Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó a sütése, meg fogása is rendben van a hw-nek a kategóriájában. A clg-re ráuntál, vagy nem hozta a színvonalat?
HFT-ben mentem, ja. Szeretem a Dianákat is, de ami nem csőtörős, az 150 alatt nincs, és a HW sütését jobbnak tartják. A 48-52 azért nagyon bejönne...
Van egy Busnellem, 6-24x-50, meg egy 4x Gamo.
kár
Az biztos hogy jó választás, havernak van tcs-vel a zöld diót még 50-ről leveri vele. Ha hft-ről beszélünk, oda tényleg jó választás Nekem diana 65 van, meg egy két apró, nekem az az etalon vm-ben. Fégből a 02-es pisztoly van meg, nagyon jó móka. Távcsövet milyet használsz?
Érdekes. Itt nagyon drágák az autók,kb 100 ezerrel hosszabb ugyanaz,mint Bp-en vagy Győrben vagy Szombathelyen.
Elvitték a FÉG CLG-62-met, és kis pótlással kijön a HW. PCP kategóriában úgysem tudok indulni, mert ott 4-500 ezres szerszámokkal lőnek, azokkal nem lehet versenyezni. Rugós kategóriában meg a HW a legjobb, ott a lövő számít A tavasszal lehet, nevezek 1-2 lövöldözésre, jó bulik voltak.
Ja, pont itt volt az eset... ezt amit linkeltél, láttam, jó is lenne a műanyag, de a fa tusás jobban tetszik... és az örök, a műanyagokat úgy általában rühellem - meg aztán 108 plusz postáért adná az ember, az új meg 120 a z-shopban, fa tussal, garanciával, postázva.
HW77 4,5
ennyi maradt belőle
nincsmár e36 320i fekete touring 600 full sportbőr meg minden faszom hozzá téliszett
Mit? Link még él?
Milyen légpuskát kerestél?
Én így jártam múltkori hosszú 7végén egy légpuskával. Feltették, én meg láttam, de nem hívtam, mert ünnepnap volt, gondoltam másnap jó lesz. Hát nem. Addigra el is adták.
majdnem mentem pécsre kocsit venni de eladták most :( 3 hónapig nézegettem és persze akkor viszik el mikor mennék érte
1x ejted le és akár kakukk is lehet az lcd-nek
szerintem is felesleges ha jól beállítod úgyis lekattan
Egy 1/4" meg egy 1/2" hagyományos mechanikus nyomikulcs, oszt csá' Nincs elem, nincs flancos kijelző, nincs műanyag ház - hanem csak örök élet.
Sztem hasznos. Gondolomaz extol már jó minőségű is.
Egy ilyennel szemezgetek. Szerintetek vélemény?

https://www.szerszamkell.hu/ex...
Ligg ég eftir langa drauma,
liggur stirður, hugur sljór.
harið finn ég kröftugt krauma,
kreistir hefnd ef fyrrum sór.
Heiðin býr að blindum,
horfi ég mót svörtum tindum,
Hel býr þar í mörgum myndum:
myrkur, kuldi ís og snjór.

Heljarsál af himnum steyptist,
hafði af mér bú og menn.
Hatrið inn í hugann geyptist,
heldur mér á lífi enn.
Fleyjum þínum feigðin grandi,
finn ég þig á sjó og landi.
Kem ég til þín forni fjandi,
fundir okkar nálgast senn.

Morgunsól á miðri heiði,
minningarnar sækja á.
Mikil er og römm sú reiði,
rífur sárin hatrið þá.
Eitt sinn átti fljóð að finna
sem fallig gætti barna minna,
en núna hef ég verk að vinna:
vega blóðga, stinga' og flá.

Höldum nú á feigðarinnar fund,
þetta ferðalag mun telja okkar daga.
Vaskir menn á vígamóðri stund
og Valhöll bíður okkar.
Höldum nú á feigðarinnar fund,
þetta ferðalag er köllun vor og saga.
Vaskir menn á vígamóðri stund
og Valhöll bíður okkar allra þá.
november 25 debrecenbe lépnek fel
https://jegy.rock1.hu/alestorm...
Most befekszek az ágyikóba és tabletről megnézem a koncertet