Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is van 6x24-es kínai, teljesen rendben van, a tömege is Kínaiból a könnyebb cuccot szerintem nem is éri meg feltenni rugósra, mert szétkapja. Nem tudom hawke-t néztél-e már az minőségben azért jobb és az ára sem a csillagos ég. Nekem is van, azért is merem ajánlani.
Nem bánom meg, va szakember a baráti körömbe bmw szervizes, versenyző van minden
Csak nehogy megbánd hogy eladtad. Ha veszel egy másik autót,mindent kezdhetsz elölről nagy eséllyel. Jól nézd meg a kiszemeltet.
Nagyon termékeny hétvégénk volt.Kijavítottuk tesommal a műhely tetejét,tegnap a barátomnál voltunk 42 körtefát ültettünk el,ma délután kifugáztuk a cserépkályhánkat. Jól elfáradtam,holnap kezdődik hat nap meló.
Szerinted mi van a Betában? Valamiből élni kell a nagy cégnek...
mondjuk annyiért már nagyobb motort is mehet bele :D
nagy a szerelem egy jó kis kombival mpack körbe kicsi csinosítás és kész is marad 3/4 gyáriba. De azért már néztem kompresszor szettet bele
képzeld a suzi most volt eredetvizsgán Andival, ott fog műszakizni is a kocsi nemsoká. Alá nézett a fószer és azt mondta ez teljesen rendben van simán átmegy nem rohad. Ahogy a Sanya mondaná jó kis autó kéne de nekem sajna kevés volt már szerettem jó volt.
Bocs!
Rosszul olvastam,úgy értelmeztem,hogy nyomaték kulccsal ennyi!!!
Én láttam ilyet most a múlt hónapban a szerszám expón, de az Beta volt, és 150 eFt - de azok biztos hülyék, hogy csak annyiból tudták kihozni, mikor a kici kínainak sikerül 20 USD-ből is, és még el is küldi frííposttal
A Honda is pont ilyen rozsdás 20 évesen. A Mazda meg már eddigre elrohadt szóval nem mind arany, ami japppán
Azért mert olcsó lehet jó. Ezek az elektronikai kütyük egyre olcsóbbak... Hátha használ valaki ilyet és van tapasztalata.
Sajnos ezeknél a korrózió a legfőbb probléma de állítólag az e46 rosszabb ebből a szempontból. Viszont jó autó nagyon nem kéne Honda pedig azzal nincs ennyi gond.
Biztos kínai, bár vagy 6 éve vettem, és jól műxik, teljes nagyításon tompul csak el kicsit. Manapság 200 alatt nincs jó cső, vagyis kb. drágább, mint a puska... és annyit nekem nem ér. A dugattyús légpuskák úgyis szétverik mindet
Hi!
Ennyi pénzért ilyet!!!???
Nagyon olcsó,ahhoz,hogy jó legyen.
igen valahogy éreztem, hogy ezért. A CLG mindemellett remek, alkatrészben mondjuk nem egyszerű az utánpótlás, de 10-m-re nyílt irányzékkal kis tömegével remek ifjúsági. Jól járt vele a haver, mert 6 év múlva minimum ugyanazért az árért el tudja adni ő is, főleg ha vigyáznak rá.
A bushnellből a kínais van meg?
Nem rakhatsz fel ilyen képeket ide ne vedd el a kedvem a kocsitól
Visszarakod megheftölöd oszt még 1000évig megy az
az kiszakadt tövestől?
Tessék csövikém egy oldal neked
https://www.youtube.com/playli...
Hondát kellett volna venni...
CLG az ugye CO-s, és kicsit nyűgös volt 2patronnal is, mindig verseny közben fogyott ki - de a legnagyobb baj az volt, hogy mivel PCP rendszerű, FWB700-akkal meg Walther LGR-ekkel indultam egy kategóriában... ragozzam tovább?
Haverom kérte, hogy adjam el neki, a lánya 10m-es lőlapos lövészetben egyre jobb, ez arra való pont. Többet kaptam érte, mint amiért vettem 6 éve... egyébként jó volt vele lőni, pontos nagyon.
Felemeltem az autót, hogy átcserélem a téli nyárit erre hallok egy roppanást. Kezdődnek a bajok.
Pont a mechanikus romlott el nem tudom megcsinálni nem örök élet.