Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lelke van szegénykének.
indok:
"Már csak szobadísznek van itt. "
mentem ma 30 kilcsit. És ez a fostalicska szar dög állat lófaszjóska gépezet koppra 6000-nél mintha elvennéd a gyújtást minden fokozatba. Szelepek beállítva szinkron is az úszószintet is beállítottam. Már nem értem komolyan.
Most jutott eszembe, hogy ismeritek egymást...
Ez az én drágajóApámé :-)
Vasarnap latttam ezt a mocit Orfun.
Áradáskor sem jött meg fel a víz viszonylag magasan vagyok.
Pince garázs de autó nem nagyon fér bele legfeljebb a Fiesta.
Neked van ilyen földalatti óvóhelyed? Ott a Duna mellett nem megy bele a víz?
Viszem műszakira a kék villámot. Még két évre megkapja remélem aztán elgondolkozok az OT rendszámon. Nem nagyon lesz ez már használva csak békeidőben... Amúgy pöcc röff indult lényegében hibátlan a gép.
Én már visszavonultam a motorozástól. Már csak szobadísznek van itt.

De azért egy évben legalább egyszer akár több éjszakára is adok kimenőt magamnak, ha arról van szó.
Dehogynem Te se tudsz jó érzéssel elszabadulni otthonról több éjszakára, Fábi76 is nehezen hagyja ott az asszonyt a 2 picivel, Emre se csavarog annyit az utóbbi években, Mesu meg még a motort is eladta ijedtében, hogy megnősült
Nincs sok kèp az egyèjszakás buliról,de jó volt találkozni
A nősülés és baba nem jelenti azt,hogy nem lehet motorozni
Igen, majd' 10 év... ezalatt sokaknál változnak a prioritások. A fiatalok megnősülnek, lebabáznak, onnantól nincs motorozás a középkorúak új játékot találnak (mint a legtöbb férfi) vagy egyszerűen úgy érzik, kiöregedtek belőle az eleve öregebbek meg elkényelmesednek
Valószínűleg a korod miatt , de tök igazad van és nagyon jól látod a dolgot. Sajnos sok jófej cimbit sodort az élet minden irányba, de azért azt se felejtsük el, hogy lassan 10 éve indult ez az egész így közösen! De még megpróbálhatnánk nyilvánosan is szervezni jövőre valamit hátha összeverődnénk egy páran, talán még Emre is rávenné magát és eljönne.
Az Erdélyi találkozóra azért nem mentem,mert nem volt mivel. Elromlott a motor,és nem tudtuk megjavítani. Akkor nem rinyáltam,hogy nincs pénz rá,mert megvolt. Az időpont meg nekem csak az akkor megjelölt volt jó,mert akkora kaptam szabit a munkahelyen.
Az Erdélyt hónapokkal előre próbáltuk, de akkor is ment a rinya, hogy senkinek se jó az időpont
Én néhány osztálytalálkozó és egyéb ilyesmi tali megszervezése után arra jutottam, hogy aki akar, eljön, aki meg sír, hogy nincs idő, nincs pénz, máskor kéne, stb. azt meg felesleges figyelembe venni, mert az úgysem lesz ott
A hármónk nyári túráit is hónapokkal előbb szerveztük, de itt nem erőltettük, nem érdekelt mást... inkább egyeztettük magánban.
legközelebb is nyugodtan szervezzétek le csütörtökön, hogy hétfő van a találkozó aztán lehet vádaskodni hogy nem megy el senki.........
de inkább ne is szóljatok, ha rajtam múlik ezen túl is mehettek hárman
Igen én is benne vagyok. De azért ilyen egy éjszakás buli nem nagyon volt mostanság,mert bizony abban benne lennék. Persze ha a munka miatt nem vagyok akadályoztatva.
üdv. eladó yamaha fzr 1000 alkatrészek 1987-88 évjárathoz. egyik kormány hajlott, a km-óra búrája betörve, de többi része jó. a képen látottakat egyben szeretném eladni kedvező 29 eft-os fix áron. csak személyes átvétellel !! 06 -30 -hat-98 három-négy-9-hat gödöllő
Abban, ha egy társaság szétesik, minden tag "benne van" - bizony te is...
Sokan felhagytak a motorozással, megnősültek, más csapatba verődtek, sokakat felőröl a munka - a régi idők biztosan nem jönnek vissza.
Egyébként abban igazad van,hogy szétesett a kis csapat ami volt. Sztem már nem is lesznek úgy közös programok mint régen. Sajnos....
Belföldi találkozó hol és mikor volt? Arra még esélyes lenne hogy mennék,de külföld több éjszaka az nálunk anyagilag nem megoldható. Szervezés az nem kell,ki kell nézni egy helyet,és foglal aki akar jönni. Neten már megoldható.