Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A macskánál pofátlanabb-belesebb állat talán nem is létezik.
ha macska belemegy nem megy bele a nyest mert a kapu bezáródik, a genya macskák mindig rámentek a kajára és ott maradtak :D
A munkahelyen volt kint két hónapig, nem lehetett befogni, nem ment bele. Fogtunk vele sünt és macskát, de a nyest elkerülte.
A terv az volt hogy befogjuk, betesszük a kocsiba és elvisszük jó messze a telephelytől, majd állatbarát módon elengedjük. (persze miután megmerítettük a ketrecet 2-3 percig a hűtőtorony medencéjében)
Hát lehet. Nehéz lett volna titkolni az ellenszenvet egy ekkora ormótlan nagy, túlcsicsázott-árazott valamin ülve.
Ezt olvastam már valahol: "Persze qrvajól néz ki egy ilyen GSA, talpig bukócsőben, aludobozokkal, küllőssel és irdatlan bütykös gumikkal - a lemenő napfényben, a KVház teraszáról nézve"
Arról gondolom nem hallottál még, hogy vannak akik azért nem vesznek az audi/merci/bmw hármasból, mert nem akarnak azonosulni a felhasználók egy részéről kialakult képpel és inkább ülnek volvóba meg lexusba.
Mi azzal a baj, ha macska meg bele? Reggel kiengeded, seggbe rúgod, oszt' jónapot! Ha meg a nyest benne van, akkor a macska úgyse megy bele Ha meg a macska van bent, és a nyest megy be utána - akkor mind2 megszívta
Nálunk a Basset Hound miatt nincs ilyen állat - legalább ez az egy előnye van még a levedlett szőre is büdös, mint a dög, és most van belőle jó sok (most kezd nyári ruhába öltözni)
Az a baj tele van macskával és azok mennek majd bele. Most akartuk mi is befogni de mindig macska volt benne.
Tegyél ki élve fogó csapdát neki, és ha megvan engedd el egy barátságos zöldövezetben jó messze az otthonodtól.
Mire leírtam, Te már pontosítottad. Nálunk is jártak rendszeresen, tiszta lábnyomosak voltak az autók , de szerencsére nem rágtak. Csak rendszeresen az antenna tövébe sz@rtak. Mióta van kutyánk elkerülik az udvart.
Na, választották, nem választottál. Bár amikor felültél (másztál ) a gsa nyergében, láttam amit láttam a szemedben
választottál. Mert azért a varák nem voltak sosem olcsók. És önmagában az, hogy nem nagyon megy tönkre (csak nem jössz haza a fesszab elhalása miatt vagy szétveri a blokkot a vezlánc mert a feszítő széthullik :D ), egy boxerrel szemben nem nagy fegyvertény. Ha meg megnézed egy injektoros vara simán tud másfél két millát is, annyiért meg már szervo utáni gs is beakadhat. És hidd el, tényleg sokkal jobb motorok. Szerintem ott lehet a kutya elásva, hogy az ilyen motorokat vásárlók jelentős része soha életében nem megy olyat még egy varával sem, hogy elérje a határait a cuccnak.
most ez szubjektív kötözködés volt és nem magyarázza meg, hogy 15-20 éve is miért ezt választottál. Egyszer mennél egy keményebbet (próbálnál) ilyennel, aztán ugyanott egy teleleveres bmw-vel és azt mondanád, oké, értem.
Mert lehet hogy ösztönösen hányingerük lesz a pár éve elszabadult gs (bmw) mániától?
Kezdem megszokni, bár azokat továbbra sem értem, akik sok pénzért inkább ilyet vesznek és nem
Gs-t
Azért nem nagyon látszik, mert telefonnal fényképeztem, annak meg össze van karcolva a kamera lencse előtti plexi és így homályos képet csinál.
A kollégámnak (városban panelban lakik) a parkolóban elrágta a Fiesta gyújtókábelét, mikor reggel jött volna dolgozni......hát nem azzal jött. A másiknak meg a gumi fékcsövet rágta meg (Mazda 6) annyi tűnt fel hogy lassan egyre beljebb fog a fékpedál.
Eddig ez a rohadék nekem csak hosszában összesz&rta és mászkálta éjszakás műszakban a pözsót de nem rágott meg semmit. (tavalyi kutyaszőr nekem is van a motortérben, ezek szerint megint meg kell fésülnöm a szomszéd kaukázusit egy marék friss idei szőrért)
Van még egy ugyanilyenem még a rönóból, lehet azt is beépítem. https://www.cdfgroup.de/online...
egér?patkány?menyét?kínai csíkos törpehörcsög?
A motorháztető szövet-gyapot zajszigetelését szétqrta a tetves nyest.
Azt nem tudom hogy a munkahelyi féreg volt (az rendszeresen összeugrálja a parkolóban az autókat, némelyikből el is hordta ugyanígy a szigetelést) vagy esetleg az itthoni. (amíg csináltam a garázst addig kint állt a pözsó az udvaron és itthon is találkoztam már nyesttel)
Mi történt nem nagyon látszik...
Gondoltam feldobom az akksitöltőt éjszakára.
Ilyenkor belegondolok hogyha egy 8-10M körüli verdám lenne.....
Írtam
Ja,de nekem Honda van. Ahhoz nem jó a béjemwé töttõ. Nem szeretik egymást.