

Szóval elvileg crossmotorokkal és quadokkal is simán belehajtanak vízbe. A régebbi crossmotorok léghűtésesek voltak - magasabb volt a blokk hőmérséklete de bírta.
Másrészt a víz, mint olyan lassan veszi át a hőt. A blokk meg egyes kritikus részektől eltekintve nem vészesen "forró" ilyen szempontból, csak az ember bőrét égeti le...
4700?
főleg flash.....
de persze azért a flash-hez kell némi html és grafika is...

az oldalt (mármint a fazer) tartalmas, de nem foglalkoztak vele mostanában (1-2 éve?)
kinézet meg olyan amilyen, inkább nem mondok rá semmit... ;)

ha lenne valaki aki tartalommal tudna feltölteni egy fazer-es weboldalt szóljon, úgy látszik a technikai és a design rész meg lenne oldva...
Cső!

Ránéztem az oldalra és örömmel tapasztaltam, hogy tartalom van.
A design elég lehangoló, Te mely részével foglalkozol a webszerkesztésnek?
Én történetesen grafikuskodom és többek közt weboldalakat tervezek.
www.fabrik.hu Ez a munkahelyem weboldala. Ez is az én művem, a referenciák közt is vannak munkáim.
A design-t vállalnám szívesen.
Ja-ja-ja, láttam, jó. Jobb a szélvédelme?
Hali!
Köszi az invitálást élni fogok vele.
Igaz,hogy van utánajárnivaló,de szivesen intézem.
Pl.holnap viszem a minta tartópálcákat egy lakatos Guruhoz aki remélhetően elkészíti a 22-párat.
A csavarokat és a gumialátéteket már megvettem.
Akkor ezek szeerint mindenkinek megfelel.hogy amikor elkészül mind,akkor egyszerre jőttők el értük.
Addíg kitalálhatjátok,hogy mi az amit megszeretnétek nézni Szegeden és szivesen navigállak benneterket.
Sajnos kevés az időm a gépnél lenniés csak 18.00-után tudok az esetleges kérdésekre válaszolni.
Üdv.
Egy haverom keres Fazer 1000-est,kb. 1,4 millióig.Valaki esetleg?
Na azért fordítva se sokkal jobb...
Szia láttad a plekomat ? megnéztem 17.e körül volt . a múltkori ár azé nem stimmel mert abban benne vannak a csavarok is menet közben egész jónak tűnik 1enlőre
Uff. Szerencse.