Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annak a busznak a rendszáma amivel kezdtem itt dolgozni 30 éve: BU-41-77 szóló 260-as Ikarus. Utána a BX-54-74 280-as csuklós botváltós ,de már 6 sebességes gép volt. De rég volt.
Ez egész jó áron van.

https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati/st_3/ducati_st_3-14107620
Az nagyon finom,szeretem én is.
Én mondjuk nem csípem a keserűt, de érdekes lehet.
Arról csak hallottam.

Volt még egy kis fagyasztott keserű gombám, tegnap azt ettem fokhagymásan megpirítva.
A páromat annak a szagával is ki lehetne zavarni a világból.
Nekem rokon hozott dorián gyümölccsel töltött csokit - a legbüdösebb gyümölcs a Földön - ...amint felnyitottad a celofánt a dobozon egyből olyan kénes lábszagot árasztott, hogy rögtön száműztem házon kívülre. Én tudtam megenni belőle egy bombont, a többi a kukában végezte, meg haverokat riogattam vele, de nem volt aki megkóstolja, de ezt a halat tuti nem vállalnám be..
Nem, nem hajtott őzet.
1,5 éve.
A szomszéd így este, meló után megkínált némi (1 feles) gesztenyepálinkával (meg némi 2 német sörrel) hát alig tudtam hazatámolyogni. És reggel megyek dolgozni. (nem vagyok én ehhez hozzászokva)
Uhh, nem gyenge kiruccanás. Ott van téma, amit papírra vethet.
Bogi lányomat vittem fel tegnap. Most értünk haza. 810km
Túrázol? Nem elég magas Mecsek?
Háztartási bizti fizetni szokta állítólag. Még szerencsére nem volt benne részem.
Szegény.
Bükkben vagyok.
Szegény macsek. Autónak (motornak) nem lett Baja? Nehogy úgy járj mint én, hogy még azt is ki kelljen fizetni...
Sajnálom! Régóta volt alkalmazott?
R.I.P. macskesz