Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a medve nem játék, a lány nem gyerök, a víz nem ital.
Taktikázás? Miért nem futnak?

Két haver túrázni indul az erdőbe. Az egyik látja, hogy a másik nem túrabakancsot vesz, hanem könnyű sportcipőt.
- Te, mért nem bakancsban jössz?
- Abban nem tudok jól futni, és azt mondják, sok errefelé a medve!
- Hülye vagy, a medvét sportcipőben se tudod lehagyni!
- A medvét? Azt nem is kell, nekem elég, ha téged lehagylak

Na EZ a taktikázás
Eszméletlen taktikázás megy, és nagy meccs folyik az egèsz verseny alatt.
Hát nekem a marathoni futásról nem az jut eszembe, hogy izgalmas főleg végignézni a 3 órás közvetítést. Már a 2 órás F1 futamba is belealszok a közepén
New York maratont nézek az eurosporton. Nagyon izgalmas!
Igen. Próbáltunk egy dront a tulajjal. Csinált videót,és 360 fokos 3d képeket. Nagyon jó lett.
Motoboxnal voltál ma úgy egy óra körül ? Arra mentem de csak egy pillanatra mintha Téged láttalak volna a bolt előtt a sarkon


Mi robogóztunk ma. Tök jó volt,pedig reggel alig volt 7 fok.
...ezért nem szabad hidegben motorozni - kímélni kell a tekknikát
Ha 1 perc talán nem is, de hideg időben biztos hogy jóval később ér fel az olaj, főleg ha a 20w-s lekvár van betöltve.
Ez az Az egy dolog hogy az olaj jeladója megakadhat csere után és azr jelzi hogy nincs elég olaj, mert ez ismert probléma. Talán a teknő aljában lévő szűrő eltömődése lehet ok, mivel a szivattyú igazából nemszív, hanem nyom, és ha eldugul előtte a rendszer akár részben, akkor lehet hogy nem megy oda fel az olaj.
Én is így gondolom ahogy te, engem az 1 perc akasztott meg, meg az, hogy általános jelleggel írták az olajcseréhez.
Szép ez az FZ 750
Nem hallottam még erről. De miért ne lenne ott olajnyomás?
"....do not fit an oil pressure switch and warning light (......) it is advisable to perform an oil pressure check"
Azaz mivel nincs ellátva olajnyomás kapcsolóval és kontroll lámpával "advisable" azaz CÉLSZERŰ elvégezni egy olajnyomás ellenőrzést. Én úgy gondolom hogyha eddig volt olajnyomás, akkor a szűrő és az olaj cseréje után is lesz.
A blokk megbontása után viszont él is meg szoktam tenni hogy megnézem hogy felmegy-e az olaj a hengerfejbe. (nyáron jó időben alapjáraton kb. 4-5mp után megjelenik az olaj az említett helyen)
Sziasztok!
Eladó Yamaha FZ750: https://www.kepesmotor.hu/yama...
Kis érdekesség, ha valakinek megvan akkor bocs, nekem az újdonság erejével hatott. Fzr 1000 Haynes szerint olajcsere után indítás előtt a szelepfedél alatt becsatlakozó olajvezeték csavarját (vezérműtengelyek olajozását végzi 2 ága van) meg kell lazítani kicsit és utána indítani, ha 1 perc alatt nem jelenik meg az olaj a csavarnál, akkor azonnal le kell állítani.
Érdekes fogás, logikus is mert kenés nélkül a vezérműtengelyek sem érezhetik jól magukat, de 1 percen belül? Én azt gondolnám kenésnél inkább másodpercekről kellene beszélni.
Persze, legalább látod milyen állapotban van a kuplungod, megtapizod megrángatod, megérted hogyan működik. Egy nyomatékkulcsot javasolnék a művelethez.
Mennyit fizetsz?
Pedig-be kell lássuk-az is kardinális kérdés ebben az esetben!
Szia. nem macerás kb 20perc alatt megvan.
Sziasztok!

Kuplung lamella szett és rugó csere macerás meló, érdemes vele otthon próbálkozni?
Örülök, hogy szeretted... mi is szerettük. Az is jó, hogy rendbe raktad a hibáit Ez a típus egy örök életű autó, ha vigyáznak rá, manapság ilyet nem gyártanak már
Az új Vitaránknak az első ülése jobban ki van szőrösödve-rojtosodva 3 év és 23 ekm után, mint a kicsinek 10 év után - már az anyaga is fos. Úgy vannak vele, bírjon ki 2-3 évet, aztán vegyél újat, ha nem tetszik, hogy foszlik szét az egész xar
Szép estét!
Eladnám a motorom, csak még azt nem tudom mennyiért.