Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, nem törtem össze, megvan hozzá minden gyári alkatrész, bármikor vissza lehet alakítani.
Sokkal kényelmesebb, és alsótartómányba erő is került. Nekem így ebben az állapotban jobban tetszik.
kár hogy piros az ülés és az első sárvédő
mi értelme volt? összetörted?
Gyapjas.....
Ejnye bejnye a hasidomról lekellett volna venni a mintát, mielőtt guruló szappantartóra cseréled
Szervusztok FZ6-ból FZR. A téli átalakításomat láthatjátok. Segítőim: a munka oroszlán részét Egér barátom /EGRUS/ végezte, idomok elkészítését Boci csinálta, fényezés Halmi Péterék, desing és karbonfoliázás pedig jómagam Kijátz Jószef/EXIT Reklám & Grafika/.
Átalakítások: Kipufogó, segédváz, koplett R1 farokidom, első sárvédő, hasidom, karbonfolia.
anya járjon gyalog, de fazer maradjon.
anyának kocsit kellene venni mielőtt az enyémet viszi.....
Yarisra vagy Smartra kell cserélni a Fazert? Minden részvétem...
Mindig kiborít, ha egy statisztikát ennyire demagóg és hangulatkeltő módon használnak fel. Mi a f@szért nem lehet odaírni, hogy 10x annyi a motor mint ezelőtt x évvel és ennek függvényében nézni a statisztikát. Ez a cikk, arra van kihegyezve, hogy minden motoros potenciális gyilkos és ámokfutó barom. Állítólag ez a társadalom véleménye, ahogy az is, hogy a motorozás nem más, mint egy költséges hobbi, a milliomos hülyegyerekek kedvtelése. Ezért fizetünk most 8-10x annyi gépjárműadót, mint tavaly.... az ilyen gyökerek miatt... a hangulatkeltő, demagóg cikkeik miatt. Szóval üzenem az írójának, hogy bekap6ja...

...ja és valszeg 43x annyi siklóernyős döglik meg évente, mint 200 évvel ezelőtt!
A Fazer szervízkönyv API SE 10W30-as olajat ír... Ilyen taknyot nem is lehet már (hál" istennek) sehol kapni, a legratyibb ásványi 15W40 is legalább API SG!
Fullszintetikus olajjal előfordulhat kuplungcsúszkálás a Thundercat blokkoknál, ha ilyet tapasztalsz azonnal cseréld vissza 10W40-re vagy szintén résszintetikus 15W50-re. az 50-es jobban tűri a melegben bűntetést, kenési tulajdonságait és viszkozitását magassabb hőmérsékleten veszti el. Ha a kuplungod bírja illetve nem csiegeti el nagyon hamar a gép akkor használd!
sziasztok
eladnám 2005 évjáratú FZN-6 motoromat 9000 Km fekete/fekete gyári hasidom, bukógomba, plexi, vezetett szervizkönyv, szezonra felkészítve, nagyon jó állapotú masina.kérésre képet küldök ára 1.500.000 Ft hitel megoldható csere Yaris vagy smart érdekelne értékegyeztetéssel.e-mail becseis@hotmail.com tel: 06209696640
Köszönöm a válaszokat!

10W50 van most úgymond ingyé"...

Megpróbálom aztán ha gáz lesz vele akkor visszaállok 10W40re.

Szép napot!

Taki
Szia! Nagyon szépen köszönöm, igen! Át is utaltam az árát! Kipróbáltuk, jó lesz!
OK
Délelőtt a Bécsi útra megyek autóriasztót kódoltatni, utána az Euromotorhoz a Lehel útra, kb. kora délután érünk a ringre (lányommal megyek)
egyébként az újságíró bek@phatná
Jo nagy okorsegek vannak ebben a cikkben.
valamerre én is tekergek, mikor jössz a ringre?
hát ez valóban sajnálatos
Viszont! Szép nap lesz a mai: egész nap MOTOROZNI FOGOK Valszeg kinézek a Hringre is.Valaki
akkor itt is jó reggelt
Az ilyen cikkek (mai újság) elgondolkodtatják az embert: