Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó-jó, mindig elfelejtem, hogy van, aki a szadó-mazót szereti, és hogy korbáccsal verje a domina erre a 20 éves deákjány télleg nem jó
Sajnos a gondozásmentes (gondolom a zárt AGM-re gondolsz) 9-12Ah-s méretben pont nem fér bele, ugyanez a gond a 87-88-as ezresnél is. (mindegyik AGM 150 mm széles, ami meg keskenyebb, annak sokkal kisebb a teljesítménye)
Én is épp azon gondolkodom hogy milyet vegyek bele.
Ma elindítottam a Pirost. Elsőre szépen ahogy kell. Menni csak azért nem mentem vele,mert az idom alsó része még lent van róla. Festésre vár. Na nem telibe,csak javítva lesz,ahol kell. Pirosom soha nem lesz kinézetre olyan patika mint a Frézi,de már nem is az a fontos. Az az elsődleges,ha menni akarok vele,akkor tegye a dolgát. Ne b@sszon ki velem,mert azt nem komálom.
Azzal semmi az ég világon. A világ egyik legmegbízhatóbb motorja. De komolyan mondom.
Szia. Ha a neten keresgélsz a webáruházak megadják az akksik pontos méretét is. Mérd meg, hogy neked mekkora fér bele és az alapján keresgélj. Esetleg szűkítheted a keresést 9-10 Ah-ra, akkor nem kell sokat átnézned.
ui.: a márka szinte teljesen mindegy, nekem a varta és a bosch is meghalt egy éven belül, van akinek a kevésbé márkás is évekig bírja.
Sziasztok.Segítségeteket szeretném kérni.92-es 600-as fzr-be milyen gondozásmentes aksit tudok belerakni?Eddig amiket találtam azok a méretük miatt nem jók.Köszönöm a segítséget.
"mintha ma valaki egy 200 ezer ejrós ....." Nem jó a hasonlat.
Akkor az az RD sokkal ütősebb volt, mivel még hasonló sem volt a környéken. Ma már egy motogp gépre sem kapná fel a fejét senki.
Sanyám az ETZ-d karburátorával mennyi bajod volt?
"A porlasztó mániádat nem igazán értem....."
Én is tudom hogy az injektor jobb, az új vas megbízhatóbb, de hát azt sem érted hogy miért a magas, nagymellű, jól tartott 40-eseket szeretem a kicsi, vékony 18-20 évesek helyett.
Volt itt a városkánkban egy ilyen - 87-ben... eléggé leesett állal álltuk körbe (MZ-s, Czetkás világban ) A tulaj korunkbeli volt, az anyjának 3 butikja a Balcsin, apja meg orvos Pesten (ezeket úgy megjegyeztem, mert ez kb. akkora dolog volt errefelé, mintha ma valaki egy 200 ezer ejrós MotoGP géppel parádézna a főutcán )
Az injektoros géppel egyszerűbb az élet,legalábbis egy átlag embernek aki nem szerelő.
OK, én is aláírom, a régiek jobban meg voltak csinálva sok szempontból. Csakhogy az idő akkor is igénybe veszi: elporladnak a műanyagok a melegtől (kábelezés), bekeményednek a gumi alkatrészek, korrodálnak az elektromos csatlakozók szóval időzített bomba mind.
A porlasztó mániádat nem igazán értem, a befecskendezővel soha nincs baj, jobban is megy, kevesebbet is eszik, igazából egyszerűbb is.
Én Európa másik végébe szívesebben indulok el új járművel meg arra kötök Assistansot, oszt' lexarom
Én is a régieket kedvelem (amik nem sz&rok) csak ez a kollégámé, aki anno kb.2400 km-rel vette és most van benne vagy 5-6000 km. (még a gyári 2005-ös gumik vannak rajta szinte hibátlan állapotban, és a gép még sosem ment esőben, valamint 140-nél gyorsabban)
Egyébként nem foglalkoznék vele. (csak ahhoz valamit el kéne adni, azt meg nem szeretném, na meg injektoros is, ami szintén nem tetszik)
Mondtam hogy nincs hirdetve sehol, csak áll a garázsban. De idén valószínűleg már el lesz adva.
Egy kolléganőm nemrég vett egy 2014-es Kawasaki Z800-at. Törött,de a párja motorszerelő,és már majdnem kész. Már nem a párja,hanem a motor.

Elég morcosan néz ki. (a motor)
A pécsi szezon nyitón beszélgettem egy fiatal sráccal,neki is ilyen van amit linkeltél. Nagyon szereti,hosszú túrákra használja amire állítása szerint egyáltalán nem kevés.Doboz tartó,és doboz is van hozzá. Tavaly majdnem 100 ezer km volt benne,és esze ágában sincs eladni. Érdekes hogy előtte meg fzs 1000 hajtott.Ritkán vált az ember kisebbre.
Már az Piros is idén tölti a 16. évét.
Hát itt páran fordítva vagyunk jobb lenne valami fiatalabb vasra átülni. Az enyém az itteni motorok közül a fiatalabbak közül való a maga 18 évével
Nekem volt majdnem 3 évig. Imádtam. Hibátlan és rohadt jó gép. Azért adtam el mert rá vagyok kattanva a régi szarokra.
Az a vas még mindig aktuális? Már 1 éve is mondtad...
Az nincs (csak ezres) viszont kérdezném hogy mit mondanál tapasztalatként az FZ6S-ről? (lenne egy eléggé jó ajánlat a környezetemben, pont ilyen, csak "új")
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-s_fazer-12426352
Sziasztok. Van valakinek olyan korai fzrje aminek külső olajhűtője van?
Tudna képeket csinálni a felfogatasrol. Hogy hogy fér el a vízhűtőtől?

Köszi