Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is jobban bejött a gyári, mint a mostani EBC-m. Ha akkor tudom, hogy a gyári az EBC árában van, tuti azt választom.
Sumitomo a gyári fékbetét beszállító
Igen
na csere lett?
A fékbetét kérdésre tudok válaszolni, mert amikor szervízben voltam akkor ez nálam is kérdés volt és kiokosítottak belőle
Szóval fékbetétből a gyári adja a legjobb fékhatást. Azt nem tudom hogy a Yamahának ki a beszállítója, esetleg saját maguk gyártják-e. De azt mondták, hogy nagyon sokat próbáltak az évek során, pályán is, és a gyárinak volt mindig a legjobb a fékhatása. A Bremboból találtak még valamilyen racing (nem emlékszem a típus nevére, pedig mondták) betétet, ami hozta a gyári szintjét.
Sziasztok!
99-es FZS 600-hoz nincs esetleg valakinek elfekvőben gyári kipufogója?
Vevő lennék rá :)
Köszönöm előre is.
üdv: Sifi
EBC HH-val jó tapasztalatom van.
Vagy egy fotónak is örülnék
Hát sejtettem egy kicsit hogy beletrafáltam a kérdéssel mert a fórumban is visszaolvastam mielött hülyeséget kérdeztem volna. Érzésre semmi baja a fékttárcsának használat közben de kezd vállasodni amit nem szeretnék sokáig úgy hagyni! Akkor egy egyszerűbbet kérdezek akkor. Fékbetétben jó a brembo ? Vagy ha nem brembo akkor mi? Utcai használatra.
Mi csak az olajhoz és a gumikhoz értünk. Ne stresszelj minket ilyen bonyolult kérdésekkel...!

Az a baj, hogy tárcsát rikán cserélnek az emberek és kevés a tapasztalat, és azok is megoszlanak. Van, aki felmer tenni eBay-es néhány ezer Forintos tárcsákat is, de sajnos utóértékelés nincs, hogy elmondják, jó volt-e, vagy megbánták; nem olvastam még visszajelzéseket. Ha tudsz angolul/németül, javaslom, hogy külföldi fórumokban próbálj utánajárni ennek.
Sziasztok! 2008-as FZ6-ra vettem egy hasidomot, de felfogató nélkül. Valakin megkérnék segítsen, hol tudnék ilyet venni, vagy milyen rögzítőt kell hozzá gyártani. Köszönet!
Hátsó féktárcsából milyen márkát keressek vagy mit ajánlotok nekem? (fzs 1000) A motoralkatrészen van Brembo , EBC , és NG de nekem fogalmam sincs melyik a tuti! Vagy mind1 mert úgy is a fékbetéten múlik a dolog?
A Hiflo teljesen jó választás.
azért gondoltam k&n-t mert prémium minőség. motoralkatrész.eu-n találtam én is,de minimum 5000 Ft-ért kell rendelni. találtam egy jó oldalt, olaj is jó áron van, de csak hiflo filtrot forgalmaz. így idén hiflo filtro lesz. :)
Egyébként a motoralkatresz.eu oldalon van. Bocs, kicsúsztam a szerkesztésből!
Miért pont olyat?
k&n olajszűrőt szeretnék hozzá venni. Esetleg tudtok helyet ahol jó áron van?
Hali! Sógorom vett nemrég,igaz autóba,de dicséri!
http://www.ebay.com/itm/2X-H4-...
Szia! Talán ez a vizsgálat elég meggyöző!
http://totalcar.hu/magazin/tec...
Én már meg is érkeztem
Nem tudom, pontosan milyet néztél ki, de nekem eBay-es led-es helyzetjelzőjeim vannak (csatoltam képet).
Kb. egy év használat után már lepotyogott róla egy rakás kis ledecske, cserélnem kellett.
Sziasztok
Van valakinek tapasztalata ledes H4 izzóval? Ebay-en lehet rendelni egész jókat, csak nem tudom mennyire melegszik, birja-e majd a hőt a porvédő gumi.
Szia Péter!
Én már motorozni szeretnék, és nem szólok bele abba amihez nem értek.
Ezért hordom a motoromat a szerelő barátomhoz, aki Yamaha-s.
Nah, én mentem a garázsba... Többit tudjátok
szállj be te is