Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi egyébért menne az ember - egy versenyre? Tudom, hogy más vároból is jönnek lövészklubosok, PCP puskákkal, szóval esélyem nem sok.
Semmi drukk, már elfogadtam, hogy ebben a témában lefelé megyek (nem tudok úgy tartani, mint 20 évesen, a szemem is sokkal rosszabb) és a puska sem erre való igazán. Szóval csak egy buli, haverok, időtöltés - meg jótékonyság, a nevezési díj a Szegények Karácsonyára megy itt helyben.
Ez a 10m-e lőlapos (az említett okok miatt) amúgy sem nekem való, inkább a 25m-es precíziósra megyek rá tavasztól, ott távcsövet kell használni, abban legalább látok is valamit
Már kiöregedett a versenydrukkból és a mentalitása sem engedi meg, hogy ne győzni menjen oda.
Esetleg, ha szétrohadt az alja, mint a multiplák 90%-ának. De a motorja tényleg egy igásló.
Multipla 1,9 jtd 2000 es,105ló.
Szerintem sose adjuk el.(mert nem akarjuk)
Kis ON lekaptam a leömlőt, az exupba egy csavar beletörve, a másikba menet szakadt és barkács béla belülről tett bele egy csavart kívül anyával kontrázta meg + rávert a csavar végére, hogy le ne menjen az anya, le kellett vernem hidegvágóval mert csak körbeforgott, de 1 csavar azért megmenekült
Gondoltam lekapom a meghajtó lánckereket..de nincs 32-es kulcsom..nem baj, azért visszahajlítottam a zárólemezt.majd .kézzel lazítottam az anyán..most vagy ennyire erős vagyok, vagy a baromja meg sem húzta azt..én inkább erre az utóbbira tippelek
Számolj majd be róla, amatőrben centin belül lőni 10-re állva nyílttal az azért elég szép teljesítmény Egyedül a versenydrukk ami bezavarhat, ha a próbán ezt lejátszod magadban, figyelsz az ütemre, semmi baj nem lehet.
Jó lesz az Laci,csak ne igyál sokat előtte.
OFF
sikerült ma centin belüli szórást lőnöm 10 lövésből, elég rossz fényviszonyok mellett (10m, gyári nyílt irányzék, állva) Szombaton lesz itt egy kisebb verseny, elmegyek, megméretem magam talán nem lesz profi mezőny, és nem égek be nagyon csütörtökön lesz egy próba előtte, ott a lőtéren.
Deeeee, hogyne érteném... akkor viszont a levegőben vagy a környezetben lehet valami... mert nekem két jóbarátom is felment innen, vagy 20 éve, régen mind2 normális volt, de mára felvették a "sikeresvállalkozóvagyok-nagyazarcom" öltönyt.
Szóval nem voltak tahók, de azok lettek ott
Mindenkinek igazat adok magam részéről a benzin kontra dízel eszmecserében..a dízel tényleg jobb
Ezt mondom.
Nem érted, hogy az aktív korúak jelentős része gyüttment itt? Alig van született Budapesti ha bárhol körbenézek munkahelyeken.
Szerintem itt vidéken (Soltvadkert) sokkal rosszabb a levegő, mint a nagyvárosokban. Köszönhető ez annak, hogy sok büdös barom minden szarral tüzel, rongy, műanyag hulladék (nálunk ez a menő, sok a műanyag üzem). Szép fekete látható szmogban úszik a város 4-5 után. A buzija meg megmagyarázza, hogy ez nem egészségtelen, ezelőtt 20 évvel szénnel fűtöttek mégse volt belőle hiszti. Azért azon meg csodálkozik, hogy a daganatos betegségek elég gyakoriak felénk. Az összes ilyen jószágot rákötném a kéményére. Ja, s akkora gyökerek, hogy nem fogják fel, hogy drágább szarral fűteni, mint a fával, hisz hiába occsóbb a szemét égetés, csak épp kazánt kell cserélni 3 évente mert kilyukad meg a kémny is lekátrányosodik a sok savas szartól.
Volt Pesti gyerek voltam és egyetértek veled. Vissza nem akarok oda költözni.
dehogy vitatkozunk, csak töltjük el az időt. Nincs már kerti munka, az eső is esik...
"Rossz autót egyikből sem gyártottak" - hát neked se volt Dácsiád, Rönód, Fiatod
Egy szög egyszerű 2000-es dízel W123-as zőccséges merci meg jóhogy alacsonyabb fenntartású, mint egy mai agyonkomplikált műanyag fos, ez nyilvánvaló.
Hát nem tudom, komám, ha te a "vidéken" Pécs vagy Miskolc (mind2 völgyben fexik, és nagyváros) értékeit érted, akkor OK, de én a VIDÉK-ről beszéltem...
https://www.idokep.hu/szmog
A vidéki emberek lehet, egyszerűbbek, de ha a tahóság meg a bunkóság a mérce, a pestiek vannak topon csak egy példa: hol látsz több rokihelyen kersztbe parkoló 50 millás terepjárót, vidéken vagy Pesten? úgyhogy a vidék ugye 4x nagyobb, mint Pest.
Csak azért kötöttem ebbe bele, mert mindig úgy állítod be, mintha Pesten lenne az értelmiség, a vidéki meg mind kőbaltával dobálódzó ősember
Belevauzok a benzin -dízel eksönbe.
Azt,hogy milyet használsz,rajtad áll.Kinek a pap,kinek a papné.Rossz autót egyikből sem gyártottak,csaka használt piacból szűri le a következtetést az ember.
Nincs rossz autó,csak rossz állapotú!!!!!!!
Km-óra visszatekerés és használat függvényében.
Tapasztalatom szerint,a régi dízelek fenntartási költsége alacsonyabb volt a maiakénál.
Van itt élet kérem
A semmin vitatkoztok?
Kinek a pap kinek a papné.
Nekem van ez is az is.Lehet a dizelnél kicsit költségesebb a javitás ha baj van a motortérben,de az is lehet,hogy csak azért mert nem én voltam az elsö gazdája és ki tudja ki hogy használta elöttem.
a "sok pesti buzi" fele már ideszakadt vidéki,, így ha valaki itt bunkónak látszik, igen jó eséllyel nem itt született, csaaak mondom. A másik meg, hogy deee barátom, vidéken szokott nagyobb baj lenni a szennyezéssel, csak sok faszom faluban nem mérnek külön.
sztem nem is rád gondolt... inkább az apacsokra, akik mindent képesek eltüzelni, ami éghető... a bp-i hőerőművek pedig gáz-gőz körfolyamatúak, lakásszámra levetítve ez jár a legkevesebb légszennyezettséggel, csak hát sokan élnek relatív "kis" helyen... viszont ez az ország ide központosult minden tekintetben... ez van....
Érdekes, nálunk még sosem volt kritikus a légszennyezettség valamit félre olvastál, az Pesten szok lenni
Biztos azért, mert a sok pesti buzi ott van összezsúfolva betonkockákba ezrivel, és távfűteni kell rájuk messziről, nagy veszteséggel (fatüzelésű hőerőművel?)
Nálunk vidéken jobb a helyzet, mert mi pl. a saját kondenzációs kazánunkkal fűtjük a házat, amin minden nyílászáró hőszigetelt - a gázszállításnak meg elég kicsi a vesztesége.
válaszoltam rá.... sztem uolyan egészségtelen, a többi maszatolás.... "10x vagy 11x lőnek fejbe, akkor mindegy..."