Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem kapta hátsóülés takaró
Az is jó, én pl. arra még nem jártam.
Ülés takaró nekem is van valahol, elfelejtettem Csőnek oda adni fehér, és megvannak a fülei.
Üléstakaró?

Te vagy a tudója. Biztos úgy is van.
Sanyám ha hosszabb távra tervezek egy használós géppel akkor veszek egy komplett motort. Az itt levő cuccok 99%-át teljesen felesleges megvenni egy olyan géphez, ami csak a garázst díszíti. (mellesleg akkor ment utoljára a géped amikor elvittem eredetvizsgálatra, azaz összesen mentem vele kb. 20km-t amióta megvan)
18-as hátsókerék, kábelköteg, gy.elektronika, selejtes féktárcsa, komplett hengerfej (itt a képen csalós mert ez csak a vezérműtengelyek-emelőtőkék háza, a h.fej nincs alatta) generátor, önindító, szabadonfutó, kuplung, vízpumpa, csövek, stb. van nekem is. (csak FZR-rel foglalkoztam a legtöbbet)
És kapaszkodj meg Sanyám........a motorod színére festett üléstakaróm is van.
Zebegény és Szob környéke? Dunakanyar csak másik oldalról? Esetleg Ipolyság is nagyon klassz.
Ha hosszabb távra tervezel a Frézivel,akkor 60e ft az összes motyóért nem sok. Elnézve üléstakaró is van benne,azt is akartál régebben. Lehet jól jönnének ezek a cuccok a későbbiekben.
Köszi
Rendes srác ez a Fábi hogy felhívja rá a figyelmem.
Majdnem olyanok a trafók csak hosszabb rajtuk a kábel. De minek neked 30 éves nagyfeszültségű alkatrész? (az olyat már kidobni kell, nem megvenni)
Ha trafó kell akkor ilyet kell keresni, ha lehet akkor még olcsóbban: https://www.ebay.com/itm/2000-... vagy FZ6-FZ1-ét (CSAK bontott gyári Densot szabad megvenni mint ez is , az új utángyártottat nem. Sanyáén ~1000km után meg is nyekkent az egyik, pedig elég drága volt)
Azt írta, hogy ami a képeken látható csak az van. Én nem látok plexit és fejidomot. Viszont szerinted a gyújtótrafó olyan mint az enyémben van?
Engem a fejidom és a plexi érdekelne.
Nekem nincs ötletem.De jo lenne ha nem Pesten túl lenne
Jó kis vörösbort iszogatok éppen.
Engem nem volt nehéz lehagyni.
Nekem mindegy. Ott sem voltam még sztem. Ami jó a többieknek,az jó nekem is .
Ez hanyadik? Téged már jól lehagyott
Arni!

Neked valami ötlet? Hol kéne összejönni?
Az télleg szép környék... nincs is az országban még egy hely, ami messzebb lenne tőlem
És mit szólnál az őrséghez?
Eladó a képeken látható alkatrészek Yamaha FZR1000 Genesis 1987-88-hoz(csak amik a képeken láthatók,semmi más nincs!),egyben vagy külön-külön is. egyben kedvező, 60e.ft-os fix áron. vagy darabonkénti árakért telefonon érdeklődj !! Érdeklődni csak telefonon : 06 20 négy -62 nyolc 237. pestmegye-észak
A VICUS MA ÁLLAMVIZSGÁZOTT.
Dunakiliti? Mosoni Duna is szép hely.