Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor már csak a dátum lenne a kérdés,és lehetne szállást keresni. Tavaly Laci mondta,hogy még az iskola befejezése előtt célszerű megejteni a dolgot mert utána nyilván zsúfoltabbak a szállások is.
Nekem van egy javaslatom. Június első hétvégéje. Akkortájt már jobb idő is van,és a nyaralószezon sem indult még be. Ez nem azt jelenti,hogy ez az időpont jó csak,bármi más is.Csak javasoljatok,vagy támasszátok alá.
Sziasztok motoros házaspár!
Megvan még a műszerfal és a lámpák, vagy már elveszett?
Így már tiszta. Oké.
Sanyám amit én írtam az annyit jelent hogy:
- ha lesz egy kijelölt "FZR" találkozó dátum bármikorra
- és én ott szabad tudok lenni (és mindent megteszek azért hogy lehetőleg az legyek)
- akkor nekem nem számít hogy hol lesz
- az sem hogy hány km-t kell mennem odáig
- az sem hogy sátorban kell-e aludni az erdő szélén, vagy egy jakuzzis hegyi apartmanban
- az sem ha végig szakad az eső és emiatt a nap végén este csak egyedül nyomok le pár Unicumot a szállás teraszán és nézegetem a csillagokat lefekvés előtt, de én elmegyek hogy láthassak innen pár ismerős régi arcot legalább egyszer az évben, na meg persze az sem mellékes hogy motorozni megyek.
Jópofa kis járgány. Kéne.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/mg/f/mg_f_mgf_1.8i-12507936
Sanya megy az annyit,csak rendessen meg kell hajtani
Szép estét mindenkinek!
Bár ha csak napközbenre jönnél,akkor lehet.
Nem is megy annyit a gépem.
De ez nem így működik baszod. Szállást kell foglalni,és azt pontos létszám alapján lehet.No meg a dátumot előre le kell fixálni,mert az sem megy másként. Ezt így nem lehet.
Nem....kitöröltem sokadjára is.
Csak mondjátok hogy hol lesz és mikor, ha akkor szabad leszek nekem nem lesz messze.
Pálya 250 és hamar ott vagy
Azt hittem :-(
Nem, az nem az enyém.
Kevesebb kicsit. Ha nem autópályázok,akkor rövidebb,de időben sokkal hosszabb.
Meg közel is van neked.Oda a bmw vel jössz?
Ugyanaz a táv neked is
Az a környék nagyon szép
Sok? Messze van?
Nekem nem kell üléstakaró. Nincs hátsó ülés.
Én is csak Nagymarosig jártam,de az nagyon rendben volt. Van jó étterem,van sztem szállás is ,és körbe lehet menni Párkánynak Dobogókő felé. Nagyon szép az út arrafelé.(Nem voltam még,de beszámolókat olvastam róla.)