Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igaz! Én is motort akartam amióta az eszemet tudom és az első komolyabb motorom 28 évesen vettem és csak azért mert akkor tehettem meg. De legalább annyi előnye lett hogy már komolyabb fejjel ültem fel a motorra és már tudtam hogy nem csak a sebességről szól az egész! De a lényeg az hogy a magyarok nagy része nem teheti meg vagy nem engedheti meg magának a motort! Az FZ6-ból tényleg sok van! De ha korrektül néz ki a vas és törődtek is vele szerintem nem lehet gond az eladás! (persze nem télen!)
Szerintem nem szerencse kell , hanem vevő amiből egyre kevesebb van a fiatalok közül kevés motoros van a mi korosztályunkhoz képest ,eladó motor meg rengeteg! FZ6- bol meg amúgy is sok van mivel ár értékben gyakorlatilag verhetetlen volt új korában is , meg használtan is szerintem.Meg a motor amúgy is szezon függő igazából télen nem hiszem , hogy sokan vesznek így türelem kell az eladáshoz . Volt olyan Kínai robogóm amit kevesen keresnek de ahogy megjött a jó idő egyből elvitték.
Szevasztok !
De rég jártam már itt ,üdvözlök mindenkit!!!
Én még a gs 500 asom sikerült eladnom 1hét alatt és össz vissz 2 telefonáló volt abból az egyik komolytalan volt szóval szerencse is volt! Az igaz hogy a tulaj nem volt annyira lelkes de a szerelők akiket hozott rábeszélték hogy jó vétel! Szerintem szerencse is kell hozzá meg az sem baj hogy nem bivalybbasznádon lakik az ember a világ végén. Nem tudom hogy mennyiért mentek a FZ6 ok régen de szerintem nem olyan olcsók bár az ár relatív mindenkinek! Tavasszal majd felmegy nem kell parázni!
Ilyen motorokat új gumival, lemosva, rendebe rakva a RedBaron ba simán eladnak 1.1-1.3 milláért vagy még többért is ha fiatalabb! Persze ott nincs S.O.S kivárnak mert úgy is megjön rá a vevő! A legtöbb eladó ott rontja el , hogy türelmetlen, lehet ha te is jóval többért hirdeted akkor is fél évig árultad volna és megkaptad volna a rendes árát!
Én a 2007 es FZ6 ot adtam el 890.000 ért, 2007. es volt, 56.000 km el. Hozzátenném, árultam is vagy fél évig míg megjött rá az ember, de aki el szeretné adni S.O.S be az nem kér magas árat érte... Szerintem..
http://www.kepesmotor.hu/felni/p1737288
..ha vkit esetleg érdekelne.
" A lámpán és a tükrön vannak karcolások de műszakilag hibátlan."
A kapaszkodóból, a gumik állapotáról, és amit leírt róla, vannak aggodalomra okot adó információk.
Ez csak akkor derül ki, ha valaki ott áll a motor mellett és megnézi, meghallgatja esetleg kipróbálja.
Addig felesleges agyalni ezen.
Lehet, hogy tök jó vétel, mert el akarja adni azért ennyi az ára.
Ez nekem gyanúsan olcsó. Aztán az is lehet hogy odamész és ez a tuti vétel ennyiért. Sokat nem ír róla
Ez az évjárat pláne ha a 40 ezres nagyszervíz maradéktalanul el van végezve jóval többért szokott menni.
Fura látni h így elértéktelenedett az Fz6-os... Vagy csak nekem tűnik így?
Elég hülye egy megoldás!
köszi, az ülés alatt kerestem mint sok más mocinál :)
a tank eleje alatt.
Sziasztok
2004 Fz6n - ben hol található az akksi?
Üdv! http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Valaki esetleg nem ismeri ezt a motort? Ismerősnek néznénk de elég gyér a választék. Aki esetleg tudna eladót 800. körüli áron ami jó az ne tartsa magába

Köszi szépen
Üdv Gyuri
Givi/kappa csak a V35 tipusu dobozhoz gyárt, ha sima falú dobozhoz kell akkor csináltatnod kell.
Üdv mindenkinek ! :)
Fz1n-re kellene nekem nyereg táska vagy oldal doboz tartó konzol, valakinek lenne ötlete hogy hol vagy honnan tudnám beszerezni ?
Makulátlan állapotú, 1x használt, full protektoros YAMAHA 58-as /XXL-es/ kabát, kivehető thermo béléssel, áron alul eladó.
Ár 30.000ft
Érd: 0670/379-9919
Egy ilyet találtam hirtelen: https://www.motoforzafairings....
Tudsz esetleg valami pontos nevet, helyet, bármit ami alapján keresni tudnám? Én is pont betét csere előtt állok és gyárit vennék ha tudok! Köszi
Volt itt egy srác évekkel ezelőtt, ő gyártott hasidomokat és csinált hozzájuk konzolokat is. Valaki nem emlékszik a nevére? Fehér FZ6-ja volt, R6 farokidommal, ha jól rémlik. Ha már nem is gyárt ilyeneket, de esetleg megadná a tervrajzot, tudnál csináltatni egyet vagy én is megkérdezhetném egy ezzel foglalkozó ismerősömet, hogy meg tudná-e valósítani élhető áron.
Sziasztok,
engem is érdekel a hasidomtartó, viszont a mellékelt képen lévő fajta.
Tudja valaki hol lehet ilyet beszerezni?
Ilyen hasidom rögzítőt FZ6 ra nem tudjátok hol lehetne venni? Én nem találok sehol.
A kabát 58-as /XXL-es/
Makulátlan állapotú, 1x használt, full protektoros Yamaha kabát, kivehető thermo béléssel, áron alul eladó.
Ár 30.000ft